Přání na dobrou noc :-D

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 21.01.11 00:11
Prani na dobrou noc :-D
Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 21.01.11 00:14

díky, vzbudilo mi to dítě… fakt super :pocitac:

revu
Kecalka 424 příspěvků 21.01.11 00:18

No to by bylo, abych se nenechala nachytat. :jazyk:

marcelka_88
Extra třída :D 13795 příspěvků 21.01.11 00:22
:lol: :lol: :lol: :lol:
ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 21.01.11 01:51

no fuj to jsme se lekla :lol:

Katrinka
Závislačka 3011 příspěvků 21.01.11 06:19

Asi jsem jediná, ale vůbec jsem to nepochopila :roll: Může mi někdo vysvětlit oč se jedná :?: :dance:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 21.01.11 06:29

Bože!!!Já jsem přišla teď do práce zapla to a mám nahlas repráky!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Jdu se projít na vzduch… :poblion: :lol: :lol:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 21.01.11 07:17
Dice píše:
Bože!!!Já jsem přišla teď do práce zapla to a mám nahlas repráky!!!!!!!!!!­!!!!!!!!!!!!
Jdu se projít na vzduch… :poblion: :lol: :lol:

Závidím takovou práci :oops: Brouzdat po E-miminu, možnost procházek na vzduchu… Já chci takyyyyy :cry:
:lol: :lol: :lol:

Dice
Extra třída :D 10048 příspěvků 21.01.11 07:28

No projít jsem se šla na chodbu, já v kanclu nemám okno :lol:, a když je chvilka tak jsem na netu :-)ale lekla sem se strašně, ještěže tady tak brzo nikdo není :lol:

rhiannon
Neúnavná pisatelka 15406 příspěvků 21.01.11 07:46

A já si říkala, že to bude nějaká ****** :lol: :lol: :lol: A taky že jo :lol: Ale lekla jsem se jen potichu :mrgreen:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 21.01.11 09:40
lulje píše:
Dice píše:
Závidím takovou práci :oops: Brouzdat po E-miminu, možnost procházek na vzduchu… Já chci takyyyyy :cry: :lol: :lol: :lol:
lulje píše:
Dice píše:
Závidím takovou práci :oops: Brouzdat po E-miminu, možnost procházek na vzduchu… Já chci takyyyyy :cry: :lol: :lol: :lol:

Byt v praci v pul sedme to nezavidim, pac ja jsem ten typ, co horko tezko dorazil na devatou, nastesti mame klouzavku. Nevyhoda je typ kanclu „open-space“, kdy je nas osm v jedne sice velke mistnosti, tzn. zadny net, zadne telefonovani, zadne civeni z okna ci do/na blba - ani uprdnout se tu clovek nemuze :roll:
Proste at vstavam, kdy vstavam - probouzim se v 11 :lol:

Lidka a Sami
Závislačka 4957 příspěvků 21.01.11 13:01

:mrgreen: koukám, že jste se pěnkě chytly :mrgreen:

lulje
Kelišová 5528 příspěvků 21.01.11 14:04

Hani, tak mít práci, kam dorazím na 9 byl můj životní sen :) Já jsem bývala v práci v 6 i dřív :zed: Už se děsím toho, jak to budeme zvládat, až děti budou ve školce. Ale zvládli to jiní, zvládneme to taky :palec:
Ale kancl bez okna, to teda NEEEE! To musí být děs běs! :pocitac:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 21.01.11 14:10

TAk to je jedna z věcí, které fakt nemám ráda :pocitac:

ibbu
Kelišová 7041 příspěvků 21.01.11 14:41
Lidka a Sami píše: :mrgreen: koukám, že jste se pěnkě chytly :mrgreen:

ve 2 ráno co jiného :lol:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >