Reklama

Práce v OKAY - projekt proti OKAY?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 31.12.16 11:14
Práce v OKAY - projekt proti OKAY?

Ahoj, co říkáte na tohle www.obhajobaprodavacu.cz je tam toho docela dost a dost mě toho překvapilo. A ty příběhy? To jako fakt? Máte k tomu někdo svůj názor? Já do OKAY pracovat už teda nepůjdu. :?

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:22

@Hodan13 v okay pracuju a polovina věci je možná pravda, ale ne všude… já jsem spokojena a to co mi bylo řečeno taky tak je. Je to asi na nadřízeném. Já mám super šéfa tak si nestěžuji ;) o výplatní pásky skemrat nemusím.. :think: :palec:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.12.16 11:24

Jinak ale znám prodejny, kde bych rozhodně nechtěla být… bohužel je to jen a jen od fransichanta :roll:

Hodan13
Povídálka 21 příspěvků 31.12.16 11:42
@Anonymní píše:
@Hodan13 v okay pracuju a polovina věci je možná pravda, ale ne všude… já jsem spokojena a to co mi bylo řečeno taky tak je. Je to asi na nadřízeném. Já mám super šéfa tak si nestěžuji ;) o výplatní pásky skemrat nemusím.. :think: :palec:

Co je to za prodejnu?

mama35
Nováček 3 příspěvky 31.12.16 12:14

Je to pravda, kámoška tam dělala a vše souhlasí :palec:

Káťa19
Kelišová 6760 příspěvků 37 inzerátů 31.12.16 12:56

Ja tam pracovala 3 roky…co tam pisou je pravda. Urcite tam nechod :hug: 270 h mesicne no problem :zed: za dekuji nejlepe

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 31.12.16 14:10

I tady se takové věci o OKEY psaly :) Mě je ta prodejna tak nesympatická, že pokud zrovna nepotřebuju baterky, tak tam nejdu. Koupit nějaký spotřebič vůbec, max osahám a objednám jinde. Jsou mi nepříjemný ty jejich praktiky (a záruku, a baterky, a kdovícoještěse­vámktomumůžeho­dit), stavba prodejny (projdu kolem ledniček, praček, myček - ostatně to kvůli čem tam jdu) a abych se dostala k zmíněným baterkám musím projít celou prodejnu. 3× se mě po trase někdo zeptá, jesli nechci s něčím pomoct. Dojdu k baterkám a nikdo nikde, aby oddělal ten zabezpečovací ka­bel.

Naposledy jsem tam reálně chtěla kupovat powerbanku - řekla jsem paní, že nechci tu vystavenou. Ona mi řekla, že mi ji zabalí a nebude rozdíl mezi novou a vystavenou. :roll:
Tchánovci takto koupili televizi, co už kdo ví jak dlouho hrála celý dny na prodejně. :roll:

Nedávno jsem jim chtěla dát šanci s nákupem kuchyňské váhy - mají ji na eshopu, osobní vyzvednutí na prodejně 59,– :roll: (ne, nikdy za osobní vyzvednutí na prodejně platit nebudu!), ano dostanu kupon na 40,– na nákup při vyzvednutí (= další tahák, jak z lidí něco dostat). Jsem zvědavá jestli ji mají na projdeně (i za stejnou cenu). Nebo ji možná raději koupím jinde.

A co se týče projektu - hádám, že to iniciovali nespokojení (bývalí) zaměstnanci. A bohužel asi porušují mlčenlivost :nevim:

Mesec
Kecalka 181 příspěvků 20.05.17 21:24

Co já na to říkám? Jelikož pracuji v té společnosti, tak bych to zhodnotil asi takhle.

Prodejny a prodavači jsou ZÁVISLI na tom jak prodají a co prodají. Jsou prodejny, kde mají lidi i 30 hrubého a jsou prodejny, kde mají lidi sotva půlku.

Ve firmě je příliš vysoká fluktuace a nedostatek lidí. Pracuje se běžně i 200 hodin, v prosinci si 270 hodin za měsíc a třeba 14 dní v tahu.

Z důvodu nedostatku lidí je vysoký tlak, všichni musí plnit mraky pošahaných tabulek a kritérií.

Bábrdl
Generální žvanilka 20937 příspěvků 21.05.17 01:12

Musím říct, že do téhle prodejny nechodím. Po tom, co jsem slyšela, mám pocit, že je to jako ty předváděčky.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama