Pravděpodobnost těhotenství

10.3.17 16:50

Pravděpodobnost těhotenství

Hezký den, popravdě asi se potřebuju spíš,,vykecat" 5. března jsme měli s partnerem nechráněný styk (vědomě). Bohužel asi před rokem jedno těhot. nedopadlo a menstruaci mám tak sice přibližně stejně, ale jak kdy, určitě ne na den či dva, jako spousta žen, takže se přiznám, že si to ani nikde neznačím. Poslední byla asi od 8.-13.2. Podle různých kalkulaček tedy styk proběhl mimo plodné dny, ale uplně jim nevěřím. No dnes je 10. a necítím, že by měla přijít. Na test je brzy, menzes přijít ještě může, plodné dny s otazníkem… Takže samozřejmě nezbývá než čekat, ale ta nejistota je děsná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
10.3.17 16:56

Přesně tak jsem to měla taky, asi před týdnem v neplodných dnech, HA neberu a postinor nemůžu. Tak už taky jen čekám, jestli se něco stane nebo ne a fakt mě to děsí :D jsem zvědavá na další příspěvky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.3.17 16:58

Zkus testík, tím nic neskazíš… já ho zkoušela v den, kdy měla dorazit ms a byl pozitivní. A plodné dny jsou kolikrát úplně jnak než ukazuje nějaá tabulka.

• Nahlásit
  • Citovat
10.3.17 16:59

Mě by těhot. popravdě nevadilo ikdyž jsme se vyloženě nesnažili, ale chápu, že i opačná nejistota dá zabrat, no tak si pak můžem dát vědět, kdo jak dopadl ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
438
10.3.17 16:59

Těhotná můžeš být i nemusíš, ale to si asi slyšet nechtěla. Možná bych v tvém případě zvolila měření bazalní teploty. Aspoň budeš mít jasno kdy byly plodné dny. Hodně štěstí, přeju ať ms nedorazí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.3.17 17:04

Jsem ve věku kdy pokud to přijde může být nejsem proti :-) když ne, ještě čas je, asi spíš jen ten stav toho čekání…a točí se mi to vše hlavou, když už teda a jak to bude, asi i tím, že to už jednou nedopadlo, ale to bylo chvilku po vysazení HA, takže to nebylo tělo asi ještě připraveno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama