Práce ve Slevomatu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nikocka
Kecalka 157 příspěvků 05.03.18 20:27
Práce ve slevomatu?

Přeji hezký večer,
pracuje někdo pracoval tady někdo ve slevomatu? Zítra mě čeká osobní pohovor. Zajímalo by mě, jak se Vám tam pracuje/pracovalo apod. Díky :)

Reakce:
Ingrid95
Nováček 6 příspěvků 11.05.18 01:21
Práce ve Slevomatu

Ahoj, taky by mě zajímalo, jestli má někdo s prací ve Slevomatu zkušenost? Na internetu jen samá pozitiva, tak jestli tomu opravdu tak je :D :) a jaký plat nabízejí? Předem děkuji

Ingrid95
Nováček 6 příspěvků 11.05.18 01:22

@Nikocka už to máš za sebou, jaké to bylo, nebo jestli už tam pracuješ či nikoliv :) :D

hulala
Kecalka 462 příspěvků 11.05.18 08:30

Hodně nad tou firmou uvažuji do budoucna, takže se též vetřu s dotazem:)

Nikocka
Kecalka 157 příspěvků 13.05.18 17:57

1. byl pohovor po telefonu, pak mě pozvali na osobní pohovor. Tam na mě čekali dvě nadřízené. Hodně to bylo o tom, co bych přidala za novinky (jednalo se pozici obchoďačky), vymyslet něco, co ještě ve slevomatu není, čím bych zaujala lidi…
Za 3 dny mi napsali, že to bohužel nedopadlo.. ale lidi shánějí dál, tak je nebyla asi ten nejlepší kandidát pro ně. Nicméně, nakonec jsem asi ráda, pracovní doba by mi nakonec nevyhovovala 9.17:30, a pro někoho kdo by dojížděl, to bych jezdila domů po 19h..

Ingrid95
Nováček 6 příspěvků 13.05.18 21:33

@Nikocka Děkuju za odpověd, ještě se zeptám plat ti tam říkali, jaký nabízejí?

Nikocka
Kecalka 157 příspěvků 14.05.18 17:21

Jojo, říkali.

Barca154
Nováček 1 příspěvek 18.10.18 20:19
@Nikocka píše:
Jojo, říkali.

Mohu se prosim zeptat, kolik nabízejí?

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Tvůrce Mafie pálí ostrými do ODS, schytal to Fiala i Novotný. Důvod? Klaus!

Vyloučení Václava Klause mladšího (49) z ODS vyvolalo na pořádný rozruch. K... číst dále >

Královna a vévodkyně na státní návštěvě: Panovnice tímto utnula všechny drby

Královna Alžběta (92) navštívila londýnskou univerzitu po boku Kate Middleton... číst dále >