prací prášek na mimi oblečky

922
18.7.05 11:28

prací prášek na mimi oblečky

Ahoj všem,
jsem těhulka a pomalu nakupujeme oblečky pro mimi. Zajímalo by mě, jestli se mají před prvním použitím vyprat. Předpokládám, že ano. Poradíte mi prášek a aviváž, kterou pro praní mimi věcí používáte?
Díky Berča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

152
18.7.05 11:35

Ahoj Berčo,

oblečky určitě vyper. Já používám Lovelu, je sice z těch dražších, ale určitě stojí za to, my jsme zatím neměli žádný problém. S aviváží bych to moc nepřeháněla, zvlášť pro takového novorozeného prcka.

Pa

Viťka + Pavlík 4m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.05 11:38

Souhlasim, urcite vyprat. Ja take pouzivam Lovelu, jsem spokojena. Avivaz jsem zacala pouzivat az kdyz bylo Julii asi 6 mes., take Lovelu.
Mroe

• Nahlásit
  • Citovat
6429
18.7.05 11:39

Taky používáme Lovelu Baby, aviváž žádnou. Žehlením vše změkne.
E.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10410
18.7.05 11:39

Ahoj,
taky používám Lovelu, ale tekutou, a dvakrát oblečení máchám. Aviváž nedávám vůbec, a to je malé skoro rok, je to akorát další chemie :evil:
Silvie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
150
18.7.05 11:54

Mam 5 tyzdnovu holcicku. Pouzivame tiez tekutu Lovelu, no skvrny na bielych obleckoch nevyperie :( (periem na 40) Avivaz nedavam. Posledne som prala v tekutom Ariely a v poho. Hlavne zisli vsetky skvrny a pradlo krasne vonia. Tiez 2× placham.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
18.7.05 11:55

Urcite vsechny oblecky vyprat a vyzehlit. Nikdy nevis kde byly skladovany a kdo vsechno je v obchode ohmatal. Ja pouzivala behem sestinedeli Lovelu a avivaz Silan sensitive (bily s miminkem a mamou na obalu). Avivaz pouzivam tuhle dosud a dcery veci se uz perou tak od roku s nasimi. Po sestinedeli jsem pouzivala Titan Baby - prisel mi docela kvalitni za rozumnou cenu. Zhruba tak od pul roku jsem obcas nejake ty oblecky hodila do pracky s nasim oblecenim a normalnim praskem. Negativni reakci jsme nastesti nemely a od toho roku perem vse najednou. Moje kamoska detske veci pere asi od trech mesicu dohromady a taky bez problemu. Jeste bych upozornila, ze na Lovelu byvaji obcas akce v DM Drogerii. Aspon za me v tech jejich detskych DM kuponech byl i slevovy kupon na Lovelu a to pak neni takova palka.i

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.7.05 11:59

Ahoj,
používám dětský prášek Obzor - je v pohodě. Dávala jsem Aviváž, ale poté, co se dceři objevil malý ekzém v loketních jamkách, jsem přestala. Jenom žehlíme a prádlo je v pohodě. Důležité je hodně máchat - při jakémkoliv používaném prášku. (doporučení kožařky).

Příjemné chvíle u žehlícího prkna..... :D
Pavla

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
464
18.7.05 12:12

Ahoj, taky peru v Lovele, musím říct, že ty skvrny mi obvykle pustí už na druhé vyprání, takže v pohodě. Jinak mimi oblečeky peru skoro od začátku i s našimi věcmi dohromady, nedošlo mi, že by se to možná nemělo, ale každopádně žádná nepříznivá reakce nebyla a naše malá je v pohodě. Tak, pa, Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
18.7.05 12:13

Ahoj,

my používáme Batole, dá se koupit prášek i aviváž, tu ale zatím nepoužíváme. Přijde mi to zbytečné. Prádlo pěkně voní, skřítkovi vyhovuje…

Haki a Ladíček, 7m.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
18.7.05 12:35

Používali jsme Lovelu a teď Persil sensitive. Lovela je ale jemnější. Aviváž se pro prcky nedoporučuje vůbec. Zatím jsem ji nepoužila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
377
18.7.05 12:38

Ahoj holky,

přidávám se k názoru všechno vyprat a já oblečky ze sekáčů prala 2krát.Taky i do teď vše žehlím,přijde mi to měkkčí.Možná si přidělávám práci,Niki už je 11m,ale nevadí mi to.Prvních 6m jsem prala v Batoleti,pak když se začaly objevovat sem tam skvrnky používám Persil sensitiv.Na skvrny Salbet a super.Aviváž ani teď nedávám.Niki na nic alergii zatím ŤUK ŤUK nemá.
Ahoj Naďa a Niki11m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
327
18.7.05 12:55

ahojky tak i já musím říci, že používám Lovelu. Jinak se taky dají plenky vyvařovat v Hance, je to mýdlový prášek. No a snad nej,nej mi přišel prací prášek dětský od firmy Amwey. Ále ta cena, ta je fakt velká. Všechny oblečky také nejdřív vyperu, než je mrňouskovi dám, no a aviváž jsem ještě nedávala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
922
18.7.05 13:02

Holčinky moc vám všem děkuju za rady. oblečky určitě vyperu. Většina z vás doporučuje Lovelu a tak si jí koupím.
Jen se chci ještě zeptat, jak z věciček dostáváte skvrny, když píšete, že s Lovelou většinou nezmizí?
Všem krásný den přeje Berča :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
474
18.7.05 13:02

Ahoj,
my pereme take v Lovele, ale avivaz nepouzivame a to je male uz rok, pradlo je prijemne mekke i po prasku.

Simona&Kristy(rok) :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama