Práce v okay Elektro

Anonymní
18.6.20 20:01

Práce v okay Elektro

Ahojky, máte někdo zkušenost s touto práci? Jsem u okay zaměstnana jen chvíli, ale už teď vidím že to nebude ono. Máte nějaké zkušenosti nebo rady? :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
230
18.6.20 20:34

Nastoupila jsem tam hned po maturitě a děs. Už je to víc jak deset let. Byla jsem admin/pokladní. Základní mzda ubohá + prémie za prodej. Neustále chyběl personál, takže přesčasy. Jít na neschopenku nebo propustku k lékaři veliký problém. Do takové firmy už nikdy více.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.6.20 21:00

@Mahidevran
Ja právě nastoupila v dubnu. Za měsíc jsem měla i 260, 270 hodin protože nás stále je málo. Za těch 270 hodin mi prisla výplata 16 500 čistého. Což si myslím že je opravdu málo, stále předhazuji nějaké tabulky kolik se čeho ma prodat. Přestávky snad ani žádné nemáme, když se někdo jde dozadu jen najíst už ho vedoucí nahání, že není na prodejně. Přicházíme v 8 aby se štíhlý nachystat nové ceny a odcházíme o půl 8. Jenže pracovní doba začíná v 9 a končí v 7. Tudíž hodinu a půl denně navíc, kterou nikdo neproplací. Přijde mi to tam jako opravdu hodně přehnaná buzerace. Plat opravdu strašný a volno taky žádné. Za ty 3 měsíce jsem neměla snad jeden jediný volný víkend. Co víkend, dokonce ani jenom volnou sobotu. Naštěstí jsem ve zkušební době, takže se chystám rychle uprchnout. Dcera má 6 let, syn 11 vůbec je nevidím… A to na pohovoru říkali, že víkendy jsou pracovní 1 za měsíc a že pracovní doba je flexibilní, že můžu přijít na 9 a odejít třeba ve 2 nebo ve 3 což mi bylo jasné, že nebude fungovat pořád. Ale za tu dobu jsem 2× požádala s 3 denním předstihem o dřívější odchod kvůli dětem a ani jednou mi to povoleno nebylo.

• Citovat
  • Nahlásit
230
19.6.20 07:42

Z tama rychle pryč, tento zaměstnavatel není seriózní. Zaměstnance mají za otroky. Pokud jsi ve zkušebce, tím líp. Peníze za přesčasy neuvidíš tak jak tak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
19.6.20 15:20

Za 270 h, tak málo, to se divím, že tam někdo ještě pracuje

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie