Reklama

Slezová mast

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

tapinka123
Kecalka 416 příspěvků 09.05.18 14:59
Slezová mast

Prosím o radu jak vyrobit slézovou mast. Prý se dá použít na fimózu. Máte s tím zkušenost? Děkuji

Reklama

Reakce:

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 09.05.18 16:09

Vyrobit ji neumím, ani bych si netroufla. Ale máme slézovou mast od firmy Jukl, stojí pár korun, kolem sedmdesáti za kelímek. A také sušený sléz na koupele. Ale zatím to zabírá dost pomalu, syn má fimozu, ale zřejmě jizevnatou, po několika měsících používání se mu fimoza trochu zlepšila, ale nejde to tak rychle, jak bych si představovala.

tapinka123
Kecalka 416 příspěvků 09.05.18 18:15

Aha, jsem myslela že stačí párkrát. Slyšela jsem že když nezabere po 10 koupeli tak už to nemá smysl dávat. Tak se divím že se to dává několik měsíců. No od Juklu jsem si právě objednala, (sice ještě poštovné tak cena dvojnásobna) ale nějak jsem se překlikla a do košíku dala měsíčkovou mast. Tak mám měsíčkovou místo slézové :D a už se mi nechce platit ještě jednou poštovné :D

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 10.05.18 10:17

To nevím, já ty koupele vzdala, bylo to moc komplikované a syn v tom nechtěl sedět. Tak mažu jen tou mastí, jednou denně, možná by to chtělo víckrát. Zlepšilo se to, ale pořád to má ještě z velké části přilepené a navíc tam má jizvičky, tak to možná nepůjde, ale zatím to nechci vzdát. Jako další plán mám ty masti s kortikoidy a až pak teprve nějaké jiné řešení. Syn má čtyři roky, prý máme ještě čas podle naší doktorky. To poštovné je hrozné, ale jinde nevím, kde to sehnat.

Kocmanda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.05.18 18:50

Já teda užívám mast od firmy JUST, je to silný koncentrát, takže stačí malinko. Navíc je to ráda vhodná i pro novorozence, takže na pokožku fakt šetrná. Ten slez v tom nádherné voní.
Navíc výroba mastí doma má velmi malou trvanlivost. Skryté plísně jsou velmi nebezpečné.

tapinka123
Kecalka 416 příspěvků 16.05.18 20:51

To mě nenapadlo že by to měl Just, škoda že jsem to nevěděla dřív.

Kocmanda 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.05.18 06:03

@tapinka123 právě, mají celou sadu. Dokonce i pěnový sprchový gel…důležité je, s čím je pokožka v kontaktu a ten sprcháč je naprosto šetrný

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

V Německu huj, v Česku fuj: EU se loudá s nápravou dvojí kvality (nejen) potravin

Češi zase dělají nálety na německé supermarkety a diskonty. Situace, která... číst dále >

Spí v její ložnici! Plekanec si nastěhoval Šafářovou a Lucie to snáší těžce!

Právní zástupce zpěvačky Lucie Vondráčkové se rozhodl učinit přítrž... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Reklama