Prášek po

Anonymní
17.6.15 14:04

Prasek po

Je tu nekdo kdo si vzal prasek po a i presto byl tehotny?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
17.6.15 14:14

Ja znam primo moji kamaradku(takze nic jako z doslechu). Vzala piluli, ale mimco se i tak udrzelo. Predchazel tomu praskly kondom..

• Nahlásit
  • Citovat
17.6.15 14:17

Ahoj moje zkušenost je, že jsem neotěhotněla. Prášek jsem brala 3 dny před ovulací. Ovulace se nekonala a za 4 dny přišla MS.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 14:24

No ja mam totiz vcelku bobky… Nam praskl kondom… Mela jsem sice den po menzes a do. 6 hod jsem si vzala prasek. Menzes dorazila do 5 dnu, ale je mi furt tak divne :- to budou asi nervy :-(

• Nahlásit
  • Citovat
5730
17.6.15 14:40
@Anonymní píše:
No ja mam totiz vcelku bobky… Nam praskl kondom… Mela jsem sice den po menzes a do. 6 hod jsem si vzala prasek. Menzes dorazila do 5 dnu, ale je mi furt tak divne :- to budou asi nervy :-(

Tak to buď v klidu. ;) Den po menzes by to musela být fakt strašná náhoda, navíc ještě s práškem po. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50114
17.6.15 14:49
@Anonymní píše:
No ja mam totiz vcelku bobky… Nam praskl kondom… Mela jsem sice den po menzes a do. 6 hod jsem si vzala prasek. Menzes dorazila do 5 dnu, ale je mi furt tak divne :- to budou asi nervy :-(

Tohle můžeš pustit z hlavy. Z tohoto na 99,99 % těhotenství být nemůže ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.6.15 15:10

Uf… Jen to ctu a uz se mi ulevuje :-D :-D :-D. Asi ty pocity na zvraceni a motak bude bud tlakem a nebo fakt ty nervy :-D

• Nahlásit
  • Citovat
145
17.6.15 20:59

Myslím, že v tvém případě je otěhotnět nemožné. Takže bez obav, je to jen stres nic víc ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 10:57

Prášek po

Ahoj, s přítelem jsme spolu spali apraskl kondom, beru sice antinu ale mám stroho trochu strach. Mám si dát prášek po?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama