Práce na doma telefonování

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
97
19.5.22 19:01

práce na doma telefonování

Ahoj, chci se zeptat, máte někdo zušenosti s prací telefonního operátora z domu? Jak Vám to jde? Našla jsem 2 konkrétní nabídky, nad kterými uvažuji.
https://l.facebook.com/l.php?…

https://l.facebook.com/l.php?…

Budu ráda za jakoukoliv zkušenost děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13338
19.5.22 19:07

Tak znám spousty lidí co dělají „call centra“ z domu. Jen musíš vědět, jestli na to máš dostatek času a klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
19.5.22 19:08

@Cenarius tak čas bych měla i klid. A jedná se jen o prodej nebo jde sehnat i pasivní linka?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13338
19.5.22 19:11

@Markuska85 určitě se dá sehnat i pasivní linka. Ale o lidech co vím, že to dělají, tak jsou všichni už zkušení letiti zaměstnanci. Nevím jak to je pro úplné nováčky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2518
19.5.22 19:37

Kamarádka obvolávala instituce pro jednu firmu, ale nakonec z toho byla hrozně nešťastná a pustila to k vodě. Neměla na to příliš klid, ve finále zjistila, že jí to akorát obtěžuje a peníze jí to nevykompenzují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
19.5.22 19:59

Delala jsem operatorzdomova.cz, covidovou linku, bylo to v pohode, potrebujesbje pc a sluchatka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
97
19.5.22 20:04

@Melodie91 tak to je super no mě trochu zarazily ty pokuty ve smlouvě. Nedělají naschvály? Dá se tam domluvit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3867
19.5.22 20:57
@Markuska85 píše:
@Melodie91 tak to je super no mě trochu zarazily ty pokuty ve smlouvě. Nedělají naschvály? Dá se tam domluvit?

Nikdy jsem nemela problem, mela jsem dobrou vedouci, dostala jsem i bonus za dobrou praci..hovory jsou namatkove poslouchany, ale to je myslim bezne vsude…ale uz jsem to delala pres leto a na podzim, nevim, jaky maji ted kampane

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.5.22 22:21

Z domu z vlastní zkušenosti doporučuju pasivní linku od Generali. Pro bližší info mrkni na jejich web. Dělají u nich na Homeoffice i naprostí nováčci. Zaškolení je taky možné na dálku. Jen si dávej pozor abys nepatřila pod Hodonín, je tam šéfka pěkná …potvora.. mírně řečeno. Mě vyhovuje práce pod Brněnskou pobočkou, dojíždím tam jednou měsíčně, jinak pracuji doma. Nevím jak je to teď s nábory ale hlídej, často se tam hledá na servisní hovory neživotních pojistek :mavam:

• Citovat
  • Nahlásit
2244
20.5.22 09:15

Já dělala pro Teleperformance pasivní linku. Bylo to super a i dobře placené. Školení i práce vše z domova. Nadřízení skvělí na všem se dalo domluvit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
232
20.5.22 09:15

Telemarketing je poměrně jednoduchý, pokud seš zdatná v komunikaci. Nemusíš nutně pracovat pod call centrum… Můžeš telefonovat jako samostatná jednotka a pracovat pro víc firem, které by služby telefonisty využili. Můžeš domlouvat schůzky, tvořit databáze, obvolávat stávající klienty. Vymyslet se toho dá dost. Stačí si jen napsat inzerát a pak si z těch firem vybrat… Uvidíš, kolik se ti jich ozve :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat