Reklama

Praní prádla - nestyděli jste se dávat ho někomu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 13:42
Praní prádlo-nestyděli jste se?

Chtěla bych se zeptat, když vám třeba nefunguje pračka a dáváte třeba někomu dávat prát prádlo. Nestydíte se třeba za výtoky na kalhotkách a tak? :mrgreen: :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Zuzaja
Zasloužilá kecalka 557 příspěvků 25.02.17 13:46

Jestli ti vadí zrovna tohle, tak to přeper v ruce nebo používej intimky. Ostatní prádlo by mělo být ok.

pikola
Neúnavná pisatelka 18959 příspěvků 25.02.17 13:46

A ty pri prani detailne prohlizis kazdy kousek co kde je?

micta
Generální žvanilka 23391 příspěvků 25.02.17 13:46

Dávala jsem pouze tchýni a mámě, nikomu cizímu. Výtoky nemám, ale přesto jsem prádlo v obou případech naládovala do pračky sama.ono takový ponožky od chlapů taky nejsou nic moc.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 13:47

Pokud by si ke mně někdo dal vyprat prádlo, tak mu sekrety na spodním prádle ani míru zaneřáděnosti jiného prádla opravdu nezkoumám. Nacpu podle barev do pračky a zapnu knoflík.

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 25.02.17 13:47

Když máš výtok, vem si intimku :nevim:
Pokud by mi odešla pračka, dala bych prádlo vyprat mamce, takže ne, nestyděla bych se. :nevim:

radkka
Generální žvanilka 20310 příspěvků 25.02.17 13:48

Vyprala bych si kalhotky ručně, vadilo by mi už jen to, že jde o spodní prádlo.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 25.02.17 13:48

Tak ja bych se stydela dat si i prat pradlo k nemu jinemu do pracky. Kdyby se mi rozbila pracka, hned si opatrim novou. No a spodni pradlo, to uz vubec, to bych se teda stydela fest. To bych si k nikomu ani prat nedela, prijde mi to jako intimni zalezitost.

Příspěvek upraven 25.02.17 v 13:49

Russet
Extra třída :D 10384 příspěvků 25.02.17 13:49

A nemůžeš ti to do té pračky dát sama? Jinak pračku mám pod palcem doma já a zuřím, když mi partner do toho leze. Nevypadá to u nás jak scéna z Medvídka (pamatujete?), ale jsou prostě věci, které si obstarávám ráda sama.

Svistice
Neúnavná pisatelka 16930 příspěvků 1 inzerát 25.02.17 13:53
@lauraka píše:
Tak ja bych se stydela dat si i prat pradlo k nemu jinemu do pracky. Kdyby se mi rozbila pracka, hned si opatrim novou. No a spodni pradlo, to uz vubec, to bych se teda stydela fest.

To je sice dobrá teorie, nicméně v praxi pokulhává. Rozbila se nám pračka, vypadalo to, že je jen v háji nějaký díl. Takže volat opraváře, ten mohl až za tři dny. Když přijel, zjistil, že oprava se nevyplatí. Takže hurá koupit na netu novou, jenže datart k nám zavážel jen 2× týdně. Takže ve výsledku přes týden bez pračky, doma dvě malé děti, z toho jedno na látkových plenách a druhé v procesu odplínovávání.
Ještě, že jsme mohli udělat alespoň 3 pračky u tchýně.

Gábinkaa9
Zasloužilá kecalka 662 příspěvků 25.02.17 13:53

Když máš výtok, Vem si intimku :)
Kalhotky si můžeš přeprat doma v ruce

The_Assassin
Kecalka 450 příspěvků 25.02.17 14:02

Zas nějakej Honimír?

Kelsey
Hvězda diskuse 44238 příspěvků 25.02.17 14:08

Kdyz nam prestala fungovat pracka, tedy ten buben se nejak uvolnil, pracka stara pres 8r.uz nemelo cenu investovat do opravy stare pracky, uz jsme ocekavali, ze pujde do kytek. Tak se jela koupit jeste ten vikend nova. Pokud by bylo nutne zavezla bych k nasim oprat, ale ti bydli 100 km dal.

lauraka
Závislačka 2842 příspěvků 25.02.17 14:08

@Svistice Tak ve stavu nejvetsi nouze pribuzni jsou ok, to bych jeste vydrzela, ale treba k sousedce, s tim uz bych mela velky problem. Kazdopadne, kdyby k tomu muselo dojit, tak spodni pradlo rozhodne ne, to bych si vyprala v ruce.

Tamtama
Extra třída :D 11700 příspěvků 25.02.17 14:17

@lauraka tak k sousedce bych s prádlem nikdy nešla :think:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

„Bohoušek si občas něco dal!“ Je za smrtí sbormistra Kulínského pervitin?

Pražští kriminalisté stále pracují na objasnění náhlé smrti bývalého... číst dále >

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama