Reklama

Zkušební doba, vyhazov?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:06
zkušební doba, vyhazov?

Ahoj, za pár dní mi končí v práci (dělám ve výrobě) zkušebka, ale zatím neumím skoro vůbec nic, jsem na jiné lince od února, tam jsou jiné stroje tak dělám to nejlehčí aby se stíhalo, v hodnocení píšou jak jsou spokojení, ale bojím se že mě vyhodí protože neumím všechno.

Reklama

Reakce:

Ou
Závislačka 4988 příspěvků 12.02.17 23:10

Zeptejte se zítra svého nadřízeného, je lepší vědět na čem jste, než se děsit neznámého.

Ale vzhledem k aktunímu nedostatku pracovníků bych se divila, kdyby vyhazovali daleko větší lemply, než jste vy. Zejména když je obsluha strojů složitá a nejen že by neměli nikoho za vás, ale ještě by ho musely znovu zaučovat.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.17 23:16
@Ou píše:
Zeptejte se zítra svého nadřízeného, je lepší vědět na čem jste, než se děsit neznámého.Ale vzhledem k aktunímu nedostatku pracovníků bych se divila, kdyby vyhazovali daleko větší lemply, než jste vy. Zejména když je obsluha strojů složitá a nejen že by neměli nikoho za vás, ale ještě by ho musely znovu zaučovat.

Mě přijde že se tam lidi docela točí, ale nevím podrobnosti… jsem zaslechla že pracovník musí umět všechno a stíhat tah linky do konce zkušebky jinak je to špatně, ale mě přeřadili na jinou linku a za těch pár dní co tam jsem se vše naučit nejde.Ani na té předtim mi ani neukázali to nejtěžší.

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 13.02.17 04:22

Rekla bych, ze si te nechaji :palec:. Kdyby chteli, abys odesla, tak uz by ti to rekli. Snazis se, mas zajem se to naucit a to je dulezite.

Kakika
Extra třída :D 14840 příspěvků 13.02.17 08:18

Nejspíš tě přehodili proto, že jim z té linky někdo odešel a oni potřebovali honem zaplácnout díru. Lidé se u linek točí, ale většinou je to proto, že odcházejí ti pracovníci, než že by je vyhazovali. Ty už máš tu výhodu, že máš povědomí o dvou pracovištích, takže s tebou v případě potřeby můžou zase hýbat. Neboj, oni moc dobře vědí, kde trvá zaučení delší dobu a kde by jsi to měla umět brzy.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama