Praktická sestra - plat

Anonymní
18.3.21 09:03

Prakticka sestra-plat silenost

Dobry den. Jsem zdrcena jaky platy maji prakticke sestry. V breznu jsem nastupovala na ranni smenu. Mzdovy vymer pri podepsani smlouvy ok. Vcera za mnou prisla pani z personalniho a pry se spletli a vymer mam o 5000 mene. Delam0,8 uvazek ale i tak penize bidny. Nejradsi bych se na to vy.rala a sla radsi do fabriky. Devcata sestricky jak jste na tom? Kralovehradecky kraj

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
18.3.21 09:12

No tak jen ranni smeny, necely uvazek, to opravdu nebude zadna slava. Ty nocni a vikendy, jsou na vyplate dost znat. Ja jsem teda vseobecna a s platem naprosto spojojena.

• Citovat
  • Nahlásit
7463
18.3.21 09:22

Tak ono co by člověk mohl chtít za částečný úvazek jen na denní směny. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1552
18.3.21 09:22
@Anonymní píše:
Dobry den. Jsem zdrcena jaky platy maji prakticke sestry. V breznu jsem nastupovala na ranni smenu. Mzdovy vymer pri podepsani smlouvy ok. Vcera za mnou prisla pani z personalniho a pry se spletli a vymer mam o 5000 mene. Delam0,8 uvazek ale i tak penize bidny. Nejradsi bych se na to vy.rala a sla radsi do fabriky. Devcata sestricky jak jste na tom? Kralovehradecky kraj

Hele, asi to nebude zadna slava, ale xo by spolehlive vytocilo mne a urcite bych resila je „spletli jsme se o 5tis“. To je bud uplne neschopny zamestnavazel nebo velky s..c, pripadne oboji a urcite bych tam oracovat nechtela..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
18.3.21 09:25

Tak to je dobrý trik, někoho nalákat na plat a pak že se „spletli“. V takové práci bych nezůstala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5463
18.3.21 09:26
@Freeandwild píše:
Tak to je dobrý trik, někoho nalákat na plat a pak že se „spletli“. V takové práci bych nezůstala.

Zkušební doba to jistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
607
18.3.21 09:27

A ty jsi ten nový výměr podepsala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16004
18.3.21 09:35

Necely úvazek, jen ranní, to ani žádná sláva byt nemůže.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
16020
18.3.21 09:38

Moc nerozumím tomu spletli jsme se o 5000 - popkud je to z osobního ohodnocení, tak to se nedá nic dělat, ale přístup je to dost hrozný, pokud ti chtěíjí sahat na to co máš ve smlouvě, tak to vážně podepsat nemusíš.

A teda začni si hledat místo, kde se k tobě budou chovat lépe - sester je spíš nedostatek - no a začni si dodělávat vzdělání - pak to pochopitelně poskočí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2403
18.3.21 09:41

Úplně si nejsem jistá, jestli můžou jen tak říct, že se spletli a snížit plat o 5000. My chtěli snížit plat zaměstnance na nejnižší možný v jeho platové třídě a bylo nám účetní řečeno, že to nejde. A že by se někdo spletl se mi taky nezdá. Asi jsi ráda, že jsi sehnala místo kvůli školce a nemůžeš jít jinam, že? Protože já bych jim to omlátila o hlavu a odešla jinam. Ne proto, že platí málo - sestry jsou placeny podle tabulek, takže nějaké minimum je zaručené (samozřejmě s ohledem na úvazek), ale protože v platovém výměru se běžně personální neplete a ještě o takovou částku. To mi přijde jako takový podvůdek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 09:44
@K82 píše:
Hele, asi to nebude zadna slava, ale xo by spolehlive vytocilo mne a urcite bych resila je „spletli jsme se o 5tis“. To je bud uplne neschopny zamestnavazel nebo velky s..c, pripadne oboji a urcite bych tam oracovat nechtela..

Tady se jede podle plat. tridy. jsem tedy dozrana. Nemam jiny flek, vsude na smeny a tady na ranni od 7 do 15, 0,8 uvazek, plny od 7 do 15.30

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 09:45
@Angry_birds píše:
A ty jsi ten nový výměr podepsala?

Uz jo. Na 0,8 uvazku jsem tu od 7 do 15, na plny od 7 do 15.30 a penize budu mit co popletli

• Citovat
  • Nahlásit
7630
18.3.21 09:49

Půl hodiny denne ti snad neudělá 5 tis za mesic a ještě to není rozdíl 0,2 úvazku :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.3.21 09:49
@Ou píše:
Moc nerozumím tomu spletli jsme se o 5000 - popkud je to z osobního ohodnocení, tak to se nedá nic dělat, ale přístup je to dost hrozný, pokud ti chtěíjí sahat na to co máš ve smlouvě, tak to vážně podepsat nemusíš.A teda začni si hledat místo, kde se k tobě budou chovat lépe - sester je spíš nedostatek - no a začni si dodělávat vzdělání - pak to pochopitelně poskočí.

Ano pry spletli a krava jsem tu novou podepsala. Neni to ohodnoceni ale normal.plat. vymer. Na uvazek 0,8 platove kolem 20 na cely o 5tisic vice. Babo rad jestli semnou vyjebali

• Citovat
  • Nahlásit
3255
18.3.21 09:50
@Anonymní píše:
Uz jo. Na 0,8 uvazku jsem tu od 7 do 15, na plny od 7 do 15.30 a penize budu mit co popletli

To je nějaké divné, že na plný úvazek bys pracovala jen o 30 minut více, to není 20 % plného úvazku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat