Práce ve Slevomatu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 05.03.18 20:27
Práce ve slevomatu?

Přeji hezký večer,
pracuje někdo pracoval tady někdo ve slevomatu? Zítra mě čeká osobní pohovor. Zajímalo by mě, jak se Vám tam pracuje/pracovalo apod. Díky :)

Reklama

Reakce:

Ingrid95
Nováček 3 příspěvky 11.05.18 01:21
Práce ve Slevomatu

Ahoj, taky by mě zajímalo, jestli má někdo s prací ve Slevomatu zkušenost? Na internetu jen samá pozitiva, tak jestli tomu opravdu tak je :D :) a jaký plat nabízejí? Předem děkuji

Ingrid95
Nováček 3 příspěvky 11.05.18 01:22

@Nikocka už to máš za sebou, jaké to bylo, nebo jestli už tam pracuješ či nikoliv :) :D

hulala
Kecalka 267 příspěvků 11.05.18 08:30

Hodně nad tou firmou uvažuji do budoucna, takže se též vetřu s dotazem:)

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 13.05.18 17:57

1. byl pohovor po telefonu, pak mě pozvali na osobní pohovor. Tam na mě čekali dvě nadřízené. Hodně to bylo o tom, co bych přidala za novinky (jednalo se pozici obchoďačky), vymyslet něco, co ještě ve slevomatu není, čím bych zaujala lidi…
Za 3 dny mi napsali, že to bohužel nedopadlo.. ale lidi shánějí dál, tak je nebyla asi ten nejlepší kandidát pro ně. Nicméně, nakonec jsem asi ráda, pracovní doba by mi nakonec nevyhovovala 9.17:30, a pro někoho kdo by dojížděl, to bych jezdila domů po 19h..

Ingrid95
Nováček 3 příspěvky 13.05.18 21:33

@Nikocka Děkuju za odpověd, ještě se zeptám plat ti tam říkali, jaký nabízejí?

Nikocka
Kecalka 146 příspěvků 14.05.18 17:21

Jojo, říkali.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak si Meghan Markle vede u královny Alžběty? Dovoluje jí víc než Kate?

Ačkoliv z minulosti britská královská rodina nemá s rozvedenými Američankami... číst dále >

Nevěsta Meghan: Před svatbou uniklo peprné video

Královna možná pozvedne obočí, ale nám „smrtelníkům“ přijde bližší. Jen... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Vyvinutá Japonka nosí místo podprsenky popruhy od batohu

Hvězdou sociálních sítí se stala vnadná japonská cosplayerka Yui Okada, která... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama