Práce ve wellness

1011
16.7.13 15:17

Práce ve wellness

Pracoval někdo ve wellness studiu v oblasti životního stylu…? Jak jste byli spokojeni..?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4087
16.7.13 16:27

Ahojik…ja tam zatim uplne zacinam ale jen spis jako privydelek na MD, s tim ze jsem si tam prosla kurzem co se zmeny ziv. stylu tyce, cili neporadim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1011
16.7.13 16:34

@apocalypsa
taky bych to měla jako přivýdělek… mě by zajímalo, esi je to typ pyramida, kdy musíš hledat klienty a mít je pod sebou a z toho máš zisk…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4087
16.7.13 19:02

@BoDaViDoVe pisla jsem sz ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Martina877
19.7.13 16:43

Co jsem já o tom slyšela od kamarádky, která na jeden takový inzerát odpověděla a šla na pohovor, tak jsou to většinou podvody. Myslela si, že bude měřit tuk a sestavovat jídelníčky atp. jako psali v tom inzerátu a nakonec tam hned při pohovoru po ní chtěli peníze za školení a nějaký balíček produktů, který měla propagovat a prodávat. Nic jim samozřejmě nedala, ale říkala, že byli docela drsní jako, že jí hned hráli na city, že jako na MD nic jiného nesežene, a že je to běžná praxe atd. No prostě raději od takových dál.
Ale možná to tak není všude, a měla jen smůlu, kdo ví :?

• Nahlásit
  • Citovat
4087
19.7.13 17:35
@Martina877 píše:
Co jsem já o tom slyšela od kamarádky, která na jeden takový inzerát odpověděla a šla na pohovor, tak jsou to většinou podvody. Myslela si, že bude měřit tuk a sestavovat jídelníčky atp. jako psali v tom inzerátu a nakonec tam hned při pohovoru po ní chtěli peníze za školení a nějaký balíček produktů, který měla propagovat a prodávat. Nic jim samozřejmě nedala, ale říkala, že byli docela drsní jako, že jí hned hráli na city, že jako na MD nic jiného nesežene, a že je to běžná praxe atd. No prostě raději od takových dál.
Ale možná to tak není všude, a měla jen smůlu, kdo ví :?

asi mela smulu ptz u me to bylo treba uuplne jinak :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.2.14 08:07

Moc prosím je tu někdo kdo začal ve wellness pracovat a je spokojený???Máte s něma smlouvu a platí sociální a zdravotní? Mám příležitost tam také pracovat, ale nevím zda do toho jít. Chtějí registrační poplatek 4000 Kč a prý v ceně budu mít produkty k vyzkoušení, abych věděla co vlastně nabízí a jak to funguje. Práce by mě určitě bavila, ale jsem na MD a ta mi bude končit, takže se poohlížím po práci a tohle by mi vyhovovalo časově.

• Nahlásit
  • Citovat
rebeccca
1.2.14 08:14
@Anonymní píše:
Moc prosím je tu někdo kdo začal ve wellness pracovat a je spokojený???Máte s něma smlouvu a platí sociální a zdravotní? Mám příležitost tam také pracovat, ale nevím zda do toho jít. Chtějí registrační poplatek 4000 Kč a prý v ceně budu mít produkty k vyzkoušení, abych věděla co vlastně nabízí a jak to funguje. Práce by mě určitě bavila, ale jsem na MD a ta mi bude končit, takže se poohlížím po práci a tohle by mi vyhovovalo časově.

to nedělej :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.14 08:25
@rebeccca píše:
to nedělej :( :think:

Proč? Mě tam třeba říkali, že lidi si stěžují na práci co dělají, ale když to mají změnit nechtějí a bojí se.Ta firma funguje 20 let. Nabízejí doplněk stravy, pobyty, kosmetiku, a plno dalšího. A hlavně si sama určuju čas, který prací strávím. Právě zatím jsou samá pozitiva a jen ten poplatek se mi nelíbí.

• Nahlásit
  • Citovat
rebeccca
1.2.14 08:27

@Kačab kdyby to bylo tak super tak to dělá každý, ten poplatek není zas až tak strašný kdyby se to hned vrátilo.. ale toto jsou vesměs podvodníci a pokud nejsi sama vychcaná a „držka“ co si prosadí vždycky své tak asi smůla… záleží na tobě, ale neznám nikoho kdo by do něčeho takového šel a nespálil se :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
1.2.14 08:38

@rebeccca já právě nikoho neznám kdo by to dělal, ale znám majitele firmy a on mi to právě nabízí. Nikde se tu o zkušenostech nemůžu dočíst. Spíš si říkám, že mají klienta i 10 let co k nim chodí a kdyby to byl podvod, tak proč by vyhazoval peníze :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
4087
1.2.14 08:39

@rebeccca podvodnici to zase tak nejsou
anonym- ano neco o tom malo vim esi to pisni mi SZ, nechci to tu rozepisovat..ale vim jak to funguje :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
rebeccca
1.2.14 08:41

Podvod pro tebe ne pro klienta… jako že třeba si vezmou ten poplatek a pak skutek utekl… nebo tím poplatkem je pro tebe dobře placená práce jistá?

• Nahlásit
  • Citovat
4087
1.2.14 08:53

@rebeccca tak ono to tak je ze dostanes ty produkty abysiss zkusila co je to zac…ale myslim, ze se bude chtit, aby je uzivala i nadale-ona si tam pak na ne muze ziskat i slevy az 50% apod… tak jista prace to neni-je to podle klientu a lidi co budou pod ni…pokud se bavime i o stejne firme…ale zase kdyz si vypracuje lidi pod sebou, tak muze mit vystarano…je tam pro i proti jako v kazde praci no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3637
1.2.14 10:05

Ja to delala skoro rok. A bavim se o stejne firme jako @apocalypsa akorat, ze ja na to nemam povahu. Nejsem moc mluvici typ. Ale produkty obcas beru i ted po ctyrech letech. Jen na md uz na ne nemam finance, ale jinak jsou vyborne :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama