Práce pro Partners

1091
3.6.16 08:27

Práce pro Partners

Holky akutně scháním stále brigádu a nedaří se nic co bych mohla dělat po práci najít :( Jsem z toho zoufala. Kamarádka dělá recepční ve fitku a do toho tedka začala bokem pro partners s tím, že se specializuje na pojistky. Přivedl jí k tomu její nový přítel, který to tedy dělá už asi 5 let na hpp a má prý skoro 50tis čistého měsíčně.

Zajímalo by mě zda tam někdo dělá brigádně nebo na žl a kolik se tam tak dá vydělat atd…

Prosím jen ty co tam dělají nebo dělali nedávno. Chci aktuální zkušenosti a né zkušenosti z roku 2005 třebas :)

Děkují :jazyk: :jazyk: :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3292
3.6.16 08:38

Blbost. Je to letadlo a práce na ŽL. Klasické otravování všech známých, přátel a příbuzných, aby si u tebe nějakou pojistku uzavřeli.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
3.6.16 08:38

Doporučuji, krátkodobě jistě super. Horší když ti to pak lidé začnou rušit a všechno vracíš.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
896
3.6.16 08:39

Pokud jsi typ, kterému nevadí mámit z lidí telefonní čísla. Volat cizím lidem a vnucovat se na schůzku, na které jim nabízíš produkty, které většina lidí nechce nebo si nemůže dovolit. Na schůzky často chodí lidé v bankrotu nebo ti, co vychází tak akorát :?. Jinak je to klasická pyramida, ty děláš a ti nahoře z tebe mají peníze. Než můžeš začít potřebuješ certifikát ČNB, který stojí zhruba deset tisíc a ne každý ho udělá. Známý z rodiny tam dělal, byl stále pryč, výdělky mizivě a doma hrozil rozvod. Pokud jsi to ochotná podstoupit, pak Partners ano. Já bych radši roznášela letáky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6765
3.6.16 08:41

A co se zeptat rovnou kamarádky? Co k tomu bylo potřeba atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3292
3.6.16 08:47

Řekla bych, že tě kamarádka potřebuje akorát tak zlanařit. Čím víc přivedene pojišťovák nových duší do firmy, tím se má lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
563
3.6.16 08:55

Co vím, tak tyhle společnosti jsou na… většinou i lákají ostatní ať to dělají, protože za to mají taky prachy, a jsou i společnosti, kterým musíš potom zaplatit hodně peněz za to, že chceš skončit :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
3.6.16 09:02

Aha tak nic…to jsem nevěděla s tím čnb…

zkoušela jsem provient a fair credit, že bych dělala na žl obchodního zástupce ale bohužel v oblasti kde bydlím nikoho nepotřebují :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6765
3.6.16 09:43

@Grey Sky Jojo, u té čnb musíš mít udělané zkoušky, myslím že pravidelně po 4 letech. Jsou dost drahé prý taky hodně těžké, do toho bych teda nešla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15242
3.6.16 13:48

Tahle práce rozhodně není na brigádu. Jde o komplexní finanční poradenství a firma vyžaduje, aby poradci měli vysoký standard. Takže v začátku spousta školení a zkoušek. Pokud je člověk cílevědomý a zodpovědný pak jsou výdělky nadstandartní. Práce je na živnostenský list takže je to o osobním přístupu a zodpovědnosti k práci a disciplíně. Pokud to někdo bere jen jako brigádu, stejně brzy skončí a pak jen dělá společnosti medvědí službu. O brigádníky stejně Partners nestojí. Pokud sháníš „brigádu“ pak se poohlédni raději jinde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1091
3.6.16 15:52

Děkuju všem…netušila jsem, že je to takto komplikované:(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu