Super Zoo práce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:26
Super Zoo práce

Ahoj, jsem vedena na úřadu práce. Našla jsem si místo prodavačky na prodejně super Zoo. Zároveň mi na toto místo dali doporučenku. Teď co čtu… Tak práce jako taková nic moc.

Po neděli se mám sejít s vedoucí prodejny. a mám z toho strach. Řeknu to narovinu: mám za sebou dvě výběrový řízení. Jedno z mého oboru, který mám vystudovaný. Postoupila jsem do dalšího kola, kde jsme jen tři kandidáty. A čekám na výsledek. Druhá práce je v práci mého přítele, co a jak budu vědět pevné během září…

A já nevím upřímně jak říct vedoucí v zoo, jak se věci mají, že k nim bych nastoupila, ale až kdyby mi nic z těch dvou nevyšlo!?? Aby mne třeba zařadila do výběrového řízení, nebo rovnou odnitla-kdyby mi nic nevyšlopak to tam zkusim. Ale nemůžu mít na doporučené, že jsem odmítla. Doporučenku, práci odmítnout nemohu.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 28.07.19 11:30
@Anonymní píše:
Ahoj, jsem vedena na úřadu práce. Našla jsem si místo prodavačky na prodejně super Zoo. Zároveň mi na toto místo dali doporučenku. Teď co čtu… Tak práce jako taková nic moc.

Po neděli se mám sejít s vedoucí prodejny. a mám z toho strach. Řeknu to narovinu: mám za sebou dvě výběrový řízení. Jedno z mého oboru, který mám vystudovaný. Postoupila jsem do dalšího kola, kde jsme jen tři kandidáty. A čekám na výsledek. Druhá práce je v práci mého přítele, co a jak budu vědět pevné během září…

A já nevím upřímně jak říct vedoucí v zoo, jak se věci mají, že k nim bych nastoupila, ale až kdyby mi nic z těch dvou nevyšlo!?? Aby mne třeba zařadila do výběrového řízení, nebo rovnou odnitla-kdyby mi nic nevyšlopak to tam zkusim. Ale nemůžu mít na doporučené, že jsem odmítla. Doporučenku, práci odmítnout nemohu.

Tak jdeš na pohovor… Většina lidí spíš řeší, jak uspět a ty jak neuspět? Jako fakt? :lol: Stačí když budeš odpovídat zcela pravdive na jejich otázky a s přehledem tě převálcuje někdo, kdo miluje plnění prodejních cílů, jeho špatnou vlastnosti je workoholismus a ví, že Super Zoo nabízí skvělé kariérní možnosti ;)

vlker
Závislačka 2589 příspěvků 28.07.19 11:35
@Anonymní píše:

Víš, jak se vedoucí jmenuje? Já jsem kdysi dělala pohovor do jedné z prodejen, přijel vedoucí a větší h.vado jsem snad v životě nezažila :poblion:. Naštěstí jsem se nemusela nějak vykrucovat, on sám nestál o mě :mrgreen:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:37

@Bubla Bůčková Podle recenzí právě nenabízí a práce jako taková je nic moc. Navíc u nás se místo objevuje co měsíc až tři znovu… Tak že asi na recenzích nebo bude 8o

Práce od nevidím do nevidím, ještě za druhé, špatně finanční ohodnocení, žádná možnost si sednout, buzerace, nabízení produktu…

A nikdo kromě mně se tam nehlásí co vím, to je ten problém. Přeci jen promiň budu buď v kanclu v oboru s pevnou prac dobou po-pá, za o neco lepší peníze. A to samé u partnera v práci…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:37

@vlker Jsme málem město. Hodně malém vedoucí znám, od vidění. Ještě když byla prodavačka…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 28.07.19 11:48
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková Podle recenzí právě nenabízí a práce jako taková je nic moc. Navíc u nás se místo objevuje co měsíc až tři znovu… Tak že asi na recenzích nebo bude 8o

Práce od nevidím do nevidím, ještě za druhé, špatně finanční ohodnocení, žádná možnost si sednout, buzerace, nabízení produktu…

A nikdo kromě mně se tam nehlásí co vím, to je ten problém. Přeci jen promiň budu buď v kanclu v oboru s pevnou prac dobou po-pá, za o neco lepší peníze. A to samé u partnera v práci…

Mi neříkej, že když budeš placat o tom, že máš často nemocný děti, že vnucování produktů dělat nechceš… A když tě náhodou vezme, tak si to tam odstojis a až bude mít pindy, tak žes mu to říkala a odchod po týdnu ve zkušebce ne?

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 7885 příspěvků 28.07.19 11:49

Přijít neupravená, nepozdravit…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:51

@Bubla Bůčková Já děti nemám, ani neplánují 8o :mrgreen:

Podpavde upřímně 12 hodin stání nedám, to vím. Léčím se s žilou v září jdu na zákrok a doktorka mi doporučila nestát celou pracovní dobu, střídat to se sezením. Nosit punčochu a samozřejmě se hybt-sportuji, ale s tím jejich pracovní dobou to bude pase

Spíš jsem narovinu myslela říct pravdu, že mám dvě práce, jej čekám na vyjádření. (To nemluvím o dovolené, kterou nám rok dopředu zaplacenou) ale jak aby mi napsala do doporučenky že mne nebere???

vlker
Závislačka 2589 příspěvků 28.07.19 11:53
@Anonymní píše:
@vlker Jsme málem město. Hodně malém vedoucí znám, od vidění. Ještě když byla prodavačka…

Tak aspoň tak. Já tenkrát jednala s takovým bl.bem, objíždí právě dost jejich prodejen a už si nevzpomínám jeho jméno (bylo krátký a takový divný) a jeho funkci taky nevím, ale jezdil minimálně po celým kraji. Práce byla taky vyvěšená na pracáku a byla mi taky doporučená, ale ten chlap se ani pomalu nechtěl sejít 8o. A pak mi to tak znechucoval, hodnotil mojí fyzickou zdatnost, obor studia, atd… No dlouho nemohl na mě nic najít, musel by mě vzít, tak ho pak napadlo, že MUSÍM nastoupit za tři dny v neděli a to jsem fakt nemohla. Tak jsme se naštěstí rozloučili :mrgreen:. Ženský, co tam dělaly, z něj byly fakt dost nešťastný.
Já osobně bych si vymyslela něco v tom smyslu, že o nedělích (víkendy) dělat nemůžeš, protože se staráš o… Na druhou stranu, když už máš vyhlídnutou jinou práci, lepší, tak bych to klidně řekla i na pracáku a tohle bych odsunula, lidi na tuhle pozici hledají pořád…

vlker
Závislačka 2589 příspěvků 28.07.19 11:55
@Anonymní píše:
@Bubla Bůčková Já děti nemám, ani neplánují 8o :mrgreen:

Podpavde upřímně 12 hodin stání nedám, to vím. Léčím se s žilou v září jdu na zákrok a doktorka mi doporučila nestát celou pracovní dobu, střídat to se sezením. Nosit punčochu a samozřejmě se hybt-sportuji, ale s tím jejich pracovní dobou to bude pase

Spíš jsem narovinu myslela říct pravdu, že mám dvě práce, jej čekám na vyjádření. (To nemluvím o dovolené, kterou nám rok dopředu zaplacenou) ale jak aby mi napsala do doporučenky že mne nebere???

ještě teď čtu ty žíly - tak řekni to a máš vystaráno :kytka:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 11:57

@vlker Nemám práci jistou. To je to, jen jsem postoupila do dalšího kola, jsem z oboru..druhé místo je u přítele, šéf slíbil, že mne vězně ale pokud se objeví někdo kdo tam už dělal tak jdu stranou…dokud nemám podepsanou smlouvu nemám jistě nic. A aby mne vyhodili a já si platila pojištění na to fakt teď nemám

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 28.07.19 12:04

Tak uveď pravdivě zdravotní důvody, ale na pracáku budeš muset doložit potvrzení lékařky nebo nějakou zdravotní zprávu, ze které to bude vyplývat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 12:06

@renduli To by nebyl problém skrz tu nohu, ale nechci to prozatím řešit. Protože jak píšu v září mne čeká zákrok a mělo by se to tím vyřešit.

Spíš chci říct pravdu, že mám dvě nabídky práce (pro mne rozhodně lepší ve všech směrech),ale nevím jak aby mi nenapsala do doporučenky, že jsem místo odmítla…

renduli
Závislačka 3365 příspěvků 28.07.19 12:09

Ty zdravotní důvody máš nejjednodušší - nesmíš zatěžovat nohy 12hodinovým stáním (což jak jsem vyrozuměla je prac. doba), tím spíš, že tě v září čeká zákrok.

Pokud uvedeš jiné nabídky práce a on tě pro to nepřijme (a napíše to do doporučenky), obávám se, že na pracáku po tobě tu pracovní smlouvu budou chtít. A do září asi nepočkají.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.07.19 12:11

@renduli To je jasné, že nepočítají…

Ale problém(?)je ten že doporučení jako takové znělo ustne-neresila jsem to nijak nebylo potřeba. Doktorka mi jasné řekla střídat stání/sezení během pracovní doby+mít punchodu přistání. Sportovat jak sportují. Vše dodržují. V září zákrok ambulantně, protože řezat se jí nechce…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama