Reklama

Chyba F3 u nové myčky Whirlpool

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verca1901
Kecalka 191 příspěvků 2 inzeráty 10.01.17 20:18
Chyba F3 u nove mycky whirlpool

Ahoj holky, jsem zoufalá, co to sakra je? Myla poprvé 20a pak chyba f3 a dál se nedostanu. Co s tim? Jak vypustit vodu?

Reklama

Reakce:

Tom-Jerry
Vesmírná mluvilka 32407 příspěvků 10.01.17 20:24

https://www.emimino.cz/…a-f3-176913/

Schifera
Kecalka 118 příspěvků 10.01.17 20:34

A nevíte někdo F7? Přečetla jsem si sice co je to za chybu a nevíme co přesně zkontrolovat. jinak taky skoro nová :nevim:

nostress
Extra třída :D 12889 příspěvků 10.01.17 20:50

http://domacikutil.jex.cz/…cka-whirpool

Tunrida
Hvězda diskuse 47191 příspěvků 10.01.17 23:21
@Verca1901 píše:
Ahoj holky, jsem zoufalá, co to sakra je? Myla poprvé 20a pak chyba f3 a dál se nedostanu. Co s tim? Jak vypustit vodu?

To se stalo u úplně prvního mytí? Jestli ano, nic neřeš a zítra prostě volej servis.

Tunrida
Hvězda diskuse 47191 příspěvků 10.01.17 23:24
@Schifera píše:
A nevíte někdo F7? Přečetla jsem si sice co je to za chybu a nevíme co přesně zkontrolovat. jinak taky skoro nová :nevim:

Když odpojíte přívodní hadici, od kohoutu na vodu, tak v té hadici je možná sítko. To může být zanesené a pouště málo vody. Buď vyčistit, někdo ho vyndává. Zanese-li se jednou, zanese se víckrát. Taky může být na vině tlak vody.

Agnesita
Závislačka 2562 příspěvků 11.01.17 00:30

Podrz dele tlacitko start, mycka by se mela resetovat, vypustit vodu a zustat stand by rezim na zacatku puvodne zvoleneho programu.

Verca1901
Kecalka 191 příspěvků 2 inzeráty 11.01.17 07:07

@Tunrida Ahoj, ano, při prvním mytí. Myčka byla drahá jako ***** tak jsem doufala, že kupuju kvalitní produkt. Myla cca 20 minut a pak naskočila chyba F3. Voda v myčce je studená, takže to asi opravdu bude něco s teplotou :pocitac: @Agnesita to jsem zkoušela, naskočí čas 2 minuty, ale po minutě začne opět hlásit chybu F3 a voda v myčce zůstavá, takže ji teď ráno budu muset vytřít hadrem :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Tunrida
Hvězda diskuse 47191 příspěvků 11.01.17 07:41
@Verca1901 píše:
@Tunrida Ahoj, ano, při prvním mytí. Myčka byla drahá jako ***** tak jsem doufala, že kupuju kvalitní produkt. Myla cca 20 minut a pak naskočila chyba F3. Voda v myčce je studená, takže to asi opravdu bude něco s teplotou :pocitac: @Agnesita to jsem zkoušela, naskočí čas 2 minuty, ale po minutě začne opět hlásit chybu F3 a voda v myčce zůstavá, takže ji teď ráno budu muset vytřít hadrem :pocitac: :pocitac: :pocitac:

Nic s tím nedělej, vezmi papíry a volej servis. Tohle prostě nijak neřeš, tohle ti nemá udělat fungl nová myčka.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34004 příspěvků 11.01.17 11:25

Chyba je v tom, ze mate znacku whirpool. Neslo by to jeste vratit, kdyz je uplne nova? Je plna kurvitek, opravari to sami priznavaji. Plastova loziska u cerpadla co nemaji sanci prezit napriklad. Nejakou pravidelne po dvou letech hnijici soucastku nam dal opravar do zasoby, manzel kdyztak vymeni priste sam. Poprve se rozbila behem zaruky a opravar nam doporucil prodlouzenou zaruku na dily -kterou jsme si zakoupili a uz na ni nekolikrat opravovali, ale skoro litujeme, protoze jinak bychom se uz toho kramu zbavili.
A ze by to nejak senzacne mylo, to vubec. Jedine, co se ji neda uprit, ze je ticha.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama