Reklama

Pracuje tu někdo v ProfiCredit?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.17 18:38
Pracuje tu někdo ProfiCredit?

Pracuje tu někdo pro Profi credit? Potřebovala bych se zeptat na něco. Na facebooku narážím každý týden cca na jednu slečnu co nabízí půjčky. Zjistila jsme, že je to proficredit. Když si myslela, že si chci půjčit tak odepisovala, ale pak když zjistila o co mi jde tak přestala.

Měla jsem asi před 5 lety půjčku od providentu a bylo to v pohodě a ta paní co chodila vybírat, tak mluvila o tom že zase tolik peněz to nedá ale že je to super a člověk dělá jen když chce.

Potřebujeme s přítelem přivýdělek a v místě bydliště Provident a Express cash ani Fair credit zástupce na poskytování pujček nehledají. Napadl mě ještě ten proficredit, když to ta slečna soukromě na FB prezentuje a nahání lidi, tak z toho má asi provize.

Neděláte tam někdo a nevíte jak to chodí? Nebo nějakou práci na tento styl?
Jen jako přivýdělek na cca 5000kč měsíčně by stačilo.

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35373 příspěvků 25.01.17 18:50

Jestli ti můžu skromně poradit, hledej přivýdělek radši jinde. Nebo si projdi jejich stránky a hledej rpsn u jejich půjček. Prodávat tohle, nemohla bych klidně spát :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 08:23

http://www.expresscash.cz/…inky-pro-oz/ všechny informace najdeš tady..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 10:50
@Anonymní píše:
http://www.expresscash.cz/…inky-pro-oz/ všechny informace najdeš tady..

psala jsem, že express cash u nás nehledá, už jsem volala

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.01.17 10:52
@Moise píše:
Jestli ti můžu skromně poradit, hledej přivýdělek radši jinde. Nebo si projdi jejich stránky a hledej rpsn u jejich půjček. Prodávat tohle, nemohla bych klidně spát :nevim:

pracuješ pro ně? nepracuješ? Proč odpovídáš? Jsou nebankovka a anoa mají vysoké uroky, ale nejde o žádnou levárnu…sama jsem měla u podobné společnosti půjčku- u providentu. Přeplatila jsem hodně, ale věděla jsem o co jde a nutně jsem to potřebovala…já si brala pujčku s tím, že jí splatím a já nedělala problémy jima oni zase mě…

Klopotkova
Kelišová 7250 příspěvků 26.01.17 13:31
@Anonymní píše:
pracuješ pro ně? nepracuješ? Proč odpovídáš? Jsou nebankovka a anoa mají vysoké uroky, ale nejde o žádnou levárnu…sama jsem měla u podobné společnosti půjčku- u providentu. Přeplatila jsem hodně, ale věděla jsem o co jde a nutně jsem to potřebovala…já si brala pujčku s tím, že jí splatím a já nedělala problémy jima oni zase mě…

Provident je solidní firma, tedy aspoň bývala, já přímo zkušenost nemám, ale kamarádka pro ně pracovala a vím, že nejsou žádná hovada. Jinak s profi creditem neporadím… :(

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35373 příspěvků 26.01.17 18:08
@Anonymní píše:
pracuješ pro ně? nepracuješ? Proč odpovídáš? Jsou nebankovka a anoa mají vysoké uroky, ale nejde o žádnou levárnu…sama jsem měla u podobné společnosti půjčku- u providentu. Přeplatila jsem hodně, ale věděla jsem o co jde a nutně jsem to potřebovala…já si brala pujčku s tím, že jí splatím a já nedělala problémy jima oni zase mě…

Tady je zakázáno odpovídat? Nebo co? Jsem ve svobodné diskusi :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.01.17 09:16
@Moise píše:
Tady je zakázáno odpovídat? Nebo co? Jsem ve svobodné diskusi :nevim:

jasně je super inteligentní na dotaz zda si koupit čokoládu nebo chipsy odpovědět at jdu ven že neprší… :lol:

Uživatel je onlineMoise
Hvězda diskuse 35373 příspěvků 27.01.17 12:06
@Anonymní píše:
jasně je super inteligentní na dotaz zda si koupit čokoládu nebo chipsy odpovědět at jdu ven že neprší… :lol:

Hele, s tebou je to asi těžký, co? :lol: Na něco se ptáš a pak máš problém s odpovědí.. Ale nic, měj se :mavam:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Býval za andílka i hubu nevymáchanou. Proč je Zelenka další průšvihář?

Další fotbalový svéráz, další bývalý sparťan má oplétačky. Po Tomáši Řepkovi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

S menopauzou přichází únava, návaly i zvýšené riziko vážných nemocí

Pouze třetina žen pociťuje nástup menopauzy jen odezněním menstruace. Zbylé... číst dále >

Reklama