Pravděpodobně těhotná ????

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:02
Pravděpodobně těhotná ????

Holky tak poslední MS byla 26.11. zítra ráno letím pro test ????????držte palec ať je to tam. Věřím tomu, že to vyšlo, prostě to tak nějak cítím ????????????

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 7 inzerátů 26.12.18 21:03

Smysl diskuze?

Paletka
Nováček 8 příspěvků 26.12.18 21:05

Ja tam nevidim ani nějak velké spozdeni:D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:07

@Twixinka je tu plno nesmyslných diskuzí, proč by nemohla být tato? Prostě potřebuji trošku podporu a tak.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:09

@Paletka jako a co? Jsou tu holky, které testují snad druhý den po sexu. Proč já bych nemohla 4tý den po vynechání?

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 7 inzerátů 26.12.18 21:13
@Anonymní píše:
@Twixinka je tu plno nesmyslných diskuzí, proč by nemohla být tato? Prostě potřebuji trošku podporu a tak.

No prave,ze je tu spoustu nesmyslnych diskuzi,ale tohle vlastne ani neni diskuze :roll: a jinak k tomu zpozdeni - testovat dva dny po styku? To opravdu nekdo dela?? 8o

Paletka
Nováček 8 příspěvků 26.12.18 21:16
@Anonymní píše:
@Paletka jako a co? Jsou tu holky, které testují snad druhý den po sexu. Proč já bych nemohla 4tý den po vynechání?

Nemyslím to vůbec špatně… jen mi přijde, ze když byla poslední ms 26.11., tak nemusíš hned 26.12. zakládat diskuzi :lol: a ještě bez dotazu, info… co jsi čekala, že budeme odpovídat? :D Ale pokud si mimčo přeješ, tak samozřejmě doufám, ze všechno vyjde :srdce:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:17

@Twixinka neber mě úplně doslova, ale kdyz to tu občas vidím tak si holky dělají testy hned před, při a po ovulaci tzn. třeba 5 dní (?) před vynechanou ms takže to je podle mě zbytečné a ne dělat si test 4 dny po vynechání MS (mimochodem nedivila bych se tomu) :nevim:

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23002 příspěvků 26.12.18 21:18
@Anonymní píše:

a jak my máme vědět, že máš zpoždění, když nevíme jak máš dlouhé cykly, kdy byla ovulace atd. :-D

Paletka
Nováček 8 příspěvků 26.12.18 21:20

@lleennttiillkkaa Přesně tak… :D bez info nemáme jak reagovat :nevim:

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1562 příspěvků 26.12.18 21:27

Já budu chtít vidět zítra ten test :)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 7 inzerátů 26.12.18 21:31
@Anonymní píše:
@Twixinka neber mě úplně doslova, ale kdyz to tu občas vidím tak si holky dělají testy hned před, při a po ovulaci tzn. třeba 5 dní (?) před vynechanou ms takže to je podle mě zbytečné a ne dělat si test 4 dny po vynechání MS (mimochodem nedivila bych se tomu) :nevim:

A proc ty nemas doma TT,kdyz se snazis o dite? Ze by sis ho taky delala uz dva dny po styku a on kupodivu vysel negativni :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.12.18 21:34

@Twixinka jelikož jsem s tím vůbec nepočítala, půl roku nám to nešlo a nemám náladu ani chuť na to si dělat testy pořád. I u prvního dítěte jsem čekala až mi vynechá ms. Ty snad máš doma tt běžně? Já Teda ne.

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 9255 příspěvků 26.12.18 21:34

@Twixinka my se taky „snažili“ o druhé dítě - prostě jsme si řekli, že až to bude tak to bude. A taky jsem doma testy neměla, teď jsem ho kupovala někde „až“ 3-4 den vynechání a testovala ve 12 odpoledne až první usnul, takže ne každý kdo se snaží i dítě má doma deset testů ;)

Twixinka
Ukecaná baba ;) 1798 příspěvků 7 inzerátů 26.12.18 21:39
@Anonymní píše:
@Twixinka jelikož jsem s tím vůbec nepočítala, půl roku nám to nešlo a nemám náladu ani chuť na to si dělat testy pořád. I u prvního dítěte jsem čekala až mi vynechá ms. Ty snad máš doma tt běžně? Já Teda ne.

Mluvila jsem o sobe? :think: nejsem si toho tedy vedoma,ale nevadi :nevim: jinak tehotenske testy doma nemam,ptze se o dite nesnazim,tak je to pro me kupodivu zbytecne :mrgreen: ale jinak mi prijde docela bezne,ze kdyz se snazis o dite,tak mas doma tehotensky test ..
@Kristyna.Vechto­va no jo ale Ty jsi asi nemela potrebu zakladat diskuzi,ze si jdes zitra pro test s vis,ze jsi tehotna ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Vraha si mažu! Přátelé obviněného Davida začali s odvetou na sociálních sítích

Zatímco jednoho známí označují za milého chlapce, který se bohužel zapletl do... číst dále >

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >