Přátelé manžela a flirt

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 21:23
Přátelé manžela

Chtěla bych se zeptat na Váš názor. Jakým způsobem řešíte v manželství flirt ze strany nejbližších přátel? Kamarád mého manžela roky se mnou flirtuje, měla jsem dobu, kdy jsem si říkala, že nejlepší je nic neřešit a dělat, že nic nevidím. Vždy jsem byla odtažitá, slušná a totálně bez reakce, až si všichni mysleli, že jsem protivná :lol:.Pak už mě to přestalo bavit a manželovi jsem řekla, co nejspíš jeho kamarád plánuje,…To jsem ani neměla snad dělat, protože se na toho dotyčného strašně naštval. Teď zase lituju, že jsem to řekla, jejich kamarádstvi skončilo, ale přišlo mi to fér, aby věděl na čem je. Jeho kamarád je sympatický chlap, líbí se mi, ale jsem moc spokojená v manželství a nic neplánuju:).Ten kamarád je takový vedoucí jejich bývalé party:). Jsou to velmi blízcí kamarádi manžela. Chápu, že to ten kámoš myslí i ze srandy, ale nevěděla jsem, jak to řešit. Na některých oslavách jsem měla pocit, že nejsem tam se svým manželem, ale s tím kamarádem:(…Jak se z takové situace nejlépe vybruslí?:)Jak jste to některá řešila?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 25.04.19 21:28

Tak teď už je to vyřešený, ne? Když se s ním už nebaví. Jinak bych mu řekla v přítomnosti manžela: přestaň na mě dělat cukrbliky, jsem vdaná. Kdyby flirtoval jen v jeho nepřítomnosti, pak na plnou pusu, že ti to není příjemný. Žalovat manželovi by asi byla poslední možnost, kdybych to nezvládla vyřídit sama.

Taky jedna
Extra třída :D 11985 příspěvků 25.04.19 21:32

Mě balil manželův nejlepší kamarád, velmi intenzivně, dokonce mi poslal fotku nádobíčka :zed: Poslala jsem ho velmi rychle do pr@Ele :lol:, chvíli se styděl, asi rok… :D Ale manželovi jsem nic neřekla. Už se to neopakovalo a už je to hodně let. Ale tehdy mě to fakt zaskočilo, protože já mu ničím nedávala najevo zájem, vůbec ničím, ale asi měl hodně velké tlaky a už nevěděl kterým směrem to vyzkoušet :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 21:38

Ano, ti dva se spolu nebaví,.. přesto máme společné kamarády, takže se dál vidíme. Často jsem mu chtěla ukázat hranice, ale choval se v rámci slušnosti, tak jsem se bála, abych se neztrapnila nějakým přecitlivělým chováním, že někoho odháním, kdo je „kamarád“..Jeho taktika je, že vlastní ženu spíš přehlíží a baví se většinou na oslavách se mnou :roll: a s mým mužem..Ale beru to, měla jsem nejdříve s tím dotyčným si to vyřídit sama, ne žalovat manželovi,…Je to umění komunikovat… Teď mě i mrzí, že to kamarádství mezi chlapy skončilo. Nikdy jsem se s tím předtím nesetkala,…

Karleon
Kelišová 5611 příspěvků 25.04.19 21:42

Reakce tvého muže mi přijde přehnaná, na flirtování nevidím nic špatného, proč ti to tak vadilo?

Chytrak
Závislačka 3189 příspěvků 25.04.19 21:48
@Anonymní píše:
Ano, ti dva se spolu nebaví,.. přesto máme společné kamarády, takže se dál vidíme. Často jsem mu chtěla ukázat hranice, ale choval se v rámci slušnosti, tak jsem se bála, abych se neztrapnila nějakým přecitlivělým chováním, že někoho odháním, kdo je „kamarád“..Jeho taktika je, že vlastní ženu spíš přehlíží a baví se většinou na oslavách se mnou :roll: a s mým mužem..Ale beru to, měla jsem nejdříve s tím dotyčným si to vyřídit sama, ne žalovat manželovi,…Je to umění komunikovat… Teď mě i mrzí, že to kamarádství mezi chlapy skončilo. Nikdy jsem se s tím předtím nesetkala,…

A v cem je jako problem? Vadi, ze ted uz neflirtuje? No neda se nic delat, vyresit si to nezvladla, tak musel manzel misto tebe a bavit se uz nebudou. Mas aspon pouceni pro priste jak to resit ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.04.19 21:52

No…mám pocit, že se můj muž s ním přestal úplně bavit, když ten dotyčný k nám dojel na motorce, že mě naučí jezdit konečně:),…mám pocit, že dojel spíš za mnou,…Nikdy jsem se tak nestyděla,…Můj se vytočil a totálně to s ním skončil…Možná i dobře, protože mi to už taky začalo přerůstat přes hlavu,…Nechápu, že když je ženská vdaná, tak paradoxně má tolik nápadníků,.. :roll: :roll: :roll:…I když jsem nikdy nechtěla, tak mi to hlavu fakt začalo zamotávat,… :lol:

Martina84
Ukecaná baba ;) 2198 příspěvků 25.04.19 22:57

No tak si poradim sama, ne? Dala bych mu jasně najevo, že NEmá šanci a jestli v tom bude pokračovat, řeknu to manželovi. Každej normalní by toho nechal.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 2012 příspěvků 26.04.19 09:00
@Anonymní píše:
No…mám pocit, že se můj muž s ním přestal úplně bavit, když ten dotyčný k nám dojel na motorce, že mě naučí jezdit konečně:),…mám pocit, že dojel spíš za mnou,…Nikdy jsem se tak nestyděla,…Můj se vytočil a totálně to s ním skončil…Možná i dobře, protože mi to už taky začalo přerůstat přes hlavu,…Nechápu, že když je ženská vdaná, tak paradoxně má tolik nápadníků,.. :roll: :roll: :roll:…I když jsem nikdy nechtěla, tak mi to hlavu fakt začalo zamotávat,… :lol:

Jo takže tebe štve, žes žalovala manželovi a už se nebaví, protože se ti to flirtování líbilo? Že ti to začlo zamotávat hlavu? Bože bože.

Froseth
Kecalka 451 příspěvků 26.04.19 09:06

Také se mi něco podobného stalo. Manželův kamarád to na mě zkoušel pokaždé, co jsme byli na nějaké společné akci a bylo mně to vždy hodně nepříjemné. Začalo to nevinně lichotkami, skončilo to tím, že když jsme byli v baru, tak do mě hučel, ať jdeme na toaletu, že si tam můžeme vrznout. Dostal takovou facku, že druhou dostal od zdi :lol: Vyřešila jsem si to s ním sama, mimo facky jsem mu řekla svoje. Manželovi jsem řekla, o co se jednalo. Manžel kamarádovi důrazně vysvětlil, že přestřelil a bylo to naposledy. Kamarád se samozřejmě bránil, že to myslel ze srandy a na zadek mi sáhnul nedopatřením :roll: Kamarád se nám od té doby vyhýbá. Neměj výčitky, on byl ten, co se choval nevhodně. Holt budou společná setkání trochu trapná, však nikde není psané, že si ho musíš všímat ;)

Váš příspěvek
Reklama