Zrekonstruovaný byt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 24.02.17 20:15
Zrekonstruovaný byt

Zdravím holky,
potřebuju poradit, hlavně od těch, kdo mají s tímto zkušenost.. S přítelem jsme rekonstruovali byt, je tam nová kuchyň, koupelna, ložnice, vymalováno, nová podlaha.. Jenže problém je v tom, že všechno hrozně smrdí novotou, to samé i nové skříně. Okna otevřená nepomáhají, zkoušela i nějaké osvěžovače vzduchu, ale furt ten smrad tam je. Nevíte prosím, čím se toho zbavit? Navíc tam pak s náma bude i miminko a nechci, aby tam všechno tak smrdělo :think: Děkuju :kytka:

Reakce:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63323 příspěvků 3 inzeráty 24.02.17 20:24

@Ketris Časem…

Aspera
Generální žvanilka 20761 příspěvků 1 inzerát 24.02.17 20:28

Zabydli se a ono to časem zmizí. Přerazíte to svým pachem.

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 24.02.17 20:31

Zkusila bych místo osvěžovače spíše pohlcovač pachů.
Pohlcovače jsou i v takové formě, že se dají do těch skříní položit.

Limi123
Závislačka 3519 příspěvků 24.02.17 20:42

My jsme takto větrali 14 dní a stejně to stále smrdělo (novotou, Primalexem a barvou na futra).
Pak jsme se nastěhovali (i s miminkem), a cca do 3 dnů mnohem lepší, do týdne už úplně v pohodě, a to jsme už téměř nevětrali (venku byla zima). Nevím, čím to je, ale je to tak, přišlo mi, jak kdyby to přestalo smrdět tím, že jsme se tam nastěhovali. Potvrdila mi to nezávisle i sestra, že se mi to nezdálo :)

Uživatel je onlinezrcadlo
Kelišová 6861 příspěvků 24.02.17 20:48

Zkusila bych babskou radu - rozmístit mističky s mletým kafem. Já si jednou v autě vylila na kobereček velký pytel krevet a i když jsem prala co to šlo, tak to tam bylo pořád cítit, a to kafe fakt pomohlo.

renduli
Závislačka 3040 příspěvků 24.02.17 20:51

Dobrou zkušenost mám se sodou. Na talířek nebo do misky vysypat jedlou sodu a položit do skříně. Je to levné, tak doporučuji zkusit.
Poděděná lednička v práci jednou smrděla, jak kdyby tam byla mrtvola, umýt ji nepomohlo, ale soda to vytáhla.

Ketris
Echt Kelišová 9457 příspěvků 24.02.17 21:37

Děkuju moc za rady :hug:

Alkata
Zasloužilá kecalka 568 příspěvků 25.02.17 00:10

A to ja tu vůni všeho nového miluju. At uz plast nebo dřevo. :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >