Práce ve zverimexu

11
17.4.20 17:36

Práce ve zverimexu

Ahoj, jsem na MD a po skončení MD bych ráda pracovala ve zverimexu se zvířaty, klidně i bez zvířat ale nevím co je potřeba k tomu abych měla šanci na prijmuti na pozici, se zvířaty mám opravdu velkou zkušenost, prakticky od malička ale předchozí práce jsem měla v okruhu jídla a ne mezi zvířaty. Prosím ženy které pracují - pracovali ve zverimexu, jaké vzdělání musím mít? Je potřeba nějaký kurz? Musím mít pracovní praxi se zvířaty? Díky za odpovědi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
17.4.20 17:40

Evidentně nepotřebuješ… Stále je tolik neobsazených pracovních míst, že po tobě skočí úplně všude :)

https://kariera.superzoo.cz/…na-prodejne/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32535
17.4.20 17:41

No určitě nemusíš mít žádné speciální vzdělání, známá má maturitu, ale to fakt nevím, jestli je podmínka. Neřekla bych.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1158
17.4.20 18:11

Pracuju tam brigádně. U nás požadujeme pouze vztah ke zvířatům, práce na PC, spolehlivost při práci s penězma atd.. Práce je to krásná ;) jen jestli ti nebude vadit že ty zvířata prodáváš i jako potravu, třeba myši, sarančata a tak. Nebo se nebojíš hadů, pavouků :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2148
17.4.20 18:20

Taky bych tam chtěla pracovat :lol: :palec: Já myslím, že nepožadují ani maturitu, jen vztah ke zvířatům…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65964
17.4.20 18:42

Já jsem se ted hlasila na brigadu, jsem doma na procentech tak jsem to chtěla využít jako přivýdělek a zaroven dělat něco co mně baví, ale nevzali mně.
Nic extra nechtěli, jen pak dostaneš nějaké školení a musíš se vše naučit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8536
17.4.20 19:07

No kolikrát ani zas tak o ten vztah ke zvířatům nejde, spíš abys uměla prodat to, co je zrovna potřeba prodat bez ohledu na to, že to jsou např. granule čtvrté kategorie, které jsou dobré tak pro slepice, ale ty je musíš vychvalovat až do nebes. Sem tam školení, co vím, tak hlavně co se týče antiparazitik. (Petcenter)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat