Práce ve škole atd.

243
15.7.13 12:13

Práce ve škole atd.

Ahoj maminy :) Pracujete některá ve školce, v kojeneckém ústavu nebo dětském domově? Co je k tomu zapotřebí, abych se o tuto práci mohla ucházet? Mám obchodní akademii, takže je mi jasné že tudma cesta nevede…jsem ochotná i studovat. Děkuji za odpovědi mějte se krásně :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

21860
15.7.13 12:18

Záleží na jaké pozici, tipla bych pajdák

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58709
15.7.13 12:18

Záleží, co chceš dělat. Přímo vychovatelku? učitelku v mateřince? na takové je třeba pedagogické minimum. Pro práci s postiženými pak ještě speciální pedagogika. Chlap teď dodělal učitele odborných předmětů, s tím může i na zš, i na střední, protože tam to pedagogické minimum je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.7.13 12:20

Určitě na pozici vychovatelky…měla bych velký zájem pracovat v kojeneckém ústavu, ale ikdyž jsem ochotná studovat nevím jestli bych to s dítětem zvládla :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
15.7.13 12:21

Dětský domov, škola apod. - pajdák
kojenecký ústav - spíš zdravka (přebaluješ malé děti, na to ti je pedagogika celkem k ničemu ;) )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11625
15.7.13 12:22

@MamuškaLuci v kojeňáku jsou zdravotní sestry.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
15.7.13 12:22
@MamuškaLuci píše:
Určitě na pozici vychovatelky…měla bych velký zájem pracovat v kojeneckém ústavu, ale ikdyž jsem ochotná studovat nevím jestli bych to s dítětem zvládla :(

já jsem s dítětem udělala poslední rok střední a maturitu, dostala se na VŠ a v říjnu nastupuju. Určitě jde s dítětem studovat ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.7.13 12:23

@iiv @Becky00 tak na zdrávku bych si asi netroufla, škoda že jsem v tomhle neměla jasno už v 15ti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
15.7.13 12:24

@MamuškaLuci zdravka je těžká no, hlavně je tam hodně praxe a to by možná byl problém. Tak zkus tu pedagogiku a pak třeba do školky..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.7.13 12:25

@Becky00 já taky s dítětem dodělávám dálku tento rok budu maturovat :D a uvažuju právě i o VŠ tak bych se chtěla dát správným směrem ale nevím protože VŠ je přece jen o něčem jiném než SŠ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.7.13 12:27

@Becky00 když já bych se tak moc chtěla věnovat dětem, o které jejich vlastní rodiče nemají zájem a zase vím jak je to v dětském domově s těma pubertákama, nevím jestli bych na to měla…tak asi jedině ta školka :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6473
15.7.13 12:36
@MamuškaLuci píše:
@Becky00 já taky s dítětem dodělávám dálku tento rok budu maturovat :D a uvažuju právě i o VŠ tak bych se chtěla dát správným směrem ale nevím protože VŠ je přece jen o něčem jiném než SŠ

hele já teda nevím jak to vypadá na dálkovém studiu SŠ (dělala jsem normálně denní) ale určitě pokud si dáš tu výšku dálkově tak tam nebudeš trávit moc času. Jen toho učení je víc a pokud víš že ti dítě přes den spí tak se učit v ten čas :nevim: a nenechávat na poslední chvíli.. postupně to rozvrstvit a myslím že to půjde… aspoň bych to na tvém místě zkusila :palec:

hele ono puberťáci nebo 6 miminek (v Brně je 6 děti na jednu sestru) které vlastně pořád pláčou, to si nevybereš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
243
15.7.13 12:41

@Becky00 To je zase fakt no :D No já preferuju učení přes noc, protože můj synáček toho přes den moc nenaspí :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1734
15.7.13 13:08

Na kojenecký ústav je určitě potřeba zdrávka. Studia bych se nebála, jen je tam strašně moc praxe, záleží jak by jsi to zkloubila s prckem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama