Vyřazení z ÚP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Ninath
Nováček 1 příspěvek 30.07.19 17:17
vyřazení z ÚP

Zdravím, mám možná trochu hloupý dotaz. Když po mně na ÚP chtějí pracovní smlouvu, aby mě vyřadili tak stačí jim nepodepsaná? Já jsem si totiž nechala poslat tu smlouvu předem abych si ji mohla pročíst. Ale v práci po mně zase chtějí nějaké potvrzení z ÚP abych tam mohla nastoupit. Tak se ptám jestli ta smlouva musí být podepsaná nebo ji tam můžu poslat jenom tak. Předem děkuji za odpovězení.

Reakce:
kačka39
Zasloužilá kecalka 539 příspěvků 30.07.19 17:26

Stačí jim, když jim řekneš že nastupuješ a smlouvu dodáš až ji budeš mít podepsanou a nastoupíš. Aspoň to tak chtěli po mně, stačilo jim to snad do týdne. Protože tak jako ty si to můžeš rozmyslet s tím podpisem, tak i budoucí zaměstnavatel. A pak s tím budeš mít problém akorát ty.

nunik
Ukecaná baba ;) 1364 příspěvků 30.07.19 18:14

Smlouva musi byt podepsana, jinak neni platna si myslim.

sall7
Kecalka 180 příspěvků 30.07.19 18:28

V práci chtějí potvrzení, aby na vas dostali nějaké penize, že vás berou z ÚP. A na ÚP do 8 dnů od nástupu smlouvu dodat stačí ;)

Petula306
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 30.07.19 19:27

A nestačí se prostě jen odhlásit z ÚP? Vždyť tam být je dobrovolné a jen bych si pohlídala, že mám za všechny zaplaceno pojištění.

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 30.07.19 19:31
@sall7 píše:
V práci chtějí potvrzení, aby na vas dostali nějaké penize, že vás berou z ÚP. A na ÚP do 8 dnů od nástupu smlouvu dodat stačí ;)

Cože? 8o
Peníze jim dá kdo?

Petula306
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 30.07.19 20:17

@renduli některá místa jsou dotovaná. Já když nastupovala u autodopravy, zaměstnavatel na mě dostal nějaké peníze (třeba měsíčně po dobu 6 měsíců) za to, že mě zaměstnal a přišla jsem z ÚP. Ale jak to přesně je, nevím, protože to zařizovala účetní.

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 30.07.19 20:59

@Petula306 Dotace se řeší během evidence, ne po ní. S tím potvrzení vůbec nesouvisí. Na jeho základě žádný zaměstnavatel žádné dotace nikdy nedostane.
Potvrzení chtějí zaměstnavatelé místo zápočtového listu, k tomu to chtějí mzdové účetní kvůli případnému ročnímu zúčtování.

Petula306
Zasloužilá kecalka 745 příspěvků 30.07.19 21:10

@renduli nevím jak to chodí, protože jsem to já osobně neřešila. Jen jsem asi nepochopila vaši otázku ;)

Váš příspěvek
Reklama