Práce v call centru

Anonymní
11.5.21 17:59

Práce v call centru

Holky, pracujete někdo v nějakém call centru? Můžete třeba nějaké doporučit - dotazníky nebo něco podobného? a co třeba ne?
sháním přivýdělek a budu ráda za všechny tipy.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11.5.21 18:17

Hlavne nevolej mne, prosim, az tam budes pracovat  :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8442
11.5.21 18:23

Tak lepší je call centrum, kam volají tobě. Zákaznická podpora apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22682
11.5.21 18:31
@PastikaJatrova píše:
Hlavne nevolej mne, prosim, az tam budes pracovat :kytka:

mně také ne, jsem velmi nepříjemná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 18:34

Proč rýpete, když samy zkušenost nemáte? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
11036
11.5.21 18:35
@Anonymní píše:
Holky, pracujete někdo v nějakém call centru? Můžete třeba nějaké doporučit - dotazníky nebo něco podobného? a co třeba ne?
sháním přivýdělek a budu ráda za všechny tipy.

A proč anonym? :think:
Jinak, vždy je lepší, když jsi na zákaznické podpoře, lidi volají tobě a nikoho neotravuješ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 18:37

Tak call centrum nemusí nutně znamenat otravný prodej, jde o výzkum trhu, banky, pojišťovny a všechny e-shopy na které se volá, když něco potřebujete :)

• Citovat
  • Nahlásit
1235
11.5.21 18:54
@Anonymní píše:
Tak call centrum nemusí nutně znamenat otravný prodej, jde o výzkum trhu, banky, pojišťovny a všechny e-shopy na které se volá, když něco potřebujete :)

Já, osobně nesnáším ani výzkum trhu, když to není osobně venku. Cokoliv po telefonu je otravné, já bych tam pracovat nemohla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1043
11.5.21 19:06
@Anonymní píše:
Tak call centrum nemusí nutně znamenat otravný prodej, jde o výzkum trhu, banky, pojišťovny a všechny e-shopy na které se volá, když něco potřebujete :)

Call centra jen otravují lidi. Nemám nikdy čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
11.5.21 19:06
@Anonymní píše:

Výzkum trhu není otravný? Už to nehul.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 19:17

Pracovala jsem pro Stemmark. Obvolávala jsem výzkumy trhu. Ano, je to otravné a dost často tě pošlou do háje, ale furt lepší, než nabízet nějaké produkty. Já vydržela měsíc v prodeji po telefonu prodávala jsme pojistku a pak kuchařky. To bylo otřesný!!!

Ve Stemu se mi líbilo, super parta. Vydržela jsem tam 2 roky brigádně a klidně bych se tam vrátila, kdybych neměla co na práci :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
349
11.5.21 19:24

Jestli si můžeš vybírat, hledej pasivní telemarketing. Tzn, že lidi volají tobě. Většinou se ale shánějí lidi na aktiv, tzn obvoláváš…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 19:37
@Zumpa píše:
Výzkum trhu není otravný? Už to nehul.

vidím, že komunikuješ na úrovni :lol: až budeš něco potřebovat po bance nebo až ti nepřijde balík, tak budeš ještě rád, že ti to někdo vezme. a budeš se modlit, aby nehulil.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.5.21 19:38
@Anonymní píše:
Pracovala jsem pro Stemmark. Obvolávala jsem výzkumy trhu. Ano, je to otravné a dost často tě pošlou do háje, ale furt lepší, než nabízet nějaké produkty. Já vydržela měsíc v prodeji po telefonu prodávala jsme pojistku a pak kuchařky. To bylo otřesný!!!Ve Stemu se mi líbilo, super parta. Vydržela jsem tam 2 roky brigádně a klidně bych se tam vrátila, kdybych neměla co na práci :mrgreen:

a můžeš prosím třeba jen naznačit plat, cca za hodinu?

• Citovat
  • Nahlásit
5325
11.5.21 19:40
@Anonymní píše:
vidím, že komunikuješ na úrovni :lol: až budeš něco potřebovat po bance nebo až ti nepřijde balík, tak budeš ještě rád, že ti to někdo vezme. a budeš se modlit, aby nehulil.

Kde přesně jsem něco psal o bance? Dobře ti radím, fakt to přestaň hulit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat