Práce v OKAY - projekt proti OKAY?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 31.12.16 11:14
Práce v OKAY - projekt proti OKAY?

Ahoj, co říkáte na tohle www.obhajobaprodavacu.cz je tam toho docela dost a dost mě toho překvapilo. A ty příběhy? To jako fakt? Máte k tomu někdo svůj názor? Já do OKAY pracovat už teda nepůjdu. :?

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:22

@Hodan13 v okay pracuju a polovina věci je možná pravda, ale ne všude… já jsem spokojena a to co mi bylo řečeno taky tak je. Je to asi na nadřízeném. Já mám super šéfa tak si nestěžuji ;) o výplatní pásky skemrat nemusím.. :think: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:24

Jinak ale znám prodejny, kde bych rozhodně nechtěla být… bohužel je to jen a jen od fransichanta :roll:

Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 31.12.16 11:42
@Anonymní píše:
@Hodan13 v okay pracuju a polovina věci je možná pravda, ale ne všude… já jsem spokojena a to co mi bylo řečeno taky tak je. Je to asi na nadřízeném. Já mám super šéfa tak si nestěžuji ;) o výplatní pásky skemrat nemusím.. :think: :palec:

Co je to za prodejnu?

mama35
Nováček 3 příspěvky 31.12.16 12:14

Je to pravda, kámoška tam dělala a vše souhlasí :palec:

Káťa19
Kelišová 7355 příspěvků 20 inzerátů 31.12.16 12:56

Ja tam pracovala 3 roky…co tam pisou je pravda. Urcite tam nechod :hug: 270 h mesicne no problem :zed: za dekuji nejlepe

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 31.12.16 14:10

I tady se takové věci o OKEY psaly :) Mě je ta prodejna tak nesympatická, že pokud zrovna nepotřebuju baterky, tak tam nejdu. Koupit nějaký spotřebič vůbec, max osahám a objednám jinde. Jsou mi nepříjemný ty jejich praktiky (a záruku, a baterky, a kdovícoještěse­vámktomumůžeho­dit), stavba prodejny (projdu kolem ledniček, praček, myček - ostatně to kvůli čem tam jdu) a abych se dostala k zmíněným baterkám musím projít celou prodejnu. 3× se mě po trase někdo zeptá, jesli nechci s něčím pomoct. Dojdu k baterkám a nikdo nikde, aby oddělal ten zabezpečovací ka­bel.

Naposledy jsem tam reálně chtěla kupovat powerbanku - řekla jsem paní, že nechci tu vystavenou. Ona mi řekla, že mi ji zabalí a nebude rozdíl mezi novou a vystavenou. :roll:
Tchánovci takto koupili televizi, co už kdo ví jak dlouho hrála celý dny na prodejně. :roll:

Nedávno jsem jim chtěla dát šanci s nákupem kuchyňské váhy - mají ji na eshopu, osobní vyzvednutí na prodejně 59,– :roll: (ne, nikdy za osobní vyzvednutí na prodejně platit nebudu!), ano dostanu kupon na 40,– na nákup při vyzvednutí (= další tahák, jak z lidí něco dostat). Jsem zvědavá jestli ji mají na projdeně (i za stejnou cenu). Nebo ji možná raději koupím jinde.

A co se týče projektu - hádám, že to iniciovali nespokojení (bývalí) zaměstnanci. A bohužel asi porušují mlčenlivost :nevim:

Mesec
Kecalka 181 příspěvků 20.05.17 21:24

Co já na to říkám? Jelikož pracuji v té společnosti, tak bych to zhodnotil asi takhle.

Prodejny a prodavači jsou ZÁVISLI na tom jak prodají a co prodají. Jsou prodejny, kde mají lidi i 30 hrubého a jsou prodejny, kde mají lidi sotva půlku.

Ve firmě je příliš vysoká fluktuace a nedostatek lidí. Pracuje se běžně i 200 hodin, v prosinci si 270 hodin za měsíc a třeba 14 dní v tahu.

Z důvodu nedostatku lidí je vysoký tlak, všichni musí plnit mraky pošahaných tabulek a kritérií.

Bábrdl
Generální žvanilka 21360 příspěvků 21.05.17 01:12

Musím říct, že do téhle prodejny nechodím. Po tom, co jsem slyšela, mám pocit, že je to jako ty předváděčky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Premiéra Fantastických zvířat: Depp příjemně překvapil, zářil Law i autorka Rowlingová

Fanoušci Harry Pottera mají žně, do kin totiž zamířil druhý díl filmové série... číst dále >

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >