Práce - nerozhodnost

Anonymní
18.2.20 20:44

Práce - nerozhodnost

Ahoj holky..cca rok chodím do práce, která mě docela baví, už jsem se docela naučila dost věcí, ALE - můj kolektiv tvoří starší ženy, se kterýma si nemám moc co říct, mezi sebou se pomlouvají a kancelář sdílím s paní, která mi moc nesedí - je hlučná, má své zajeté systémy apod…chytla jsem na ni brutální averzi..už se mi ani nechce pracovat a nedokážu se soustředit..dostala jsem jinou nabídku práce a musím se rychle rozhodnout..je to práce v jiném oboru, takže bych začínala znovu a je pravda, že nevím jaký bude kolektiv tam, vím jen, že to bdue open office cca o 7 lidech…na jednu stranu mi je líto opustit stabilni zaměstnání (doba neurčitá, žádné velké tlaky) a bojím se, že ta nová práce nebude pro mě, že mě to třeba nebude bavit..ale na druhou stranu cítím jak ve stávající práci stagnuju a že mě to celkově trápi :zed:..mám ale hrozný strach něco změnit..myslíte, že se jedná pouze o nejistotu a že se nemám bát změny? Bojím se abych pak nebyla zklamaná…už dvě noci nespím..prosím napište své zkušenosti…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.20 21:31

Tady je potřeba si dát pro a proti u jednotlivých zaměstnání. Za mě, pokud máte pocit že ve stávající práci stagnujete, tak to není dobré, zvlášť pokud toto cítíte po jednom roce, si představte jak to bude za 10 let. Myslím, že v dnešní době, kdy se dá dost dobře sehnat práce není naškodu zkoušet nové věci. Chápu obavy, nicméně jak jsem psala, pokud to nebude vyhovovat, dá se kdykoliv odejít :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama