Přátelství s výhodami

966
20.5.16 18:57

Pratelstvi s vyhodami

Ahoj holky,

lehce se nudim a zaujal me dneska jeden clanek. Nechci tady hazet odkaz, ale jedna se o jakousi poradnu „Co na to chlap“.
Kde se Haussman snazil osvetlit, ze zena touzici jen po sexu je bud zoufalka nebo ma neco za lubem, takze ve finale muze odradi. Protoze ackoliv muzi touzi po svete, kde je kazda zena svolna k sexu bez zavazku, kdyz maji takovou zenu na dosah, tak se stahnou.

Co rikaji vase zkusenosti a co si o tom myslite vy?

Ja jsem svobodna a nemam problem s nezavaznym sexem - ale oni muzi nechteji slyset, ze je to nezavazny sex :) Proste chteji dobyvat za kazdou cenu, i kdyz uz je davno jasne, ze se jedna o sex.
Pritom, kdyby si dva jasne rekli, ze jde jen o sex, tak si muzou odpustit ty tanecky okolo a namlouvani a usetri si spoustu casu.
Casto se mi stava(lo), ze jsem si signaly, co muz vysilal, vylozila jinak, i kdyz jemu se jednalo jen o sex, pak jsem byla zklamana a ublizena.. Proc muzi nerikaji narovinu, jak se veci maji..?

Toz tak. :)

Diky za reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1070
20.5.16 19:01

Haussman je šovinistický trouba - žena patří k plotně a k dětem. A to píšu jako chlap. S jeho názory se většinou neztotožňuji, ten pán uvízl někde v 70. letech. Beru ho na pobavení, žít reálně podle jeho vidění světa se příliš nedá. Že jsou dnes muži příliš zženštělí a ženy příliš emancipované, na tom možná něco je. Ale každá doba je nějaká…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
970
20.5.16 19:07

Ježíš, vždyť je to magor, zralej tak na ústav :poblion: Nejaká jeho drahá ho poslala do pr… a od té doby jsou všechny ženy špatné a nejlepší by pro ně byl řetěz u plotny…

Příspěvek upraven 20.05.16 v 19:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3798
20.5.16 19:09
@Ploskutáček píše:
Haussman je šovinistický trouba - žena patří k plotně a k dětem. A to píšu jako chlap. S jeho názory se většinou neztotožňuji, ten pán uvízl někde v 70. letech. Beru ho na pobavení, žít reálně podle jeho vidění světa se příliš nedá. Že jsou dnes muži příliš zženštělí a ženy příliš emancipované, na tom možná něco je. Ale každá doba je nějaká…

U Haussmana se zasměju. Jsou věci které sednou jak prd. l na hrnec a na druhé str. věci které jsou úplně mimo mísu. 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2527
20.5.16 20:07

@VitaminC pamatuji dobu, když mi bylo asi dvacet. Moje nejlepší kamarádka, moje vrba…měla starší kamarády a mezi nimi byl Michal. Všechny holky ho chtěly, on si pozornosti náležitě užíval. Naprosto úžasný chlap. Jednou jsem u něj zazvonila a řekla mu, že bych se s ním vyspst, nic víc. Byl hodně v šoku, stálou partnerku neměl. Pak to pokračovalo asi rok. Je to uz téměř 11 let, rukama mu prošlo x holek a dost často mi píše, celou tu dobu. Dodnes je z toho paf. Ví, že už mu nikdy nedám, ví, že mi vzdy šlo jen o sex s ním. Tím jsem asi vybocovala a několikrát mi řekl, že jsem jeho osudová, že u nudného sexu vzdy myslí na mě. Takže toť moje zkušenost s nezávazným sexem… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2663
20.5.16 20:10

Tak k Hausmannovi se vyjadrovat nebudu. To s temi muzi, ze nerikaji narovinu, jak se veci maji…ja si to nemyslim. Jsou celkem citelni narozdil od zen :D jasne muzou predstirat, ze maji zajem o vztah a pritom jim jde jen o sex, ale to jim taky zenska nemuze hned dat. Me muj muz zpetne rekl, ze kdybych se snim tenkrat vyspala na prvnim rande, uz by mi nezavolal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22657
20.5.16 20:14

@VitaminC
Myslíš tohle?

http://www.prozeny.cz/…u-s-vyhodami

Na to šovinistický Hausmannovic prase mám stejný názor nejen jako @Ploskutáček nebo @ivvet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6577
20.5.16 20:18

Ženy nechtějí slyšet co si muž myslí a pokud to z něj nějakou lstí dostanou, mají z toho potom depku a rozebírají to na emiminu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31929
20.5.16 20:18

Tak na Hausmanna mi nesahejte :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6577
20.5.16 20:19
@Martina84 píše:
Tak k Hausmannovi se vyjadrovat nebudu. To s temi muzi, ze nerikaji narovinu, jak se veci maji…ja si to nemyslim. Jsou celkem citelni narozdil od zen :D jasne muzou predstirat, ze maji zajem o vztah a pritom jim jde jen o sex, ale to jim taky zenska nemuze hned dat. Me muj muz zpetne rekl, ze kdybych se snim tenkrat vyspala na prvnim rande, uz by mi nezavolal.

a beztak kecal aby ti udělal radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22657
20.5.16 20:27

…a pak si dost protiřečí hned tímto dalším článkem http://smileys.cz/…s-cz-49s.gif:roll: :roll:

http://www.prozeny.cz/…i-premysleji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5987
20.5.16 20:38

Já myslím, že ženy asi možná chtějí ten obsah (to info), ale úplně jinou formou, než to my běžně podáváme. Muž něco řekne a z jeho strany relativně přehledně a jasně a žena si v tom najde něco jiného, obvykle ne to správné. Nemluvím o dvojsmyslech, to obě pohlaví svedou OK.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama