Dotazník k diplomové práci

2
21.1.21 17:45

Pracovala si jako prostitutka/společnice?

Krásný večer holky:)
Poslední roky se pořád řeší legalizace prostituce jako běžného zaměstnání a já tady na tohle téma píšu diplomovou práci. Ráda bych našla mezi Vámi ty, které mají s tímto byznysem nějaké zkušenosti - pracují nebo pracovaly v klubu, na privátu, jako společnice. Nebyla byste některá z Vás ochotná mi po emailu/telefonu/jakkoliv budete chtít mi poskytnout zcela anonymně rozhovor?
Do mé práce mě zajímají názory žen, které pracují v sexbyznysu, co by vlastně ony chtěly. Tudíž, pokud někdo budete ochotný a rád si popovídáte o tomhle tématu a podělíte se se mnou o Váš příběh a Vaše názory, budu moc vděčná. Můžete mi napsat klidně z anonymního emailu na můj email: zuzanastecherova@seznam.cz nebo se ozvat tady ve fóru.
A tady můžeme dál rozjet diskuzi, co si vlastně o prostituci a její případné legalizaci myslíte i ostatní, které v tomhle odvětví nepracujete? Momentálně je v šedé zóně - tzn. není zakázaná, ale ani brána jako klasické zaměstnání se všemi pracovněprávními výhodami (ošetřovné, nemocenská, daně, prokázání výdelku při žádosti o hypotéku atd)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6197
21.1.21 19:32

Bude tu vždy, tak by z ní mohly být aspoň daně, takže já bych ji asi zlegalizovala. Teď mě nepadá, jestli by vznikla nějaká učiliště s tímto zaměřením :think: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7275
21.1.21 19:44
@Kfětoslava píše:
Bude tu vždy, tak by z ní mohly být aspoň daně, takže já bych ji asi zlegalizovala. Teď mě nepadá, jestli by vznikla nějaká učiliště s tímto zaměřením :think: :lol:

Učiliště? Já bych jim to dala jako studijní obor, a ne že neodmaturuješ!!! :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6197
21.1.21 19:49
@Plmo píše:
Učiliště? Já bych jim to dala jako studijní obor, a ne že neodmaturuješ!!! :P

A jaké by byly odborné maturitní předměty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat