Dočasné přidělení zaměstnance

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.02.17 13:12
dočasné přidělení zaměstnance

Ahoj, pracuji pod jednou agenturou ve výrobě, mám pracovní smlouvu jako že jsem dočasně přidělená, je to na půl roku, ted jsem tam skoro 3 měsíce, chtěla bych přejít do kmenového stavu, ale nevim jestli to jde, dostávám ke konci měsíce hodnocení a mám vždy nejlepší výsledky (pod agenturu jsem tam šla protože mám jen základní vzdělání).Budu ráda za Vaše zkušenosti.

Reakce:

Brumdibarka
Kecalka 194 příspěvků 09.02.17 13:32

Ahoj, závisí na dohodě agentury a klienta, tedy firmy, kde jsi přidělená. Přestupy bývají domluvené ve smlouvě, někde to jde třeba po 6 měsících, plus za Tebe firma platí nějaký jednorázový poplatek, jinde třeba po roce, ale zase pro firmu zdarma. Zeptej se svého přímého nadřízeného v práci, nebo svého koordinátora v agentuře, zda je ten přestup potencionálně možný. Ale pokud mají v kmeni volná místa a jsou s Tebou tak spokojeni, tak je velká šance :palec:

ivik21
Generální žvanilka 20167 příspěvků 09.02.17 15:45
@Anonymní píše:
Ahoj, pracuji pod jednou agenturou ve výrobě, mám pracovní smlouvu jako že jsem dočasně přidělená, je to na půl roku, ted jsem tam skoro 3 měsíce, chtěla bych přejít do kmenového stavu, ale nevim jestli to jde, dostávám ke konci měsíce hodnocení a mám vždy nejlepší výsledky (pod agenturu jsem tam šla protože mám jen základní vzdělání).Budu ráda za Vaše zkušenosti.

Vím, že u nás to lze po 1roce :mavam:

zvidavajanca
Závislačka 3715 příspěvků 10.02.17 08:46

Podívej se, co máš o přestupu do kmene ve smlouvě. Já třeba měla, že rok od ukončení smlouvy do firmy nesmím, resp. musím o tom informovat agenturu. No a firma by mě stejně asi nevzala, protože by za mě musela platit agentuře.

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Bratr Václava Neckáře: Skladatele dnes nikdo nechce, to nejlepší už bylo složeno

Přestože víc se mluví o jeho bratrovi, herci a zpěvákovi Václavu Neckářovi... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >