Prasklý kondom/pravděpodobnost těhu?

Anonymní
11.11.19 21:05

Prasklý kondom/pravděpodobnost těhu?

Ahojte, omlouvám se za anonym a že těchto témat je tu už víc… Každopádně potřebuju radu, přímo na mou situaci…
Včera jsme s přítelem měli sex s kondomem. Ten praskl v době, kdy už prý byl blízko vyvrcholení. Okamžitě jsme přestali. Každopádně se říká, že chvíli před vyvrcholením jsou pravděpodobné „kapičky lásky“. Tím pádem když kondom s nimi do mě praskl, je možné, že jsem díky nim otěhotněla? Poslední menstruaci jsem měla 25.10, tudíž se pohybuju v takové střední šanci na otěhotnění.
Před dvěmi měsíci jsem přestala brát antikoncepci, takže naivně doufám, že by se mi nemuselo dařit otěhotnět chvíli po ní… (hodně žen s tím má problém..) každopádně se vás chci zeptat, jestli jste nezažily podobnou situaci a jak si myslíte, že je pravděpodobné, že budu v tom…
Zvažuju užít postinor, ale bojím se jak moc mi to vše rozhodí…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19441
11.11.19 21:12

No datumově je velká pravděpodobnost ovulace, ale jelikož neejakuloval, tak myslím, že moc pravděpodobné těhotenství není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 21:13

Taky si myslím, že se nuc nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
12
11.11.19 21:14
. :zed:
@Anonymní píše:
Taky si myslím, že se nuc nestalo.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 21:16

@lksk to uz bych měla a celou školku

• Citovat
  • Nahlásit
1801
11.11.19 21:35

Ta pravděpodobnost je, ale malá. My to dřív praktikovali tak, že jsme kondom použili fakt jen na vyvrcholení, aby si to partner užil. Dělali jsme to tak několik let a dobrý, otěhotnění přišlo až plánovaně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29189
11.11.19 21:56
@Anonymní píše:
Ahojte, omlouvám se za anonym a že těchto témat je tu už víc… Každopádně potřebuju radu, přímo na mou situaci…
Včera jsme s přítelem měli sex s kondomem. Ten praskl v době, kdy už prý byl blízko vyvrcholení. Okamžitě jsme přestali. Každopádně se říká, že chvíli před vyvrcholením jsou pravděpodobné „kapičky lásky“. Tím pádem když kondom s nimi do mě praskl, je možné, že jsem díky nim otěhotněla? Poslední menstruaci jsem měla 25.10, tudíž se pohybuju v takové střední šanci na otěhotnění.
Před dvěmi měsíci jsem přestala brát antikoncepci, takže naivně doufám, že by se mi nemuselo dařit otěhotnět chvíli po ní… (hodně žen s tím má problém..) každopádně se vás chci zeptat, jestli jste nezažily podobnou situaci a jak si myslíte, že je pravděpodobné, že budu v tom…
Zvažuju užít postinor, ale bojím se jak moc mi to vše rozhodí…

Já teda nemůžu říct, že nám někdy kondom prasknul :nevim: Na epipi se to děje hodně často. Asi nějaké vadné kusy. Postinor bych užila, kdybych opravdu o dítě nestála. Pro jistotu. Jinak ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1801
11.11.19 22:03

@Russet Hele, my používáme kondom nějakých…asi… 12 let? A neprasknul nikdy - Durex, Pepino, párkrát Pasante a ještě ojediněle pár jiných značek.

Až teď jsme ze serveru ekondomy.cz dostali k objednávce jako dárek mj. dva čokoládové nevím od jaké firmy. A jeden rupnul při použití (přišli jsme na to včas), druhý jsme pro jistotu prohlédli při vybalování a hele, měl díru!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 22:05

Těžko říct, ale my normálně používáme kondom až ve chvíli, kdy chce partner vyvrcholit. A zatím se nic nestalo.

• Citovat
  • Nahlásit
29189
11.11.19 22:05
@iila píše:
@Russet Hele, my používáme kondom nějakých…asi… 12 let? A neprasknul nikdy - Durex, Pepino, párkrát Pasante a ještě ojediněle pár jiných značek.Až teď jsme ze serveru ekondomy.cz dostali k objednávce jako dárek mj. dva čokoládové nevím od jaké firmy. A jeden rupnul při použití (přišli jsme na to včas), druhý jsme pro jistotu prohlédli při vybalování a hele, měl díru!

Tak základ je vybírat něco kvalitnějšího. U čokoládového bych se bála, co je v tom za sajrajt. Nejspíš to byl ležák a jako dárku se ho zbavili 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 22:10

@iila měli jsme primeros… už nám praskl jednou při nasazení a to děláme vše správně… a teď praskl i ve mně… sice jsme okamžitě přestali (slyšela jsem prasknutí :lol: ), ale přece jen tam mohou nějaké kapičky být a to mě znervózňuje :?
Ono co čtu teď různé diskuze pro uklidnění se, tak primerosy praskají nejčastěji…

• Citovat
  • Nahlásit
1801
11.11.19 22:20
@Anonymní píše:
@iila měli jsme primeros… už nám praskl jednou při nasazení a to děláme vše správně… a teď praskl i ve mně… sice jsme okamžitě přestali (slyšela jsem prasknutí :lol: ), ale přece jen tam mohou nějaké kapičky být a to mě znervózňuje :?
Ono co čtu teď různé diskuze pro uklidnění se, tak primerosy praskají nejčastěji…

V tom případě pro příště doporučuju ty Pepina, ty jsou cenově přijatelné, zvlášť když si jich objednáš třeba 100.
Nervozitu chápu, co kdyby… asi nevíš, jestli tvůj partner ukapává už před vyvrcholením, že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.11.19 22:31

@iila Vím, že je přítel před sexem i během něho docela mokrý, jen teda nevím rozdím mezi tím a ukapáváním „kapiček lásky“? :oops:
Každopádně mi tvrdil, že po tom co sundal kondom, tak byl suchý a prázdný, jen když jsem to osobně neviděla, tak mám pořád v hlavě - co by kdyby :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1801
11.11.19 22:40
@Anonymní píše:
@iila Vím, že je přítel před sexem i během něho docela mokrý, jen teda nevím rozdím mezi tím a ukapáváním „kapiček lásky“? :oops:
Každopádně mi tvrdil, že po tom co sundal kondom, tak byl suchý a prázdný, jen když jsem to osobně neviděla, tak mám pořád v hlavě - co by kdyby :nevim:

A tak. Tak rozsáhlé zkušenosti ani znalosti o tělesných šťávách nemám. Kapičku spermatu vyloučenou dříve než… jsem viděla, ale jinak mám asi klasickou zkušenost, že chlap je spíš tvrdý než mokrý. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.11.19 00:24

Kdyz jste si toho všimli ještě před tak je šance skoro nulová… my máme prerusovany sex ( bez kondomu) několik let a nikdy jsme neotehotnela až když jsme chtěli tak hned první měsíc

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat