Reklama

Pravost kosmetiky na internetu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 03.01.18 19:50
pravost kosmetiky na internetu

Nakupujete vlasovou kosmetiku přes internet? Já konkrétně třeba na pro-vlasy atd. Dívala jsem se i na notino, bezvavlasy. Kupuji si např. Kerastase, něco od Alterny. Samozřejmě v salonu jsou přípravky dražší. Jaké máte zkušenosti s pravostí? Kde nakupujete? Ohledně parfémů tu podobné diskuze jsou… díky

Reklama

Reakce:

Kateřina Hubálková
Kecalka 137 příspěvků 03.01.18 20:15

Zrovna z bezva vlasy jsem měla olaplex a jsem přesvědčená, že byl ředěný. Srovnání mám s tím, který jsem měla od kadeřnice. Od té samé firmy jsem měla redken a i u toho jsem měla ten pocit(opět po srovnání s nákupem od kadeřnice).

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 03.01.18 20:26
@Kateřina Hubálková píše:
Zrovna z bezva vlasy jsem měla olaplex a jsem přesvědčená, že byl ředěný. Srovnání mám s tím, který jsem měla od kadeřnice. Od té samé firmy jsem měla redken a i u toho jsem měla ten pocit(opět po srovnání s nákupem od kadeřnice).

hmm, zajímavé. :nevim: A většinou ty přípravky, co mám já, stojí / cenu než v v salonu.

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.01.18 20:53

@Lístečka zrovna včera jsem nad tim přemýšlela taky, ojednávám alternu a nechápu jaktože je to o tolik levnější než v kadeřnictví. Ale že by to nebylo pravé mě nenapadlo :think:
Parfem bych si z netu nekoupila tam vim že jsou ty vune ředěné (mene koncenteovane)to i poznam.Ale že by už i šanpony nějak ředili?

niki V
Ukecaná baba ;) 1520 příspěvků 03.01.18 20:53

Edit 2×

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 03.01.18 21:22
@niki V píše:
@Lístečka zrovna včera jsem nad tim přemýšlela taky, ojednávám alternu a nechápu jaktože je to o tolik levnější než v kadeřnictví. Ale že by to nebylo pravé mě nenapadlo :think:
Parfem bych si z netu nekoupila tam vim že jsou ty vune ředěné (mene koncenteovane)to i poznam.Ale že by už i šanpony nějak ředili?

já nad tím také vícekrát přemýšlela. Pokud se parfémy ředí, tak i kosmetika může být ze špatného zdroje. Nevím, no. Na první pohled jsou obaly stejné…
Mně se právě zdá, že např. kerastase není co býval.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Bavil lidi, teď je překvapuje svou vážností: Donutilova herecká proměna

Téměř každé Vánoce nás baví rolí důstojníka, který demonstrativně roztrhá... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >