Sobota volná!

Anonymní
13.7.13 13:31

sobota volná!

Pěkný den. potřebovala bych názory, jiný uhel pohledu na danou věc…Jsem zaměstnaná v obchudku, dnes jsem podle rozpisu, který jedeme měla mít volno, ještě včera než jsem odcházela jsem se dvakrát ujišťovala že tomu tak je, vedoucí mi nic neřekla, že mám dojít, takže automaticky jsem nešla, ale soboty předtím jsem šla i když jsem měla mít volno, protože jsem se zapracovávala, jsem tam ted 4měsíce, už to funguje bez problému, byla jsem tam i ve dvojku přes týden když jedna spolupracovnice byla na dovolené…ráno jsem si teda že pospala do 7hodin, tichý režim na mobilu…v devět jsem se koukla na mobil a zmeškané od vedoucí…4hovory! hned me napadlo že mi volala kde jsem 8o lekla jsem se, byla jsem i ted jsem nervozní, chtela jsem podniknout nijaký vylet s dítětem, ale jsem na nervy…protože jsem ten tel. neslysela! jo zavolat zpet, jenže ja nemam kredit, a co bych ji jako řekla???jaký mate nato prosím názor? já nic neudelala že bych bulala a nechtěla jít do práce, prostě za tu dobu co tam jsem mám volno první sobotu, které mam v rozpise a nikdo mi nic neříkal, snad si nemyslí že automaticky mám naklusat? radeji anonymně, je to pro me nepříjemné

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4200
13.7.13 13:37

Tak já bych okamžitě volala. Co kdyby vypadla třeba kolegyně a potřebovali záskok? Jasně, máš volno a nemáš asi ani pohotovost, ale když jsem v práci nová, tak já bych to tak udělala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
13.7.13 13:38

Možná ti onemocněla kolegyně a vedoucí shnáněla zástup :nevim: Já bych pro klid duše buď se do práce stavila (pokud je ještě ten váš obchůdek otevřený), nebo jí napsala smsku z netu, že se omlouvám, že nemám kredit, že jsi se na mobil podívala až teď a co se tedy stalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7385
13.7.13 13:39

No, je celkem nezodpovědné se neozvat. Pokud nemáš na pausal, jeden operátor nabízí možnost, že můžeš volat na dluh a jak se ti nasbira částka tak ti teprve pošlou ucet. Pokud jsi neměla zapsanou směnu, tak bych se necítila provinile.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 13:42

Já ještě chtěla dodat že obchůdek se zavíral v deset…já mám na kredit peníze tam není problém, jen jsem z vesnice je víkend a není kde dobít…a v tom zamestnání jsem jen do konce srpna pak mě už nepotřebují…

• Nahlásit
  • Citovat
4200
13.7.13 13:45

Každopádně žádná reakce je krajně nezdvořilá. Rozhodně si neděláš zrovna dobrou vizitku. Existují různé služby operátorů - třeba u T-mobilu je služba zavolat zpět. Nebo můžeš napsat z netu atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 13:49

A ještě na začátku jsem se ptala vedoucí jestli jak se zapracuji jedou v sobotu jen dvě, a řekla že jo že se každému jedna sobota v měsíci pracovním vyjde volná, to me potěšilo! a dnes mi ještě poslala sms-ku že tak si kolegyni nepředstavovala, že myslela že v sobotu deláme všichni, tak co to je toto, to je štvalo že jsem a mám volno a oni tam musí byt, tak mi to teda přijde…

• Nahlásit
  • Citovat
K-Black
13.7.13 13:50

Mohl být problém třeba s penězi, nebo jsi někde něco přendala, cokoliv :nevim: slušnost je se ozvat, můžeš napsat i z netu, nebo zavolat od někoho jiného :think:

A nechápu nemít kredit, na vesnici s dítětem :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.13 13:53
@Oter píše:
Každopádně žádná reakce je krajně nezdvořilá. Rozhodně si neděláš zrovna dobrou vizitku. Existují různé služby operátorů - třeba u T-mobilu je služba zavolat zpět. Nebo můžeš napsat z netu atd.

oter mohla jsem ale to není moje povinnost, když mám volno, jsem tam jen dočasně vizitku si špatnou nedelám, podle mě to je jen to že si automaticky mysleli že budu chodit stále a delat a využívat mou dobrotu a hodnou povahu, protože se mi to tam krátí

• Nahlásit
  • Citovat
1120
13.7.13 14:01
@Anonymní píše:
a dnes mi ještě poslala sms-ku že tak si kolegyni nepředstavovala, že myslela že v sobotu deláme všichni, tak co to je toto, to je štvalo že jsem a mám volno a oni tam musí byt, tak mi to teda přijde…

To je pekná manipulácia :roll: Keď máš voľno, máš naň nárok..ak ťa vedúca nečakane potrebuje, sa to rieši slušne a nie takto :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
shellysss
13.7.13 14:05
@Anonymní píše:
oter mohla jsem ale to není moje povinnost, když mám volno, jsem tam jen dočasně vizitku si špatnou nedelám, podle mě to je jen to že si automaticky mysleli že budu chodit stále a delat a využívat mou dobrotu a hodnou povahu, protože se mi to tam krátí

V tom případě nechápu, proč se nás tady ptáš co si o tom myslíme? Stejně si to uděláš po svém. A slušnost je zavolat zpět, pokud o tu práci stojíš.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
13.7.13 14:06
@Deborah píše:
To je pekná manipulácia :roll: Keď máš voľno, máš naň nárok..ak ťa vedúca nečakane potrebuje, sa to rieši slušne a nie takto :think:

dekuju, opravdu si nejsem žádného prohřešku vedoma.jen jsem chtěla stravit pekný den s rodinou a tohle me roznítilo. Protože jsem tam a delám všechno lítám jak hadr na košteti, dnes si asi nemohly vypít v klidu kafíčko!

• Nahlásit
  • Citovat
33965
13.7.13 14:06

Jsi u nich zaměstnaná a je slušnost se ozvat a pak se podle situace rozhodnout ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.13 14:07
@shellysss píše:
V tom případě nechápu, proč se nás tady ptáš co si o tom myslíme? Stejně si to uděláš po svém. A slušnost je zavolat zpět, pokud o tu práci stojíš.

já bych o tu práci stála, ale oni me tam v září už nepotřebují, jsem tam do konce srpna

• Nahlásit
  • Citovat
33965
13.7.13 14:09
@Anonymní píše:
dekuju, opravdu si nejsem žádného prohřešku vedoma.jen jsem chtěla stravit pekný den s rodinou a tohle me roznítilo. Protože jsem tam a delám všechno lítám jak hadr na košteti, dnes si asi nemohly vypít v klidu kafíčko!

já ti rozumím, ale někdy v zaměstnání nastane zkrátka problém a nedá se nic dělat. jednou budeš potřebovat ty náhle např volno a pak se podle toho i zachovají. Manžel dělá 12hod denně a pokud je v noci porucha tak taky musí jít i když se mu to nelíbí..je to jeho práce. Pak když zase něco potřebuje on tak mu vždy všichni vyjdou vstříc a o tom to je.Samo,že to nejde pořád, ale někdy je kompromis na místě ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama