Pračka a sušička v kuchyni

24
25.10.19 18:58

Pračka a sušička v kuchyni

Ahoj holky, mám dotaz. Plánujeme rekonstrukci kuchyně, koupelny a jedna z variant je, že by pračka se sušickou byly nad sebou v kuchyňské lince…Někdo nás od toho zrazuje, že bude hluk, teplo ze sušičky apod.
Máte to některá takto? Je to problém, neruší to nějak klid a pohodu v kuchyni? Nebo je to úplně v pohodě?
Případně jaký typ máte?
Moc díky!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1772
25.10.19 19:09

Tak oboje dělají randál a oboje zaráz tuplem, takže to si tam asi moc neposedíte/nepokecáte. A jinak jo, sušička celkem topí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
955
25.10.19 19:11

Mam v kuchyni pracku, ale pujde pryc, misto ni pujde mycka, mame kuchyni s obyvakem a peru na noc, takze nas to u tv rusi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
39240
25.10.19 19:19

Pračku ani sušičku jsem nikdy v kuchyni nemela, ale máme kuchyn propojenou s obyvakem a i mycku poustim az kdyz jdem spat a ta je proti pracce poticha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
117
25.10.19 19:28

My jsme v nájmu a bohužel jiná možnost, než mít pračku v kuchyni, nebyla. Nedávno jsme pořídili i sušičku, kterou máme na pračce. Obojí dělá hluk, ale jelikož v kuchyni jen vaříme a nejíme či nesedíme s návštěvami (není tam totiž ani místo na stůl), tak nám to nevadí. Skrz zavřené dveře to sice hlučí (hlavně sušička), ale přes zapnutou televizi to nijak extra slyšet nejde. Mít ale možnost místnosti, kde bych ty dvě věci mohla nacpat, udělám to hned. :lol: Jinak teplo z toho je, ale díky malé kuchyni je tam teplo i z vaření v podstatě pořád.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1932
25.10.19 19:31

Tak my máme v kuchyni myčku a pracku se sušičkou a myčka je rozhodně hlučnější. Pracka je slyšet pouze při vysokých otáčkách, jinak o ni nevíme i když sedíme kousek od ní. Kolikrat jsme se museli podívat jestli jede, máme lg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5930
25.10.19 19:31

Obojí jsem tak měla v předchozím bydlení. Pravděpodobně neperes každý den, tak když budeš chtít někoho na pokec, nebudeš prát. Teď mám obojí v koupelně, nicméně pokud to jinak nejde, nepřijde mi to v kuchyni jako až takový problém. Ale u sušičky radím vybrat nejakou tišší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1551
25.10.19 19:32

My mame pračku i sušičku (oboje Bosch) v kuchyni a pracka je ok ale sušička je šíleně hlučná. U nas to bohuzel jinak nejde (starý dum po rekonstrukci). Ja to resim tak, ze si nastavim noční prani (dopere v 7 když vstavame) a pak prelozim do susicky a ten rambajz mi dopo nevadí. Ale když nedejboze potrebuju prat vic a susi to vecer, neslyším televizi v obýváku :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
25.10.19 20:34

Mám sušičku a přijde mi tišší nebo srovnatelná s tím, když myje myčka. Obojí jsou cca stejně staré.
Sušičku mám v hale, do obýváku asi 2 metry, bez dveří, a v klidu se zvladame dívat na televizi i povídat, když suší. A teplo vydává, ale v zimě je to fajn a v létě se to dá přežít. To zapnutý sporák nebo trouba je cca srovnatelný.
Pračku mám starou a hlucnou, ale měla jsem možnost být u těch novějších když perou a v kuchyni by mi nevadila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47069
25.10.19 21:26

Mam ted druhy tyden susicku doma.
Mame ji v pracovne, kde je okno. Musim vetrat, kdyz se susi, ze to je sauna. V kuchyni bych to nechtela, ale nastesti mame dost prostoru, takze mohla jit i do garaze.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47069
25.10.19 21:37

Mycku v kuchyni vubec neslysim (mozna je to i tim, ze je komplet vestavena). Takze to drevo to asi tlumi, ze neni nic slyset. Mame obyvak a kuchyn spojeny.
Susicka je v pracovne a hlucna teda je. Navic tepla nadela. Pracku mam v technicke. Bohuzel mi zatim na pracku susicka nevleze, ze nad prackou je kotel a bojler. Takze to my budeme dodatecne doma resit, ze bud pujde pracka do pracovny nebo se predelaji jinak inter. dvere v technicke, at muze byt pracka a susicka spolu. To doresime v lete. Ted to nehrotim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1854
26.10.19 08:25

Mamka má pračku v kuchyni a když ji zapne, jde slyšet jen tiché šplouchání vody. Když ji měla v koupelně, dělala mnohem větší hluk. Teď, jak ji má vestavěnou mezi skříňkami nejde slyšet nic. Mnohem více hlučí myčka. Ale že bychom nemohli v kuchyni stát a klábosit, úplně v pohodě. Nemít místo v koupelně, neváhala bych a měla ji taky tam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.19 08:45

Kdybych to mohla mít všechno v kuchyni tak super, pokud není kuchyně spojená s obývákem. Kuchyň je pracovní místnost, komouši začali cpát pračky v králíkárnách do koupelen,, a to nám Čechům pak už zůstalo, v baráku na to budu chtít speciální místnost… prádelnu. Koupelna a obývák by měly být místnostmi odpočinku, relaxu, místem k setkávání.. jde tedy kompromisy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
26.10.19 08:58

Samotnou pracku jsem mivala v oddelene kuchyni. To bylo ok. Ted mam komoru vedle kuchyně a tam mam pracku a sušičku. Susicka rozhodne dela veci ramus, navic dost hřeje, dusím s otevtenymi dveřmi, pokud možno v době, kdy nekoukame na tv.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
105
26.10.19 09:00

Nejlepsi mi to přijde nekam do chodby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu