Práce na doma - spolehlivá

Anonymní
31.7.19 12:32

Práce na doma - spolehlivě

Ahoj, holky existuje nějaká spolehlivá firma, která nabízí práci z domova a dá se tam opravdu něco vydělat? Mám totiž takový „problém“, včera jsem zjistila, že jsem těhotná a za 14 dní mám nastupovat do práce. Předpokládám, že jakmile zjistí, že jsem v tom tak mě vyhodí :(.. Tak mě napadla tato možnost :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1293
31.7.19 12:53

Taky jsem hledala, ale je těžké..všude chtějí nějaký poplatek, nebo se jedná o tzv. pyramidu(oni tě seženou a pak ty musíš shánět nové a nové lidi, to je naprd)..bohužel..
táta kdysi navlékal korálky a dělal z nich náramky, ale taky si musel koupit materiál za 2 tisíce a pak za jeden náramek dostával myslím 10 kč..
Taky jsem právě hledala, třeba skládání propisek, nebo tak něco, ale nic jsem nenašla..Jedině, kdyby jsi sehnala přes známého, který by ti vážně zaručil, že není podvod :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16419
31.7.19 13:15

Oběhej všechny fabriky a lisovny v okolí. Většinou nabízí kompletaci nebo balení výrobků na doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
791
31.7.19 13:16

Doporucuji na FB skupinu prace v mediich, davaji tam inzeraty i na praci z domova- opravovani nebo prepisovani textu. Ja osobne to delala tak, ze kdyz nekdo zverejnil nejakou pozici, psala jsem do soukrome zpravy, zda nehledaji brigadne „podrztasku“. Mela jsem stesti a nasla jsem, ale jelikoz delam v mediich, potrebovala jsem souhlas zamestnavatele a ten mi ho nedal, takze smolicek :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
31.7.19 13:55

Zklamu tě. Práce na doma neexistuje, pokud tedy nejsi v něčem profesionál, v oboru, kde nezáleží na místě, kde to vykonáváš (účetní, skype poradenství, programování, apod). Ale pokud máš kladný vztah ke psaní, což až taková profesionální práce není, daji se sehnat zakázky docela snadno, když se do toho člověk obuje. Samozřejmě nic není bez práce, že ano ;). Já vzala inspiraci z tamato, nebudu to moc vypisovat, míst, kde se můžeš uchytit jako copywriter je dost: https://www.iprivydelek.cz/…sani-clanku/
Já si z domu vydělávám, žádné MLM a blbosti, ale profesionální práce, a stálo mě to 7 let učení se. Ale vyplatí se to, je fajn ráno nevstávat do práce :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 13:59

@Ghaia mě ale nejde o to zda do té práce budu vstávat nebo ne. Jen mi to prostě takhle „blbě“ vyšlo. A zatajovat to asi úplně nejde. A úplně bez peněz být taky nemůžu že jo. A nemůžu se učit 7 let, když bez peněz pravděpodobně budu už teď :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
72924
31.7.19 14:35
@Anonymní píše:
@Ghaia mě ale nejde o to zda do té práce budu vstávat nebo ne. Jen mi to prostě takhle „blbě“ vyšlo. A zatajovat to asi úplně nejde. A úplně bez peněz být taky nemůžu že jo. A nemůžu se učit 7 let, když bez peněz pravděpodobně budu už teď :nevim:

Ale za to nikdo z nas nemuze, proste nastup do prace a tim mas jistotu, ze nebudes bez penez hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 14:38

@j.a.n.i1 do práce samozřejmě nastoupím, ale jelikož je tam 3m zkusebka tak mě na 90 % vyhodí hned jak to zjistí. Proto koukám a hledám něco co bych mohla popřípadě dělat doma.

• Citovat
  • Nahlásit
72924
31.7.19 14:43
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1 do práce samozřejmě nastoupím, ale jelikož je tam 3m zkusebka tak mě na 90 % vyhodí hned jak to zjistí. Proto koukám a hledám něco co bych mohla popřípadě dělat doma.

No, proste se smir s tim, ze kdyz nic spesl neumis, tak nic domu nenajdes…
A na brigadu te vezmou i jako tehotnou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 14:49

@j.a.n.i1 nevezmou už jsem se ptala asi na 4 místech jen tak pro info. Plno lidí sehnalo práci na doma tak nevím proč bych ji já najít nemohla.

• Citovat
  • Nahlásit
72924
31.7.19 15:13

No, nejspis protoze musis mit co nabidnout, na obecne činnosti je vsude lidi dost, na to neni potreba to nechat nekoho delat doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 15:40

@j.a.n.i1 ale ty tu píšeš pořád něco o tom, že já nemám co nabídnout. Jak to můžeš vědět? Vždyť mě neznáš a nevíš o mě vůbec nic. Někdo aspoň napíše, že to můžu zkusit přes ta média, ale ty ze mě hned děláš úplně neschopnou co neumí vůbec nic. Zrovna od tebe tedy radit fakt nepotřebuju.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
31.7.19 15:45

@Janli díky, to mě nenapadlo, zkusím to oběhat.

• Citovat
  • Nahlásit
16419
31.7.19 16:16
@j.a.n.i1 píše:
No, nejspis protoze musis mit co nabidnout, na obecne činnosti je vsude lidi dost, na to neni potreba to nechat nekoho delat doma.

Normálně s tebou souhlasím, ale tady ne. Nechápu, proč se do zakladatelky tak obouváš? Je nezaměstnatelná a místo toho, aby natáhla ruku a řekla státe živ mě, tak hledá řešení. Práce na doma se dá sehnat v pohodě, jen člověk musí vědět kam jít. A umět nic nemusí, stačí mít dvě ruce a jedno oko.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.9.19 09:16

Přivýdělek na doma??????

Dobrý den,
před měsícem jsem reagovala na nabídku práce na doma. Výroba knižních miniatur slibovala 43,– za kus. Materiál zasílám poštou a odebírán stejným způsobem. Znělo to tak dobře. Škoda jen, že jak jsem stará, tak jsem naivni…poslala jsem počáteční investici 1780,–.CHYBA!!!
Materiál přišel v obálce (předtištěné a4 listy, lepidlo, nůž na papír)celková hodnota cca 200,–?
S dcerou jsme dle přirozeného postupu vše vystříhaly, slepily a poslaly odběratelce. Těšily jsme se na korunky (dcera na větší kapesné).
OUHA!!!Vše se nám vrátilo s dopisem, že je to špatně a smlouva se neuzavírá.
Paní má vyděláno cca 1500,– a já s dcerou nic a ještě jsme o 1780,– +60,–(pošta)lehčí.
TAKTO SE VYDĚLÁVAJÍ PENÍZE
(recenze na tuto práci, jsem objevila na netu pozdě, tak si dejte pozor alespoň vy ostatní)
Paní, která tuto práci nabízí, by se měla stydět a měla by jít makat.
Jsem zklamaná a smutná z nestydatosti a drzostí některých lidí.
Hodně štěstí v hledání, všem.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama