Prášky na soustředění?

Anonymní
28.5.18 17:18

Prášky na soustředění?

Učení na zkoušky jak na ne
Ahojky zanedlouho budu delat zkousky a vubec mi to nejde do hlavy prosim slysela jsem ze jsou nejake prasky na soustredeni… Pomahaji? A kde je sehnat a za kolik? Nebo prosim jine rady jak uspet :lol: :nevim: :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1782
28.5.18 17:23

V lékárně, volně prodejné, ale bacha vzniká na ně návyk a naspeedujou tě natolik, že nemusíš cítit únavu, ani se ti nemusí chtít moc spát, tak se pak někomu stane, že se složí, protože ho ta únava dožene. Taky bacha jestli nemáš nějakou nemoc, nebreš nějaké léky, všechno to konzultuj ideálně s lékařem, nebo alespoň tím lékárníkem. Konrkétní neporadím, já to nikdy nebrala. Cena myslím není extra vysoká.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4707
28.5.18 17:30
@Anonymní píše:
Učení na zkoušky jak na ne
Ahojky zanedlouho budu delat zkousky a vubec mi to nejde do hlavy prosim slysela jsem ze jsou nejake prasky na soustredeni… Pomahaji? A kde je sehnat a za kolik? Nebo prosim jine rady jak uspet :lol: :nevim: :think:

Z přírodních existuje gingo biloba.
Jako studentka jsem jednou zkusila chemo- prášek na „paměť“ zn.: dáš nocovku´, za noc se nadrtíš, ráno exceluješ a jdeš.
Prášek měl jeden podstatný nežádoucí účinek : lidově řečeno… NÚ se po ´špičce´ účinkování prášku projevuje nabytím pocitu vlastní nedostatečnosti, deprese… :mrgreen:
To se mi vymstilo, neboť dopoledne byla písemná část zkoušky a po obědě ústní. Po obědě jsem se dostala do stavu, kdy jsem nabyla přesvědčení, že písemnou část jsem zpackala natolik, že nemohu projít a rovnou jsem ústní vzdala a napsala se na další termín.
Na dalším termínu se mě profesor ptal, proč jsem minule na ústní nepřišla, když jsem měla písemnou část bez chyby. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
584
28.5.18 18:33

Ginko nebo lecitin ale je třeba to brát trochu v předstihu, ale pomáhá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama