Prací prášek FeelEco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
winter.gift
Kecalka 123 příspěvků 21.07.19 22:49
Prací prášek FeelEco

Máte zkušenosti s pracím práškem FeelEco? Pere, voní? Používám kapsle Ariel (na skvrny od dětí fakt účinný), ale říkala jsem si, že možná by bylo fajn něco šetrnějšího… případně jiné tipy na praní bez zbytecne chemie a pokusů na zvířatech? Děkuji

Reakce:
Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 21.07.19 22:53

@winter.gift
Mám zkušenost s pracím gelem Feel Eco a Yellow&Blue s vůní levandule. Za mě oba v pořádku, mám z obou dobrý dojem. Hezky voní oba. Budu s eco praním určitě pokračovat. Aviváž není třeba ;)

Karolína117
Stálice 81 příspěvků 22.07.19 05:46

Také jsem hledala něco eko…Nakonec jsem narazila na skvělou Českou firmu Eurona. Je ekologická, tudíž neobsahuje fosfáty, perboráty, formaldehydy ani chlor a je skvěle i to, že není testováno na zvířatech. Nejen, že si poradí s kde jakou špínou, ale i krásně voní..Pokud budete mít zájem, klidně se ozvěte ;)

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 22.07.19 07:24
@Karolína117 píše:
Také jsem hledala něco eko…Nakonec jsem narazila na skvělou Českou firmu Eurona. Je ekologická, tudíž neobsahuje fosfáty, perboráty, formaldehydy ani chlor a je skvěle i to, že není testováno na zvířatech. Nejen, že si poradí s kde jakou špínou, ale i krásně voní..Pokud budete mít zájem, klidně se ozvěte ;)
Že je něco ekologicky šetrné ještě neznamená, že je to skutečně ekologické. Z Eurony mám spíš pocit, že má dobrý marketing… Navíc mi chybí u výrobků poctivé složení, než pouhá informace o tom, co neobsahuje.. ;) Toť můj dojem z této značky..
Karolína117
Stálice 81 příspěvků 22.07.19 07:28

@Zwetta Každý ať si mysli co chce, když to nezkusi osobně..Jsem ráda, že se mým lidem okolo díky Euroně zpravili různé exémy apod…A mě se konečně zpravila pleť…Nakupovala jsem drahé přípravky z lékárny a nic..Jen vyhozené peníze…Ještě se mi nestalo, že by něco nefungovalo…

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 22.07.19 07:31

@Karolína117
A je tedy na jednotlivých výrobcích kompletní složení? Nebo může si ho člověk někde dohledat? Děkuji ;)

Karolína117
Stálice 81 příspěvků 22.07.19 07:38

@Zwetta Když si napíšete přímo na Euronu, tak, Vám vše napíší ;)

Zwetta
Zasloužilá kecalka 707 příspěvků 22.07.19 08:09
@Karolína117 píše:
@Zwetta Když si napíšete přímo na Euronu, tak, Vám vše napíší ;)

Nezlobte se na mě, ale tyhle informace mají být veřejné, a ne že je budu shánět kdo ví kde. Už toto je pro mě známka marketing. jednání.. :zed:
Končím debatu a díky za Váš čas.

Váš příspěvek
Reklama