Praskla cysta v raném těhotenství

Anonymní
25.7.19 09:27

Praskla cysta v raném těhotenství.

Zdravím dámy, chtěla bych se zeptat jestli se to někomu z vás nestalo. Mám asi 12-13dni po ovu a styku těhotenský test zatím nemám pozitivní ale na to je brzo zkoušela sem ho v11dpo. No ale teď v termínu menstruace mi praskla cysta a krvácím trochu a spinim a jdou že mě černé milimetrove cucky krve bez bolesti. Ms to není. Je to bezbolestné špinění s cucky krve a trochu krvácení. Stalo se vám že jste po týdnu, 14 dnech zjistili že jste těhotné a těhotenství bylo s dobrým koncem? mam pocit ze jsem těhotná, bolavá prsa bolesti podbřišku které sem měla minule těhotenství (ještě 2 týdny před prasknutim cysty) časté močení atp. Ale bojím se že případně krvácení může ohrozit plod a že mi další ms příští měsíc dojde a bude to biochemické. Stalo se někomu že se ten milimetrovy špunt udržel? :? Neptam se jestli jsem těhotná, ale na zkušenosti. Děkuji moc :roll: :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
29.7.19 21:15

Pri prvnim.tehu sem mela prasklou cystu a pak se ukazalo, ze je to tehotenstvi. Bohuzel v 12tt zamlkle. Krvaceni zadne. Druhe tehotenstvi lehke spineni a od 11tt porad krvaceni az do 8 mesice a byly to hematomy. Ale mimcose udrzelo. pokud je geneticky ok a je tam, udrzi se.

• Citovat
  • Nahlásit
34
16.5.20 19:08

Zdravím, mám takový dotaz.. nebo spíš asi hledám uklidnění.
Minulý týden mi praskla cysta, měla jsem volnou tekutinu v břiše. HCG 0
Po týdnu kontrola s tím že je tam malinko tekutiny, ale 9 den zpožděním MS. Ať si raději udělám test.
No a k mému překvapení se mi dnes ukázali // a 2-3 týden. :srdce:.
Jen mám teď strach jestli se nemohlo něco stát, když byla ta cysta a hcg ukazovalo 0.
Přišla jsem o dvojčátka při prvním těhotenství,,, takže jsem opravdu šťastná, ale zároveň už z toho mám určitý strach.
Mockrát děkuji 🙏

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.20 22:13

@Rony953 posledni prispevek ode me (ten hned nad tvym) mluvi za vse…Mela sem to stejne a hcg mi vybehlo u obou tehotenstvi (i u toho vydareneho i u toho nevydareneho) az nekdy po 8 tt. V nemocnici si mysleli, ze sem hysterka co chce byt za kazdou cenu tehotna. Ale mne hned 3 den po otehotneni vse smrdelo vcetne manzela a proste sem to poznala. Jeste chvili vydrz…drzim palce

• Citovat
  • Nahlásit
34
16.5.20 23:18
@Anonymní píše:
@Rony953 posledni prispevek ode me (ten hned nad tvym) mluvi za vse…Mela sem to stejne a hcg mi vybehlo u obou tehotenstvi (i u toho vydareneho i u toho nevydareneho) az nekdy po 8 tt. V nemocnici si mysleli, ze sem hysterka co chce byt za kazdou cenu tehotna. Ale mne hned 3 den po otehotneni vse smrdelo vcetne manzela a proste sem to poznala. Jeste chvili vydrz…drzim palce
@Anonymní píše:
@Rony953 posledni prispevek ode me (ten hned nad tvym) mluvi za vse…Mela sem to stejne a hcg mi vybehlo u obou tehotenstvi (i u toho vydareneho i u toho nevydareneho) az nekdy po 8 tt. V nemocnici si mysleli, ze sem hysterka co chce byt za kazdou cenu tehotna. Ale mne hned 3 den po otehotneni vse smrdelo vcetne manzela a proste sem to poznala. Jeste chvili vydrz…drzim palce

Promiňte, nečetla jsem to jen jsem zadala otázku 😑Doufám že se vydaří, nejhorší je to čekáni. Po tom co jsem prožila minule, už jsem docela ve strachu ale snad se zadaří. Mockrát děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama