Práce na doma - spolehlivá

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 12:32
Práce na doma - spolehlivě

Ahoj, holky existuje nějaká spolehlivá firma, která nabízí práci z domova a dá se tam opravdu něco vydělat? Mám totiž takový „problém“, včera jsem zjistila, že jsem těhotná a za 14 dní mám nastupovat do práce. Předpokládám, že jakmile zjistí, že jsem v tom tak mě vyhodí :(.. Tak mě napadla tato možnost :nevim:

Reakce:
Didlinka33
Ukecaná baba ;) 1272 příspěvků 31.07.19 12:53

Taky jsem hledala, ale je těžké..všude chtějí nějaký poplatek, nebo se jedná o tzv. pyramidu(oni tě seženou a pak ty musíš shánět nové a nové lidi, to je naprd)..bohužel..
táta kdysi navlékal korálky a dělal z nich náramky, ale taky si musel koupit materiál za 2 tisíce a pak za jeden náramek dostával myslím 10 kč..
Taky jsem právě hledala, třeba skládání propisek, nebo tak něco, ale nic jsem nenašla..Jedině, kdyby jsi sehnala přes známého, který by ti vážně zaručil, že není podvod :nevim:

Janli
Echt Kelišová 9885 příspěvků 31.07.19 13:15

Oběhej všechny fabriky a lisovny v okolí. Většinou nabízí kompletaci nebo balení výrobků na doma.

TeSudička
Zasloužilá kecalka 571 příspěvků 31.07.19 13:16

Doporucuji na FB skupinu prace v mediich, davaji tam inzeraty i na praci z domova- opravovani nebo prepisovani textu. Ja osobne to delala tak, ze kdyz nekdo zverejnil nejakou pozici, psala jsem do soukrome zpravy, zda nehledaji brigadne „podrztasku“. Mela jsem stesti a nasla jsem, ale jelikoz delam v mediich, potrebovala jsem souhlas zamestnavatele a ten mi ho nedal, takze smolicek :roll:

Ghaia
Stálice 73 příspěvků 31.07.19 13:55

Zklamu tě. Práce na doma neexistuje, pokud tedy nejsi v něčem profesionál, v oboru, kde nezáleží na místě, kde to vykonáváš (účetní, skype poradenství, programování, apod). Ale pokud máš kladný vztah ke psaní, což až taková profesionální práce není, daji se sehnat zakázky docela snadno, když se do toho člověk obuje. Samozřejmě nic není bez práce, že ano ;). Já vzala inspiraci z tamato, nebudu to moc vypisovat, míst, kde se můžeš uchytit jako copywriter je dost: https://www.iprivydelek.cz/…sani-clanku/
Já si z domu vydělávám, žádné MLM a blbosti, ale profesionální práce, a stálo mě to 7 let učení se. Ale vyplatí se to, je fajn ráno nevstávat do práce :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 13:59

@Ghaia mě ale nejde o to zda do té práce budu vstávat nebo ne. Jen mi to prostě takhle „blbě“ vyšlo. A zatajovat to asi úplně nejde. A úplně bez peněz být taky nemůžu že jo. A nemůžu se učit 7 let, když bez peněz pravděpodobně budu už teď :nevim:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 31.07.19 14:35
@Anonymní píše:
@Ghaia mě ale nejde o to zda do té práce budu vstávat nebo ne. Jen mi to prostě takhle „blbě“ vyšlo. A zatajovat to asi úplně nejde. A úplně bez peněz být taky nemůžu že jo. A nemůžu se učit 7 let, když bez peněz pravděpodobně budu už teď :nevim:

Ale za to nikdo z nas nemuze, proste nastup do prace a tim mas jistotu, ze nebudes bez penez hned.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:38

@j.a.n.i1 do práce samozřejmě nastoupím, ale jelikož je tam 3m zkusebka tak mě na 90 % vyhodí hned jak to zjistí. Proto koukám a hledám něco co bych mohla popřípadě dělat doma.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 31.07.19 14:43
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 do práce samozřejmě nastoupím, ale jelikož je tam 3m zkusebka tak mě na 90 % vyhodí hned jak to zjistí. Proto koukám a hledám něco co bych mohla popřípadě dělat doma.

No, proste se smir s tim, ze kdyz nic spesl neumis, tak nic domu nenajdes…
A na brigadu te vezmou i jako tehotnou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 14:49

@j.a.n.i1 nevezmou už jsem se ptala asi na 4 místech jen tak pro info. Plno lidí sehnalo práci na doma tak nevím proč bych ji já najít nemohla.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 67517 příspěvků 31.07.19 15:13

No, nejspis protoze musis mit co nabidnout, na obecne činnosti je vsude lidi dost, na to neni potreba to nechat nekoho delat doma.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 15:40

@j.a.n.i1 ale ty tu píšeš pořád něco o tom, že já nemám co nabídnout. Jak to můžeš vědět? Vždyť mě neznáš a nevíš o mě vůbec nic. Někdo aspoň napíše, že to můžu zkusit přes ta média, ale ty ze mě hned děláš úplně neschopnou co neumí vůbec nic. Zrovna od tebe tedy radit fakt nepotřebuju.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.07.19 15:45

@Janli díky, to mě nenapadlo, zkusím to oběhat.

Janli
Echt Kelišová 9885 příspěvků 31.07.19 16:16
@j.a.n.i1 píše:
No, nejspis protoze musis mit co nabidnout, na obecne činnosti je vsude lidi dost, na to neni potreba to nechat nekoho delat doma.

Normálně s tebou souhlasím, ale tady ne. Nechápu, proč se do zakladatelky tak obouváš? Je nezaměstnatelná a místo toho, aby natáhla ruku a řekla státe živ mě, tak hledá řešení. Práce na doma se dá sehnat v pohodě, jen člověk musí vědět kam jít. A umět nic nemusí, stačí mít dvě ruce a jedno oko.

Váš příspěvek
Reklama