Práce na mateřské dovolené

195
23.2.16 10:32

práce na mateřské dovolené

Ahoj,
chtěla bych se zeptat jak je to s praci na mateřské dovolené a jak je to s praci na rodičovské dovolené? Jakou smlouvu si mam nechat napsat? Logicky dpp, nebo dpc ze??? A kolik si muzu vydělat na mateřské a kolik na rodičovské??? Prosim napište mi to srozumotelne :) aby se mi dva pojmy z různého období nepletly :) dekuju… :nevim:, snad mi odpoví ty maminky které mají s praci s miminkem doma zkusennosti :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
23.2.16 10:36

Já jsem začala pracovat, až když jsem byla na rodičáku, když sem pobírala mateřskou, tak jsem chtěla mít od práce klid a užívat si miminka. Já měla DPČ při rodičáku a vydělat jsem si mohla kolik jsem chtěla, záleží na zaměstnavateli, jak se domluvíte. Nad 2500 je to pojištěná částka, takže už jsou nějaké odvody na soc. a zdrav. pojištění.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
23.2.16 11:14

Já pracuji na DPP, je to na max. 300 hodin ročně a když si vyděláš víc jak 10 000 Kč měsíčně, tak už platíš odvody.

• Citovat
  • Upravit
195
23.2.16 13:23

@rigousek
A delas na mateřský nebo na rodicaku???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.16 14:05

@Kerstynka jo promiň na rodičáku :)

• Citovat
  • Upravit
195
23.2.16 14:25

Potřebuju ted hlavně vedet jak je to na mateřský… :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
23.2.16 14:37

@Kerstynka no ale takhle, na mateřský si můžeš vydělat kolik chceš, ale nesmí to být na stejnou pracovní smlouvu u stejného zaměstnavatele, jako pobíráš mateřskou.

• Citovat
  • Upravit
195
23.2.16 14:52

@rigousek
Takze mužů mit i hpp… Ale u jiného zamestnavatele

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu