Vyřazení z ÚP

3
30.7.19 17:17

vyřazení z ÚP

Zdravím, mám možná trochu hloupý dotaz. Když po mně na ÚP chtějí pracovní smlouvu, aby mě vyřadili tak stačí jim nepodepsaná? Já jsem si totiž nechala poslat tu smlouvu předem abych si ji mohla pročíst. Ale v práci po mně zase chtějí nějaké potvrzení z ÚP abych tam mohla nastoupit. Tak se ptám jestli ta smlouva musí být podepsaná nebo ji tam můžu poslat jenom tak. Předem děkuji za odpovězení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1081
30.7.19 17:26

Stačí jim, když jim řekneš že nastupuješ a smlouvu dodáš až ji budeš mít podepsanou a nastoupíš. Aspoň to tak chtěli po mně, stačilo jim to snad do týdne. Protože tak jako ty si to můžeš rozmyslet s tím podpisem, tak i budoucí zaměstnavatel. A pak s tím budeš mít problém akorát ty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1396
30.7.19 18:14

Smlouva musi byt podepsana, jinak neni platna si myslim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
198
30.7.19 18:28

V práci chtějí potvrzení, aby na vas dostali nějaké penize, že vás berou z ÚP. A na ÚP do 8 dnů od nástupu smlouvu dodat stačí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
30.7.19 19:27

A nestačí se prostě jen odhlásit z ÚP? Vždyť tam být je dobrovolné a jen bych si pohlídala, že mám za všechny zaplaceno pojištění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3592
30.7.19 19:31
@sall7 píše:
V práci chtějí potvrzení, aby na vas dostali nějaké penize, že vás berou z ÚP. A na ÚP do 8 dnů od nástupu smlouvu dodat stačí ;)

Cože? 8o
Peníze jim dá kdo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
30.7.19 20:17

@renduli některá místa jsou dotovaná. Já když nastupovala u autodopravy, zaměstnavatel na mě dostal nějaké peníze (třeba měsíčně po dobu 6 měsíců) za to, že mě zaměstnal a přišla jsem z ÚP. Ale jak to přesně je, nevím, protože to zařizovala účetní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3592
30.7.19 20:59

@Petula306 Dotace se řeší během evidence, ne po ní. S tím potvrzení vůbec nesouvisí. Na jeho základě žádný zaměstnavatel žádné dotace nikdy nedostane.
Potvrzení chtějí zaměstnavatelé místo zápočtového listu, k tomu to chtějí mzdové účetní kvůli případnému ročnímu zúčtování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1894
30.7.19 21:10

@renduli nevím jak to chodí, protože jsem to já osobně neřešila. Jen jsem asi nepochopila vaši otázku ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
8.1.20 09:08

Vyřazení

Ahoj. Prosím vás poradíte mi někdo? Právě mě chtěli sankcne vyřadit z úřadu práce, paní se mnou chtěla sepsat správní řízení. Na to já jsem ji řekla, že se chci Teda s úřadu práce odhlásit. Ona samozřejmě že ne, že to nejde když chce se mnou zahájit správní řízení. Tak jsem ji řekla, že ji to Teda pošlu písemné. Ona mi to odkyvla a já odešla. Vím že to jde se před tím než vás vyřadí z evidence dobrovolně odhlásit než se tak stane. Ale nevím jestli v tomhle mém případě to projde taky. Nevíte někdo? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama