Prací prášek FeelEco

128
21.7.19 22:49

Prací prášek FeelEco

Máte zkušenosti s pracím práškem FeelEco? Pere, voní? Používám kapsle Ariel (na skvrny od dětí fakt účinný), ale říkala jsem si, že možná by bylo fajn něco šetrnějšího… případně jiné tipy na praní bez zbytecne chemie a pokusů na zvířatech? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1361
21.7.19 22:53

@winter.gift
Mám zkušenost s pracím gelem Feel Eco a Yellow&Blue s vůní levandule. Za mě oba v pořádku, mám z obou dobrý dojem. Hezky voní oba. Budu s eco praním určitě pokračovat. Aviváž není třeba ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
22.7.19 05:46

Také jsem hledala něco eko…Nakonec jsem narazila na skvělou Českou firmu Eurona. Je ekologická, tudíž neobsahuje fosfáty, perboráty, formaldehydy ani chlor a je skvěle i to, že není testováno na zvířatech. Nejen, že si poradí s kde jakou špínou, ale i krásně voní..Pokud budete mít zájem, klidně se ozvěte ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
22.7.19 07:24
@Karolína117 píše:
Také jsem hledala něco eko…Nakonec jsem narazila na skvělou Českou firmu Eurona. Je ekologická, tudíž neobsahuje fosfáty, perboráty, formaldehydy ani chlor a je skvěle i to, že není testováno na zvířatech. Nejen, že si poradí s kde jakou špínou, ale i krásně voní..Pokud budete mít zájem, klidně se ozvěte ;)
Že je něco ekologicky šetrné ještě neznamená, že je to skutečně ekologické. Z Eurony mám spíš pocit, že má dobrý marketing… Navíc mi chybí u výrobků poctivé složení, než pouhá informace o tom, co neobsahuje.. ;) Toť můj dojem z této značky..
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
22.7.19 07:28

@Zwetta Každý ať si mysli co chce, když to nezkusi osobně..Jsem ráda, že se mým lidem okolo díky Euroně zpravili různé exémy apod…A mě se konečně zpravila pleť…Nakupovala jsem drahé přípravky z lékárny a nic..Jen vyhozené peníze…Ještě se mi nestalo, že by něco nefungovalo…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
22.7.19 07:31

@Karolína117
A je tedy na jednotlivých výrobcích kompletní složení? Nebo může si ho člověk někde dohledat? Děkuji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
165
22.7.19 07:38

@Zwetta Když si napíšete přímo na Euronu, tak, Vám vše napíší ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1361
22.7.19 08:09
@Karolína117 píše:
@Zwetta Když si napíšete přímo na Euronu, tak, Vám vše napíší ;)

Nezlobte se na mě, ale tyhle informace mají být veřejné, a ne že je budu shánět kdo ví kde. Už toto je pro mě známka marketing. jednání.. :zed:
Končím debatu a díky za Váš čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama