Prací kapsle?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
veronikas1984
Nováček 9 příspěvků 14.04.19 11:14
Praci kapsle?

Zdravím vás. Přemýšlím že prejdu od pracích gelu a avivaze ke kapslim na prani jen jsem koukala že je jich tolik druhu a znacek tak prosím o radu. Ktere podle vas jsou nejlepsi? Je to jen na běžné prani a aby krasne vonělo. Hlavně barevné a černé prádlo. Bílé prádlo se u nás pere tak 3× ročně :D děkuji za rady

Reakce:
Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 14.04.19 11:21

Já beru ariel nebo persil, s ostatnimi zkušenost nemám, radši sáhnu po tom ověřeném :D voní pekně, nejvíc mi voněla limitovaná edice (tuším toho arielu) co sem kupovala v lidlu, ale nemají je pořád. Jinak v tom peru barevný mix všeho, netridim bílé, černé, barevné, prostě do pračky nahazim mix (spíš třídim podle materiálu nebo využití) prádla, prihodim kapsli a zapnu pračku. Nejvíc mi na tom vyhovuje ta jednoduchost, už nemusím měřit množství gelu, přidávat aviváž a zadělávat si ten zásobník na prášek :mrgreen:

veronikas1984
Nováček 9 příspěvků 14.04.19 11:35

@Kriss Tina právě to mě na tom láká nejvíc než mít plno věcí okolo pračky. Ta jednoduchost. Proto nad tím uvažují že i cenově to vyjde levněji. A který ariel a persil. Je víc druhů

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1899 příspěvků 14.04.19 11:36

Já naopak přešla od kapslí k prášku a aviváži :lol: Ty kapsle prostě nejsou z prádla tolik cítit. A já mám strašně ráda vůni vypraného oblečení. Je to lepší než parfém :D

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 14.04.19 11:53

Kupuju kapsle Ariel nebo Persil dle akcí.. teď je jich třeba 12ks za 99Kč, jedna opravdu stačí na celou pračku. Vypere hezky. Voní jak který typ, ale já tam přidávám buď perličky v akci, protože ta vůně je top (pro mne tedy tyrkysové) nebo aviváž… pokud dáte totiž delší program s více mácháním než rychlé praní, tak z gelových kapslí prádlo skoro nevoní..

Kriss Tina
Echt Kelišová 9539 příspěvků 14.04.19 11:54

@veronikas1984 já teda beru pokaždé jiné, záleží co maj v akci :think: vím že nejvíc mi vonely od arielu, to byla asi 3v1, nějaká limitka alpské vůně. Jinak fakt nevím které všechny sem měla, ty krabičky pak likviduju, ale žádné nebyly takové, že bych si řekla nikdy víc…

Jeanny21
Kecalka 334 příspěvků 14.04.19 12:01

Bereme ariel 3v1 supr :mavam:

yasmine5
Ukecaná baba ;) 1348 příspěvků 14.04.19 12:13

Mám vyzkoušené jak Ariel, tak Persil a teď mám Lenor. Nejvíc mi vyhovoval persil, ty kapsle jsou větší a víc mi prádlo voní. :) Lenor je taky úžasný, mám lenor a Persil nejvíc v oblibě :)

SADM
Povídálka 12 příspěvků 14.04.19 12:25

Ja mam nejradsi Ariel levandulove. Vyperou dobre a vune je krasne citit.

veronikas1984
Nováček 9 příspěvků 14.04.19 12:26

@SADM levandulove vůně zrovna moc nemusím

skorotehotna
Kecalka 476 příspěvků 14.04.19 13:09

Ariel, v akci 4 kc za kapsli

cuky_ducky
Povídálka 34 příspěvků 14.04.19 13:59

Ja kupujem Ariel, ale mala som raz aj velký pack Denkmit z DM a boli tiež fajn, akurát ten megapack som už potom nikdy nenašla a menšie balenie mi nepríde tak výhodné, aby som z Arielu prešla. Aviváž ale používam tak či tak vždy

veronikas1984
Nováček 9 příspěvků 14.04.19 15:47

Takže nejvíc vyhrává ariel a persil jak tak koukám a myslím že i cenově je to fajn. A nějaký přímo ariel nebo persil? Je víc těch druhů jak jsem koukala na netu. Tam jsem koukala že jen lenor mají druhy podle vůně

Váš příspěvek
Reklama