Reklama

Pračka s horním otvíráním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Makyna K.
Kecalka 235 příspěvků 12.01.17 20:51
Pračka s horním otviranim

Zdravím.
Budu kupovat novou pračku. Muj výběr směřuje hlavně k pračce s horním otevíráním..můžete mi případně napsat, kdo již má..zda jsou fajn nebo by jste se raději vrátili k bočnímu otevírání?
Sice přijdu o odkládací plochu (ručníky a jiné kraviny…),ale říkám si, že se nebudu tolik ohýbat :)
Děkuji předem všem za názory

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Annapavelkovaml 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.01.17 20:54

Jedine vrchní plnenii za me teda a nejlepší jsou Electrolux a Bosch

střepina
Neúnavná pisatelka 16560 příspěvků 12.01.17 20:56

Mám ji rok, nejdříve jsem ji nechtěla, ale že je užší než klasická, tak jsme ji koupili, aby nepřekážela v koupelně, jsem spokojená, nevadí mi

sim.04
Zasloužilá kecalka 652 příspěvků 12.01.17 21:08

Mám whirlpool je to úspora místa pokud nemůžeš otevírat dvířka do boku. A přesně neohýbáš se a odložit se na ní dá taky, když ji zavřeš nebo přehodíš ručník přes víko. :palec:

amylon
Kecalka 249 příspěvků 12.01.17 21:11

Mám ji spoustu let a jsem úplně spokojená.

bob80
Kecalka 406 příspěvků 12.01.17 21:15

Mám pračku s horním plněním několik let, kvůli místu v koupelně. A za mě spokojenost :palec:

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 12.01.17 21:21

Měla jsem s horním, teď mám dočasně s bočním (třetím rokem) a už se těším na zapojení té svojí s horním :pankac:

rozzinka
Stálice 88 příspěvků 12.01.17 21:21

My mame taky s hornim plnenim, jsem spokojena, jedine, co mi vadi je, ze nam dvirka rezivi..je to zn. Whirlpool, tu uz bych znova nekoupila, pry je to jejich nesvar.

Kakika
Extra třída :D 14838 příspěvků 12.01.17 21:25
@rozzinka píše:
My mame taky s hornim plnenim, jsem spokojena, jedine, co mi vadi je, ze nam dvirka rezivi..je to zn. Whirlpool, tu uz bych znova nekoupila, pry je to jejich nesvar.

Mám Whirlpool a ani flíček. Tchyně a mamka mají také Whirlpool, jedná s horním, druhá s bočním plnenim a obě jsou rezavé, až to není hezké. Ta s horním má zrezivela dvířka, ta s bočním od spoda ten čelní panel. Takže bych i já příště šla raději do jiné značky :think:

Jogrr
Závislačka 4201 příspěvků 12.01.17 21:32

V single byte jsem mela Indesit, je tam doted a maximalni spokojenost, uz 12 let bez jedine poruchy.

bob80
Kecalka 406 příspěvků 12.01.17 21:33
@rozzinka píše:

Ano, také jsem měla Whirpool a celá dvířka zrezivelá :(.Sestra a mamka měli stejnou a to samé. už bych ji nekoupila.Ale jinak s horním plněním doporučuji

Ajuše
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 12.01.17 21:41

Máme několik let a sem spokojena. Nepotrebuju teda odkladaci plochu, mame v baraku v pradelne. Co vidim jako velkou vyhodu je uspora mista. A hlavne u bocniho se drzel bordel v ty gume tesnici dvirka. Tady nic takovyho neni. Zas mi prijde ze se hure cisti zasobnik. Ale to muze byt na kazdy pracce jiny.

alun-ka
Zasloužilá kecalka 605 příspěvků 12.01.17 22:04

Mám s horním celý život, od staré dobré Tatramatky k 1. a 2. Zanussi. Strašně mi vyhovuje, že ji múžu kdykoliv otevřít když ještě po bytě něco najdu(pokud nepere na 90 a to většinou nepere.)Zásobník má tahle poslední, že se krásně celý vyndá a opláchne Jsem spokojená, ale uznávám, že neznám výhody bočního plnění.

dyňa
Kecalka 251 příspěvků 12.01.17 22:17

Meli jsme 10let Indesit s vrch. plnenim a byla uzasna.

Mainada
Zasloužilá kecalka 548 příspěvků 12.01.17 22:29

Ahoj, nekolik let jsem pouzivala whirpool (byla soucast podnajmu), nebyla nejhorsi, nerezivela. Po prestehovani jsme kvuli mistu museli jit opet do horniho plneni. Manzel je technik v tomto oboru, chtel jedine AEG nebo Bosh. Mame AEG a maximalni spokojenost. Vyborne programy, ktere se daji dle potreby volit, snadne ovladani, velky buben, takze pohodlne vyperu i periny, aniz by tam zustaly stopy po prasku, celkove je pradlo mnohem lip vyprane nez pred tim. Moc se mi libi davkovac na pradlo, ktery se da snadno vytahnou, rozdelat a vycistit. U whirpool mi vadilo, jak se casem v zasobniku delala usazenina z prasku a avivaze, kterou nebylo mozne vycisti. A ze sem to mnohokrat zkousela… Fajn je i nizsi hlucnost a vyssi otacky. A jako odkladaci prostor ji taky vyuzivame

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama