Právník Přerov

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Monca.P90
Povídálka 19 příspěvků 10.01.19 19:23
Právník Přerov

Prosím neznáte v Přerově právníka na rodinné právo, kterého by jste doporučili? Děkuji moc za odpovědi nebo následný kontakt.

Reakce:
Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 10.01.19 20:18

O Hájkové se říká, že je dobrá. Dutko zrovna tak, ale nevím jestli dělá rodinné právo. HSP jsou dobří, ale hrozně drazí. Veselou nebrat. Zapoměla mi dát do odvolání vrácení poplatků a pak mi řekla, že jsem jí to měl říct. Od té doby si vše dělám sám. Pokud nejde o vraždu, právníka netřeba.

Monca.P90
Povídálka 19 příspěvků 14.01.19 09:54

@Taťulda tří
Oslovila jsem teda JUDr. Dutka tak jsem zvědavá i kolik finančně to bude stát. Děkuji za radu.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Bourala opilá. Policie potvrdila Dádě 2,5 promile za volantem a hrozí jí tři roky vězení

Je to černém na bílém. I když donedávna zpěvačka Dagmar Patrasová (62)... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >