Máte někdo zkušenost s tímto přivýdělkem??

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
955
18.5.22 19:21

Máte někdo zkušenost s tímto přivýdělkem??

Zdravím všechny. Hledám si nějaký přivýdělek s domova při rodičáku a narazila jsem na plnění obálek. Konkrétně obalky-doma.cz … Nemáte s tím někdo zkušenost? Jde mi především o to, aby to nebyla nějaká podvodná nabídka. Předem moc děkuji za vaše zkušenosti. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
20834
18.5.22 19:24

Téměř 100 % po tobě budou chtít zálohu, tedy je to podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15659
18.5.22 19:33

Na to ještě někdo skočí? Na poště mají stroje co ti vytisknou co chceš, dají do obálky a pošlou. Je to x krát levnější než někoho platit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
18.5.22 20:25
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6747
18.5.22 22:22

@Elea9 a na co myslíš, že existují ty firmy, které mají obrovské rychlé stroje určené právě na tohle, kdy ten stroj má asi tak tisíckrát větší výkonost v tom plnění obálek, než bys to dělala ty…a když si porovnáš ceny, tak zjistíš, že ty bys to musela dělat tak za 10 Kč/ hodinu a ještě si pro to sama někam jet a zas to odvézt, aby ses vyplatila oproti té strojové zakázce.
Stačí použít to na krku a nemusíš se už ptát, ale víš celkem jistě, že je to všechno podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4602
18.5.22 22:31

Podvod, dneska už to není jak dřív. Buď můžeš leda nutit lidem všude možně po netu supr čupr kosmetiku a nebo ještě třeba doplňovat zboží v obchodě, když bude tatínek doma. Co zaměstnavatel, ten by neumožnil něco? Teda záleží, co si dělala před RD :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
19.5.22 07:21

Všem díky. Občas mám takový ztřeštěný nápad. Právě se mi to nějak nezdálo. Hledala jsem na doma různou práci, klidně kompletaci něčeho, atd. Ale očividně to je podvod, v podstatě vše, na co jsem se dívala.
@shadowbabe tatínek s dětma sám nebude, prý až budou starší :zed:. Takže můžu dělat jen něco ve večerních hodinách, kdy mi už děti spí. O víkendu si prý radši něco najde on, než aby s nimi musel být celý den sám.
Před rodicakem jsem dělala ve škole a tam opravdu moc možností není. Leda doučování, ale to by zase musel tatínek jezdit z práce v pevně daný čas a ne jednou ve tři a podruhé v šest. A taky by musel být schopný se o své děti postarat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4602
19.5.22 08:30
@Elea9 píše:
Všem díky. Občas mám takový ztřeštěný nápad. Právě se mi to nějak nezdálo. Hledala jsem na doma různou práci, klidně kompletaci něčeho, atd. Ale očividně to je podvod, v podstatě vše, na co jsem se dívala.
@shadowbabe tatínek s dětma sám nebude, prý až budou starší :zed:. Takže můžu dělat jen něco ve večerních hodinách, kdy mi už děti spí. O víkendu si prý radši něco najde on, než aby s nimi musel být celý den sám.
Před rodicakem jsem dělala ve škole a tam opravdu moc možností není. Leda doučování, ale to by zase musel tatínek jezdit z práce v pevně daný čas a ne jednou ve tři a podruhé v šest. A taky by musel být schopný se o své děti postarat.

Tak ať teda přilepší rodině on, jak navrhuje :palec: Jde asi aj o to, zda potřebujete peníze navíc, pak by se taťka měl tedy poohlédnout a nebo zda chceš prostě něco víc pro sebe, děti… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
19.5.22 08:41

@shadowbabe vzhledem k rostoucím cenám a stále stejným výdělkům, v nejbližší době ještě nějaký přivýdělek potřeba bude. Já bych se nebránila ani tomu jít doplňovat do marketu, brigádě jsem to už dělala dřív u školy. Ale bohužel na tatínka jsou dvě malé děti na jednou nějak moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4602
19.5.22 08:45
@Elea9 píše:
@shadowbabe vzhledem k rostoucím cenám a stále stejným výdělkům, v nejbližší době ještě nějaký přivýdělek potřeba bude. Já bych se nebránila ani tomu jít doplňovat do marketu, brigádě jsem to už dělala dřív u školy. Ale bohužel na tatínka jsou dvě malé děti na jednou nějak moc.

Tak to je pak těžký, to je jasný, přivázat za nohu si je do práce nemůžeš a tak ať jde taťulda. Je to na prd, vše letí nahoru. Muž je řemeslník, OSVČ a sám říkal, že aj ty ceny matroše jsou šílený, pokud vůbec nějaký je že jo :think: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 08:46

Klasické letadlo. Nebrat, nebrat a zase nebrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1891
19.5.22 08:46
@Elea9 píše:
@shadowbabe vzhledem k rostoucím cenám a stále stejným výdělkům, v nejbližší době ještě nějaký přivýdělek potřeba bude. Já bych se nebránila ani tomu jít doplňovat do marketu, brigádě jsem to už dělala dřív u školy. Ale bohužel na tatínka jsou dvě malé děti na jednou nějak moc.

Upřímně, to by mě tedy dost mrzelo. Jinak nemáš možnost doučování doma? Že by u toho byly i děti nebo si hrály v pokoji? Nebo korektura, nějaké eseje, co já vím. Něco co budeš mít z oboru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4602
19.5.22 08:47
@thalasan píše:
Upřímně, to by mě tedy dost mrzelo. Jinak nemáš možnost doučování doma? Že by u toho byly i děti nebo si hrály v pokoji? Nebo korektura, nějaké eseje, co já vím. Něco co budeš mít z oboru?

Máš recht, možná aj nas.ralo, ale když jsou moc dvě najednou, tak ať přinese více penízků on :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19.5.22 08:54
@Elea9 píše:

Hlavně, že ho bavila tvorba dětí. Zkuste si spíše dohledat doplňování produktů v eshopu. To se dá z domova a bývá to poměrně slušně ohodnocené. Ale pozor i tam už jsou různé podvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
955
19.5.22 09:30

@thalasan ono mě to taky mrzí… Bohužel doučování doma zatím není možné, klukům je něco málo přes rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat