Reklama

Práce v Rakousku a eura

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.02.17 11:35
Prace v Rakousku euro

Ahoj jak myslíte že to bude z cenou českých za euro? Bude to takový propad nebo ne?

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18956 příspěvků 14.02.17 11:37

To ti rekne leda vestecka koule.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 14.02.17 11:39

@LenkaZi Tak to je věštění jak z křišťálové koule. V prvních týdnech po ukončení intervencí ČNB může dkonce dojít k poklesu hodnoty koruny, protože spekulanti budou korunu prodávat, tedy jí bude na trhu hodně.
Pak by se al eběhem několika týdnů měl kurz ustálit, odhaduji kolem 25 kč/euro. Ale to je můj soukromý odhad, který jsem dělal za účelem podnikání, nemám to opřené o nějaké výpočty.

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.02.17 11:41

Přemek taky jsme si to říkali jako vy.Tak snad. No když už to vezmem tak už jsme to zažili a přežili, ale to víte člověk se bojí.

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 14.02.17 11:54
@LenkaZi píše:
Ahoj jak myslíte že to bude z cenou českých za euro? Bude to takový propad nebo ne?

Jsme na příjmu v eurech závislí a taky to sledujeme, ale nikdo netuší, jak to bude, četla jsem, že by mohlo kvůli spekulantům dojít ke krátkodobému posílení eura, pak by se měl kurz ustálit, ale jestli na 25 nebo 26,50 Kč, to asi fakt nikdo neví. Uvidíme. Nicméně velkému posílení koruny by ČNB pravděpodobně zase zabránila, alespoň to říkal Rusnok.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 14.02.17 11:54

@LenkaZi Zas pokud děláte v cestovním ruchu, tak to bude znamenat víc českýchturistů, větší dýška…
Já si fakt užívám vždy návštěvy kolem Salzburských jezer, kde dělá v penzionech spoustu čechů, slovák, řada z nich už tam natrvalo žije a líbí se mi na nich, jak rádi vidí krajany, popovídají si, doporučí, co si dát v restauraci, co navštívit a pak mi činí velkou radost jejich práci odměnit při placení.
No a pokud děláte v jiném oboru, tak prostě budete muset ten 10% pokles v přepočtu na český přežít…

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 14.02.17 11:55
@LenkaZi píše:
Přemek taky jsme si to říkali jako vy.Tak snad. No když už to vezmem tak už jsme to zažili a přežili, ale to víte člověk se bojí.

Jojo, přežili jsme i kurz 22,90, ale už to moc veselé nebylo.

Premek_Orac
Závislačka 4204 příspěvků 14.02.17 11:56

@Zabatko Tak za nějakou bernou minci lze brát kurz před intervencemi ČNB…

Zabatko
Závislačka 4173 příspěvků 14.02.17 11:56
@Premek_Orac píše:
@Zabatko Tak za nějakou bernou minci lze brát kurz před intervencemi ČNB…

Jojo, ale velmi orientačně.

Patricia89 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.17 12:03
@Zabatko píše:
Jojo, přežili jsme i kurz 22,90, ale už to moc veselé nebylo.

Podle me to budou udrzovat kolem tech 25.
No sem zvedava, co se bude dit. Uz nebude 26,80. Tak uvidime.

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 14.02.17 15:52

No právě dělá manžel v jinem oboru a denně jezdí domu. Hledali jsme i spolucestujícího. Necháme se překvapit

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 23.03.17 15:40

Ahoj prosim Vás kam se volá do prahy kvuli tomu formuáři na přídavky?
generální ředitelství by to mělo být

LenkaZi
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 07.04.17 20:32

Tak ted dávali že prý fakt pujde euro až na 25 děs

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Zemřel zpěvák Vláďa Štěpánek: Proslavily ho kapely Harlej a Walda Gang

V úterý 18. září zemřel zpěvák Vláďa Šafránek (†46). Fanoušci ho poznali... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama