Prášek do myčky Feel eco

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liduska6
Nováček 2 příspěvky 23.01.19 11:12
Prasek do mycky Feel eco

Zdravim, poridila jsem si mycku a ted hledam nejaky ekologicky prasek bez fosfatu. Mame septik a voda odtéká do zahrady, tak nechci prirodu zbytecne nicit. Po precteni diskuzi mam objednane nature tablety z Dm, ale chtela bych i prasek, abych si mohla nadavkovat podle svych predstav. Je tu nejaka maminka, co pouziva prasek značky Feel Eco? Divala jsem se na heureku, byly tam na tento produkt jak kladne, tak negativni recenze a furt tapu. Nechci hned do nove mycky pouzit nekvalitni prasek a znicit ji. Jste s timto praskem spokojene? Predem diky za jakekoliv odpovědi.

Reakce:
Uživatel je onlinekvetanak
Stálice 52 příspěvků 23.01.19 15:30

Já jsem používala do myčky Feel Eco (prášek, oplachovač, sůl) dlouhodobě a nebyl problém. Pak jsem zkusila tablety DM Nature a u těch už jsem zůstala.

Liduska6
Nováček 2 příspěvky 23.01.19 16:21

@kvetanak mockrat dekuji za reakci, uvidim, jak se mi osvedci ty dm nature tablety,slysim na ně velkou chválu a uvidim, feel eco prasek je poměrně drahý, tak i z hlediska investic jsou dm tablety nejlepsi volba. Dá se tableta pripadne rozdelit napůl, pokud by nebylo nadobi moc špinavé?

Uživatel je onlinekvetanak
Stálice 52 příspěvků 23.01.19 19:46

Ano, když je potřeba, tabletu půlím nožem.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska jako byznys? Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem na vztahu pořádně vydělávají

Oba jsou skvělými herci, kteří jsou zárukou kvality a sledovanosti. Manželé... číst dále >

Udělejte pápá! Tito čeští lehkoživkové zmizeli nebo mizí z YouTube a jsme za to rádi

Přičichli ke slávě a lehce vydělaným penězům. A teď pomalu, ale jistě mizí ze... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >