Celková detoxikace

27.5.18 23:58

Celková detoxikace

Ahoj holky,
máte nějaké nenáročné tipy na detoxikaci těla?
Chtěli bysme našemu juniorovi pořídit ségru, tak si myslím, že taková celkova detoxikace těla by byla fajn. :)
Já už zobu rybí tuk a vitamín B ve ‚velkym‘… :mrgreen:
Díky za všechny ‚normální‘ rady a triky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3094
28.5.18 05:16

Podle mne na detox staci takova ta prisne zdrava strava - hodne zeleniny, bilkovin, vody, zadne prumyslove zpracovane ci smazene jidlo. Proste tak, jak krmis juniora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Verun83
28.5.18 06:55

Za me jecmen, chlorela, spirulina. Cisti strevo, upravuje ph, a doda vse potrebe a nejsou to synteticke vitaminy-ktere jsou k prdu.

• Citovat
  • Nahlásit
28.5.18 07:13

Za me vysadit alkohol, kavu, mouku, cukr, nasadit byliny a pohyb na vzduchu a je to raz dva. Drzim palce :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 07:59
@TkanickaLucka píše:
Ahoj holky,
Chtěli bysme našemu juniorovi pořídit ségru, tak si myslím, že taková celkova detoxikace těla by byla fajn. :)
Díky za všechny ‚normální‘ rady a triky :kytka:

Bratr si dělá jaterní detoxikaci, je to teda opruz na dva dny, ale moc mu to pomáhá na alergii. Má to prý kladný vliv na spoustu dalších věcí, páč játra jsou čistička oragnismu a samy potřebují občas vyčistit a to nikdo nedělá… má potravinový alergie, odráží se mu to hlavně na pleti, je vidět, když sní něco, co nemá. A po tý kůře se vždycky zlepší. Něco jsem si o tom přečetla, asi to taky zkusím… Je to jaterní detoxikace pomocí epsomské soli…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
28.5.18 08:22
@TkanickaLucka píše:
Ahoj holky,
Díky za všechny ‚normální‘ rady a triky :kytka:

Vynechala bych alkohol a kafe. Omezila cukr a jedla víc zeleniny - teď v létě máš možnost jíst místní zeleninu nevyhnanou někde ve skleníku :kytka: Pokud máš v pořádku reprodukční orgány, otěhotníš strava - nestrava. Nedělám si iluze, že by některé naše občanky řešily stravu a rodí jedno za druhým :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.5.18 22:55

Děkuji za rady, můj detox není přímo zaměřen na ‚hej otehotnim‘, ale byl by to milý bonus :)
Chci se pročistit, to je hlavní důvod.
Na prvního juniora jsme čekali 9 let, na druhého si klidně taky počkáme… :lol:
Jo a první se podařil po jednom svatebním veselí ;) :oops:
Tak třeba můj detox možná znamená nadmíru alkoholu a kofeinu :nevim: :lol: :mrgreen: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.20 11:31

Detoxikace Mudr Frej

Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s detoxikací organismu pod vedením doktora Freje? Čtu na něj samou chválu, ale narazila jsem ji na nějaké negativa, ale co se týká hlavně komunikace, ne výsledků. Moc vám díííííky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
23.6.20 11:33

Můžu se zeptat, jaké toxiny se vám hromadí v těle?
Pořád všichni odjedovávají, ale nikdo mi nikdy neřekne, co. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
23.6.20 12:45
@LennyPavlicek píše:
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s detoxikací organismu pod vedením doktora Freje? Čtu na něj samou chválu, ale narazila jsem ji na nějaké negativa, ale co se týká hlavně komunikace, ne výsledků. Moc vám díííííky! :kytka:

Kdybys potřebovala detox, musela bys mít v háji játra a ledviny, které by ti selhávaly. Jinak má tělo celkem dobrou schopnost očisty a detox netřeba. Je to jen ubohá reklama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.6.20 12:33

@MrsNorris hodně jsem kouřila a nežila úplně zdravým životním stylem, léčím se právě s ledvinami, tak jsem chtěla léčbu podpořit i touto cestou. To je odpověď i pro @Russet :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2493
24.6.20 12:39

@LennyPavlicek

Nikotin se odbourá do dvou hodin po požití.
Drtivá většina jedů se v těle nijak neukládá. Tělo se jich zbavuje samo. A možné poškození „detoxikace“ nevyřeší.

Nikomu nic nevymlouvám, já sama mám ráda třeba půst.
Ale detoxikace je fakt jen reklamní vábnička.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27508
24.6.20 13:46
@MrsNorris píše:
@LennyPavlicek

Nikotin se odbourá do dvou hodin po požití.
Drtivá většina jedů se v těle nijak neukládá. Tělo se jich zbavuje samo. A možné poškození „detoxikace“ nevyřeší.

Nikomu nic nevymlouvám, já sama mám ráda třeba půst.
Ale detoxikace je fakt jen reklamní vábnička.

Přesně, reklamní vábnička. A lidi to pořád žerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
25.6.20 13:38
@LennyPavlicek píše:
Ahoj, máte prosím někdo zkušenosti s detoxikací organismu pod vedením doktora Freje? Čtu na něj samou chválu, ale narazila jsem ji na nějaké negativa, ale co se týká hlavně komunikace, ne výsledků. Moc vám díííííky! :kytka:

Teda já jsem tu úplně nová tak nevím co se úplně smí a nesmí psát jakože reklama, jak píšou holky nahoře ale zrovna doktor Frej mi pomohl z vleklýho zánětu střev, se kterým si normlní doktoři nevěděli rady. Ale fatk se občas chová strašně, to je pravda. :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.20 20:44
@JitaPita píše:
Teda já jsem tu úplně nová tak nevím co se úplně smí a nesmí psát jakože reklama, jak píšou holky nahoře ale zrovna doktor Frej mi pomohl z vleklýho zánětu střev, se kterým si normlní doktoři nevěděli rady. Ale fatk se občas chová strašně, to je pravda. :zed: :zed: :zed:

To moc ráda čtu! Teda co se týká té pomoci, to je pro mě asi nejdůležitější teď! Každej není jak sluníčko žeano… :nevim: Moje zdravotní trable už jsou právě taky dost dlouhodobé a doktoři si mě tak trošku přehazují jak horkej brambor. Prostě si za ním půjdu pro pomoc a nebudu očekávat, že bude miloučkej :D Děkuju!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama