Práce na noc- nevím, zda to dám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 13:11
práce na noc-nevím, zda to dám

Ahoj, prosím má někdo zkušenosti s prací na noc? mám možnost práce na 6 hodin fakturantky, ale pracovní doba je od 12 hodin v noci do 6 do rána, nevím, zda to zvládnu ty noční, zase mám dvě děti malé, 1 třída a školka, tak bych přes den mohl být s nimi, ale nevím, zda to nebude ta noční moc náročné?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

terien
Echt Kelišová 8115 příspěvků 06.11.18 13:15

A jak my to máme vědět? Spousta lidí dělá noční a zvládá to, tak proč ne ty?

Denisa76
Vesmírná mluvilka 33814 příspěvků 06.11.18 13:17

Nezkusíš nevíš..zkus a uvidíš :kytka:

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2420 příspěvků 06.11.18 13:18

Ty jo, tohle je poprvé, co slyším o tom, že fakturantka pracuje v noci. To děláš pro lidi v jiné časové zóně? Já bych to po nocích nedala.

pikola
Neúnavná pisatelka 19299 příspěvků 06.11.18 13:19

Tak jestli ti spánek přes den bude stačit :nevim:

Russet
Extra třída :D 11706 příspěvků 06.11.18 13:22
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím má někdo zkušenosti s prací na noc? mám možnost práce na 6 hodin fakturantky, ale pracovní doba je od 12 hodin v noci do 6 do rána, nevím, zda to zvládnu ty noční, zase mám dvě děti malé, 1 třída a školka, tak bych přes den mohl být s nimi, ale nevím, zda to nebude ta noční moc náročné?

Mám noční cca 3/4 roku. Vzala jsem je, protože se nám líp hlídá dítě, nepotřebuju denně babičku na hlídání. Přijdu domů před sedmou a padnu jak zabitá do postele. Odvádět syna do školky jsem musela jen párkrát. Rozhodně bych nevydržela pak být vzhůru. Ale já dělám od 18. do 6. ranní. Taky jen s papíry u stolu. Ale je to náročné. Mám zkušenosti i s 5 nočními na osmičky, toto je lepší, vyjdou mi max 2 noční v týdnu. Ale tenkrát jsem ještě neměla dítě a mohla jsem chrnět jak mi bylo libo.

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 06.11.18 13:23

To záleží na tobě, ale z okolí vidím že dlouhodobě se to moc nedá. Mě stačilo mít 3-4 noční směny měsíčně a byla sem úplně rozhozená, nějak sem ten den vždycky doklepala, ale dělat takle každý den by mě asi zabilo. Ale tak vyzkoušet můžeš,ale trvala bych na nějaké zkušebce :think:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1474 příspěvků 06.11.18 13:26
@Anonymní píše:
Řekla bych, že to dlouhodobě nedáš, kámoška dělala krupiérku za svobodna a dalo asi 3 roky, dál ani náhodou.

stinga
Závislačka 4203 příspěvků 6 inzerátů 06.11.18 13:30

jestli je prvňáček v družině, abys nemusela pro děti dřív než třeba ve 3, tak by to snad mohlo jít - horší po páteční noční - v sobotu toho moc nenaspíš asi

tulipán
Závislačka 3178 příspěvků 06.11.18 13:35

Me by vadil ten rozhozeny a prehozeny rytmus. Delala jsem nocni kdysi a uz bych do toho nesla, pokud bych samozrejme nemusela kvuli penezum nebo detem. Clovek sice naspi stejne hodin, ale telo to vnima jinak, byla jsem pak porad unavena, neustale pocit, ze mi pada hlava a to mi bylo 20.

Ijen
Zasloužilá kecalka 971 příspěvků 06.11.18 13:41

To si musis vyzkouset. Ja jsem nocni sluzby mela 10 let a vysledkem je totalne rozhozene spani. Ted mam sice taky dost nepravidelnou pracovni dobu vcetne vikendu, ale nocni uz nechci.

cecetka
Kelišová 7365 příspěvků 06.11.18 13:43

Nevim, jestli to das ty, ale vim, ze ja bych to fyzicky nedala :?

Titty
Echt Kelišová 8133 příspěvků 06.11.18 13:43
@stinga píše:
jestli je prvňáček v družině, abys nemusela pro děti dřív než třeba ve 3, tak by to snad mohlo jít - horší po páteční noční - v sobotu toho moc nenaspíš asi

Tak to by zase mohl děti a případně oběd obstarat partner.

Jinak já bych to asi nedala - mně vyhovuje pracovat v noci, nejlíp mezi 22 hod. až 2 hod. ráno, ale další den se musím dospat odpoledne. A ne vždy to vyjde.

Uživatel je onlinevejilka
Závislačka 4626 příspěvků 06.11.18 13:52

Já dělala noční 12ctky asi cca rok. Často i přesčasy, takže jsem měla několik nočních za sebou. Byla jsem mladá, bezdětná, ale pamatuji si, jak už tehdy jsem to nedávala..Celý den jsem prospala, vstala jsem, byla jsem úplně grogy a zas do práce. Navíc se mi často stávalo, že jsem nemohla hned usnout, takže jsem usínala kolem 10. dopoledne. Hrůza.Kolegyně ale při nočních normálně fungovaly. Některé, když měly mít druhý den volno, tak vydržely bez spánku až do večera, aby šly brzo spát a mohly druhý den fungovat. Myslím ale, že za zkoušku nic nedáš. Já jeden čas hledala zase něco na noční, ranní. Kvůli dítěti a případným nemocem. Ale naštěstí to není teď aktuální a doufám, že se nočním vyhnu :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.18 14:10

Manžel dělá 24 hodinové směny. Má od 8:00 do 8:00 a zvládá to v pohodě. Po práci spí 6 hodin. Někdy ani spát nejde a jde až večer s námi. Já dělala zase noční 12 a taky v pohodě. Proč bys to neměla zvládat?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >