Řídké prádlo po sušení sušičce

85
21.10.19 19:12

Řídké prádlo po sušení sušičce

Máme doma sušičku LG a zkušenost po několika měsících - prádlo co z ní vyndám je takové řidší, průhlednější. na některých kusech to je opravdu znát. Stává se vám to taky? nebo to je starým oblečením? Většinou jde o nějaká bavlněná trička a šaty. Suším většinou na program bavlna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
120
21.10.19 19:15

U nás je to stejně. Navíc se mi i spousta věcí sráží a černé bavlněné věci velmi rychle ztrácí barvu. Takže si už vybírám, co do sušičky dám a co ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
21.10.19 19:21

Ty jo, tak já mám sušičku krátce, cca tři týdny a zatím do ní rvu všechno a po každém praní, ale jak to tak čtu, začnu si dávat pozor na nejmilejší věci. 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
789
21.10.19 19:26

Zkuste šetrnější program sušení a když to jde, sušit prádlo i venku. On ten vzduch v sušičce vyfoukava nejen vlhkost a prach. Když čistím filtr jsou tam i vidět mini chloupky vláken. Časem pak věci řídnou, obzvlášť na té bavlně je to znát.

Příspěvek upraven 21.10.19 v 19:38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25408
21.10.19 19:26

No jasně, z čeho myslíš, že je ten bordel ve filtru. Bohužel se trochu víc opotřebuje než sušením na sušáku. A něco se srazí, blbý je že na dylku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14425
21.10.19 19:27

Tak já tyhle problémy nemám. Podle mě je to o tom, jaký program se používá. Na mé sušičce je ten program Bavlna hodně agresivní. Dávám šetrnější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
21.10.19 19:31

@Shinky90 No zpočátku jsem taky neřešila a dala úplně vše. Manžel začal časem chodit, že jsou mu nějak menší trička. Chvíli jsem mu tvrdila, že přibral, ale časem bylo jasný, že za to může sušička. A taky dávejte pozor a různé potisky a loga na oblečení, několik mi jich popraskalo nebo se odlepilo. No jo, chybama se člověk učí :nevim:. Sušičku považuji stále za super pomocníka, ale v těchto věcech mě dost zklamala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
21.10.19 19:32
@nozu píše:
Tak já tyhle problémy nemám. Podle mě je to o tom, jaký program se používá. Na mé sušičce je ten program Bavlna hodně agresivní. Dávám šetrnější.

A co dáváš jako šetrnější program? Já když použiji na bavlnu menší teplotu nebo čas, tak jsou ty věci prostě mokré. Nejvíc se nám sráží pochopitelně 100%bavlna bez elastanu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
120
21.10.19 19:34

@nozu Pravda, šetrnější program ten problém trochu vyřešil, ale ne stoprocentně odstranil. Alespoň u nás ne. :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
21.10.19 19:43

Suším v sušičce cca dva roky a teda nemám pocit, že by oblečení bylo nějak tenčí ani se nějak moc nesráží. Máme sušičku AEG a používám jeden program skoro na vše, tak aby to bylo suché. Taky bavlnu suché +. Ještě to může být oblečením, podle toho kde nakupujete… Jednou jsem koupila dcerce trička za cca 50 Kč v C&A a ty se zmensili tak o číslo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14425
21.10.19 20:04

@MartinaIrena Používám program na Mix bavlna elastan. Je to na kratší dobu a nižší teplotu. Dávám tam méně oblečení a až na pár kousků bývá suché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14590
21.10.19 21:01
@nozu píše:
@MartinaIrena Používám program na Mix bavlna elastan. Je to na kratší dobu a nižší teplotu. Dávám tam méně oblečení a až na pár kousků bývá suché.

Hm. To bude asi ten problém. Já tam nemůžu dát míň oblečení. Už takhle mi jedou průměrně 2 sušičky denně. Je nás hodně a hodně peru…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4
21.10.19 21:05

Do sušičky dávám jenom povlečení, ručníky, ponožky, bavl. spodní prádlo a starší věci, o které se nebojím. Trika, halenky, rifle, tepláky, šaty - nikdy. Ale stejně je to pro mě velký pomocník a nechtěla bych být bez ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat