Práce KFC - směny?

Anonymní
28.7.19 14:02

Práce KFC - směny?

Zdravím dámy, chtěl bych zkusit práci v KFC a rád bych se zeptal někoho, kdo má s podobnou prací zkušenosti, na fungování směn (nejlépe kdo byl na HPP a v ne-nostopu):

1. Jak dlouho dopředu se směny plánují?
  1. Je nějak stanovený počet hodin, který je třeba naplánovat na týden? Resp. pracuje je se vždycky daný počet hodin za týden (třeba 40), nebo to je šup sem šup tam?
  1. Pokud to chápu dobře, tak pokud bych třeba nějakou naplánovanou směnu nemohl, tak si musím hledat náhradu - máte s tím nějakou zkušenost? Jsou s tím nějaké problémy?
  1. Pokud KFCčko otevírá dejme tomu v 7:00, v kolik tam je třeba být? Jak dlouho trvá příprava?
  1. I když daná pobočka není non-stop (má jen od 7 do 22), bývají tam nějaké noční směny? Nějaké skladování, údržba mašin, lovení slepic nebo co by se tam mohlo dít :think:

Předem díky za odpovědi :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2023
28.7.19 14:08

Ahoj. Já tam pracovala asi před 6lety. Tak možná je to už jinak. Směny se planovaly tusim mesic dopredu, tak ze jsme si je psali sami. A když jsme potřebovali jinak, tak jsem se musela s někým domluvit na výměně.
Ten počet si nepamatuju, bylo tam hodně brigádníků. Já delala na plný úvazek a ten počet 40h jsem určitě plnila. Ráno jsme chodili určitě driv, o kolik už nevím. Bylo nutné vše nachystat, nakrajet zeleninu.. atd. V kuchyni třeba obalit maso.
To samé večer, my neměli uklidovku takže jsme ještě uklizeli a sanitovali.
Celkove tu práci hodnotil kladně, ale záleží na jakého manažera narazis. Občas to byla buzerace. Museli jsme plnit ty jejich úkoly, přezkoušení. Nástěnka bodového ohodnocení.. atd :mrgreen: ale už je to dyl a muže to být jinak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22271
28.7.19 14:42

Já bych řekla, že záleží na vedení. Dcera teda byla v mekaci, ale systém bude stejný. Směny se psaly kolikrát jen pár dnů předem, a to ještě museli uhánět toho, kdo to psal. Pokud někdo onemocněl, tak se volalo manažerovi a ten sháněl náhradu. Pokud to bylo plánované, sháněl si výměnu ten člověk sám. Konec a začátek směny byl podle toho, na jakou pozici zrovna šel. Ti, co otvírali a zavírali, museli přijít/odejít nejméně o hodinu dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama