Práce u Obálky-Výdělek.cz

17.2.21 18:46

Práce u Obálky-Výdělek.cz

Zdravím maminky ;-)
Chtěla bych se zeptat zda máte některé zkušenost s práci z domovu u internetové firmy Obálky-Výdělek. cz. Měla bych zájem si něco málo přivydělat (neboť rodičovský příspěvek za nic nestojí :-D), ale nejprve mě zajímají samozřejmě reference ostatních.
Pěkný den,
Aneta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6697
17.2.21 18:47

Podvod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
17.2.21 18:52

Ty lidi, co tam maj recenze, mi připadají jako vystřižení z letáku :D
Hele sorry, letáky můžeš kompletovat pro pošťačky, jenomže spousta ženských to nechce dělat. Bo musí na poštu, vyzvednou kupy letáků (do kočárku se nevejdou), pak vytaha to do bytu, pak komletovat jak mourovatí, pak zase se vším dotahat do auta, z auta zase na poštu… a za pár šupů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62093
17.2.21 19:28

@a_valcikova podvod

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15140
19.2.21 21:21
@a_valcikova jaké
@a_valcikova píše:
Zdravím maminky ;-)
Chtěla bych se zeptat zda máte některé zkušenost s práci z domovu u internetové firmy Obálky-Výdělek. cz. Měla bych zájem si něco málo přivydělat (neboť rodičovský příspěvek za nic nestojí :-D), ale nejprve mě zajímají samozřejmě reference ostatních.
Pěkný den,
Aneta

Jakéže firmy? To, co jsi uvedla, je název firmy, který si můžu najít v obchodním rejstříku, nebo jsi zkomolila (opatřila diakritikou) jméno internetové domény?

Jestli tou „internetovou firmou“ myslíš doménu, tak tu má registrovanou Tomáš Velcl a zkušenosti s ním si můžeš vygůglit. S Google Search zacházet umíš, ne? Byl i v Černých ovcích a jestli si myslíš, že se od té doby polepšil, tak tomu nevěřím.

Tomáš Velcl nenabízí práci, je to rhybář čekající s udičkou, až zabere na háček rhybička, že které bude tahat peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat