Pražská Slaný

Anonymní
28.3.21 10:27

Pražská Slaný

Ahoj! Chtěla bych se zeptat, jelikož sháníme byt ve Slaném, jestli tady není někdo, kdo by mohl říci, jak to vypadá v současné době na Pražské ve Slaném. Jestli jsou tam hodně znát nepřizpůsobiví občané a slyšet hluk od aut. Vím že tato lokalita nebyla nikdy z těch nejlepších, ale nevím, jak to tam vypadá nyní. Díky moc za odpovědi :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8944
28.3.21 10:47
@Anonymní píše:
Ahoj! Chtěla bych se zeptat, jelikož sháníme byt ve Slaném, jestli tady není někdo, kdo by mohl říci, jak to vypadá v současné době na Pražské ve Slaném. Jestli jsou tam hodně znát nepřizpůsobiví občané a slyšet hluk od aut. Vím že tato lokalita nebyla nikdy z těch nejlepších, ale nevím, jak to tam vypadá nyní. Díky moc za odpovědi :kytka:
Řekla bych pořád stejně, cikáni tam jsou pořád a hluk z aut taky…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 11:26

@Annabela11 Aha. Jde mi hlavně i o to, jestli dělají bordel, ale to asi jo, že? Takže i s tím obchvatem je to s autama na prd? Ono právě moc bytů ve Slaném není a když, tak malé nebo předražené :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
191
28.3.21 12:49

Jsou tady všude, s tím jsem se sem stěhovala :mrgreen: zvyknout se da na vsechno

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 13:14

@KatusinkaMala No jestli ale nedělají bordel, tak by mě to asi nevadilo a ta auta, jestli nejsou slyšet nějak brutálně moc :mrgreen: Bydlíme na miniatury vesnici a je to tady strašný, kór teď s malým nemáme ani kam jít na procházku, není tu nic :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
53438
28.3.21 13:27

Tak Pražská je absolutně nejhorší adresa ve Slaném a provoz je tam fakt velký, hlavní tah z města směr na dálnici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.3.21 13:39

@aiwwa A bydlíte přímo tam? Kamarádka zase říkala, že to není takové od té doby, co tam je ten obchvat, ale ráda si přečtu i názor ostatních :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat