Pravost kosmetiky na internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lístečka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 03.01.18 19:50
pravost kosmetiky na internetu

Nakupujete vlasovou kosmetiku přes internet? Já konkrétně třeba na pro-vlasy atd. Dívala jsem se i na notino, bezvavlasy. Kupuji si např. Kerastase, něco od Alterny. Samozřejmě v salonu jsou přípravky dražší. Jaké máte zkušenosti s pravostí? Kde nakupujete? Ohledně parfémů tu podobné diskuze jsou… díky

Reakce:
Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 03.01.18 20:15

Zrovna z bezva vlasy jsem měla olaplex a jsem přesvědčená, že byl ředěný. Srovnání mám s tím, který jsem měla od kadeřnice. Od té samé firmy jsem měla redken a i u toho jsem měla ten pocit(opět po srovnání s nákupem od kadeřnice).

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 03.01.18 20:26
@Kateřina Hubálková píše:
Zrovna z bezva vlasy jsem měla olaplex a jsem přesvědčená, že byl ředěný. Srovnání mám s tím, který jsem měla od kadeřnice. Od té samé firmy jsem měla redken a i u toho jsem měla ten pocit(opět po srovnání s nákupem od kadeřnice).

hmm, zajímavé. :nevim: A většinou ty přípravky, co mám já, stojí / cenu než v v salonu.

niki V
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 03.01.18 20:53

@Lístečka zrovna včera jsem nad tim přemýšlela taky, ojednávám alternu a nechápu jaktože je to o tolik levnější než v kadeřnictví. Ale že by to nebylo pravé mě nenapadlo :think:
Parfem bych si z netu nekoupila tam vim že jsou ty vune ředěné (mene koncenteovane)to i poznam.Ale že by už i šanpony nějak ředili?

niki V
Ukecaná baba ;) 1540 příspěvků 03.01.18 20:53

Edit 2×

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1191 příspěvků 03.01.18 21:22
@niki V píše:
@Lístečka zrovna včera jsem nad tim přemýšlela taky, ojednávám alternu a nechápu jaktože je to o tolik levnější než v kadeřnictví. Ale že by to nebylo pravé mě nenapadlo :think:
Parfem bych si z netu nekoupila tam vim že jsou ty vune ředěné (mene koncenteovane)to i poznam.Ale že by už i šanpony nějak ředili?

já nad tím také vícekrát přemýšlela. Pokud se parfémy ředí, tak i kosmetika může být ze špatného zdroje. Nevím, no. Na první pohled jsou obaly stejné…
Mně se právě zdá, že např. kerastase není co býval.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >