22 000 hrubého, prosím o výpočet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 16:37
22 000 hrubého, prosím o výpočet

Dobrý den, umí mi prosím někdo vypočítat, kolik je čistý příjem? Děkuji za odpovědi.

Reakce:

Štěpánka88
Ukecaná baba ;) 1997 příspěvků 11.02.17 16:41

Kazda internetova kalkulacka…
Treba tahle: http://www.finance.cz/…-kalkulator/?…

Lendeš
Kelišová 5416 příspěvků 11.02.17 16:41

Kalkulačka čisté mzdy je např. tady: http://www.penize.cz/…t-ciste-mzdy

sisk
Ukecaná baba ;) 1772 příspěvků 11.02.17 16:43

Asi 17200

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.02.17 18:26

Mám hrubého nějakých 21 700, čistého je to něco přes 17 000 :-)

Kotatko03
Echt Kelišová 8080 příspěvků 11.02.17 18:47
@Anonymní píše:
Dobrý den, umí mi prosím někdo vypočítat, kolik je čistý příjem? Děkuji za odpovědi.

Záleží na tom, kolik si odčítáš na daních (jestli odečítáš děti, studenta), jestli máš nějaké srážky z platu (alimenty, auto). Jestli potřebuješ, tak mi napiš sz a vypočtu ti to, ale potřebuji víc informací ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Pro lidi je jednodušší se dál trápit, než si krizi přiznat, říká psycholog

Většina vztahů zažije krizi, není možné se jí vyhnout. Znamená jak ohrožení,... číst dále >